Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Dobjál pár matracot a vízre és szedj belépőt. :D

Neked saját strandod van, a panelben meg sárgulnak az irigységtől...

hjaj de jo lenne de most van melkasig es lassan aram sem lessz

a csirke az kiment de mostmär nem mennek be mert kilincs fölött a viz en is az Eriknel vagyok de a tetözest holnap delben värjäk

allitolag mint 2002 ben vagy magassab lessz :)

Link to comment
Megosztás:

jó, hogy itt poénkodunk, de azért ez kemény téma... mert ugye Tas elvetette a rizst, de nem tudni, hogy időben e, és az áradás jókor jött e, jó lesz a a termés vagy nem, vagy valami, vagy mi van... :D

rizs az nem nööö:)

a kanalazok es särtalanitok elturtäk :(

hozott a duna helyette sok iszapot lehet iszaphäboruzni:)

Link to comment
Megosztás:

Jelen esetben még az sem, mert az veszi a fáradtságot és elmegy a helyszínre! Inkább, okleveles fotelharcos és árvízi védekező:-)

Komolyra fordítva, remélem nem nagy a kár Tas.

nekem szemelyesen nincs kärom. mert az elsö emeleten vagyok .

de köszönet Ericknek meg Äginak egy hetet näluk dekkoltam

a többi meg sajna igy van

az egyesületben ahol lakom ami a földszinten van minden k.o. mert meg a fitnessz terembe is terdig ält az iszap

a tüzoltosäg meg a honvedseg meg most is takaritja a romokat meg a sarat fotokat nem teszek mert letaglalo

üdv. Tas

Link to comment
Megosztás:

nekem szemelyesen nincs kärom. mert az elsö emeleten vagyok .

de köszönet Ericknek meg Äginak egy hetet näluk dekkoltam

a többi meg sajna igy van

az egyesületben ahol lakom ami a földszinten van minden k.o. mert meg a fitnessz terembe is terdig ält az iszap

a tüzoltosäg meg a honvedseg meg most is takaritja a romokat meg a sarat fotokat nem teszek mert letaglalo

üdv. Tas

:unsure: szörnyű , ami történik manapság ezzel az áradással. Mekkora mázli, hogy mi nem vagyunk itt érintettek, de olyan rossz nézni minden nap, hogy máshol milyen a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Rohadt fész... mindent bezabál... :unsure:

Na, én ugatok itt a totális kontroll ellen, aztán egyből a éra nyomom a dolgot:

Na... welcome life...

Ma elmaradt a lábedzés, pedig nagyon készültem a guggolásra. Oké, tudom, hogy ez kezd úgy kinézni, mint a "fáj a fejem" meg "uncsizok, írjon mán valaki" posztok, de a lényeg nem is a lábedzés, hanem az a KIBASZOTT TETŰ DISZNÓ FEHÉRFURGONOS KME 309 RENDSZÁMMAL RENDELKEZŐ GYÖKÉR, AKI LEZÚZTA A PARKOLÓBAN A MANTÁM ELEJÉT, MAJD ELHAJTOTT!!!!

A vicc,hogy vágom is ki a csóka, és tervezem belének kitaposását, mert nem létezik, hoyg ne vette volna észre, amit csinált.

Ugyanakkor köszönet a kedves irodaházban dolgozó srácnak, aki látta az esetet és felírta a rendszámot.

A kiérkező rendőrök is tök rendesek voltak - csak ugye vicces a sztori és hosszadalmas.

Mély fájdalommal búcsúzom a lápmagyűrűmtől, amit még a németek is komoly összegért akartak találkozókan megvenni tőlem, mert olyan ritkaság

RIP a spojleremnek, ami két helyen megrepedt, kiszakadtak a rendszám alatti rögzítő kapupánt csavarok, letört a tartó sín az egyik oldalon.

Külön köszönöm ennek a retardált balnak, hogy nekibaszta még az ajtaját is az ajtómnak, és szép fehér csíkot húzott a nagy zúzás közben...

Remélem nem ma mondott fel, és fogom még látni,hogy mély szeretettel és isteni megbocsájtással hátba verjem egy szívlapáttal...

Szóval tényleg mehetek gyónni Humbákfalvára.... majd kislánynak öltözöm, hogy örüljön a Tibi Atya... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.