Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

én is szeretlek, főleg igy karácsony környékén... :oops:

de azért jó egy kicsit szurkálódni mi ?? 8)

Szurkálódni szeretnél...? :roll: Ezt higy kell érteni? :oops:

Én meg most nem is szeretem annyira a karácsonyt, mert nem vagyok még seholse a cuccokkal, meg múltkor valami baltás-fogatlan-őrült Télapót nézettek velem a tévébe, és attól úgy megijedtem, hogy rémálmom lett és sokáig rossz volt nekem :roll: Még az a szerencse, hogy annyi ajándékot kaptam az ügyfelektől, hogy kezd visszajönni a karácsonyi hangulatom. :)

Link to comment
Megosztás:

ügyfelek ????

én úgy hívom őket "jobbágyok"

azért jó mert jönnek az ajándékaikkal meg minden este más étterembe megyünk, persze fizetni nem engednek

eddig amit begyűjtöttem, csak az értékeseket mondom:

2 ü pezsgö

2 ü bor

1 ü vilmos

1 ü Jäger

1 ü szilvapálesz

(meg egy csomó toll, naptár, öngyújtó, kulcstartó, pénztárca, gagyi szerszámkészlet...)

tudhatnák hogy egy kanna benzinnek jobban örülnék...

asszem én is el leszek az ünnepek alatt :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

De te muszájból kapcs ajándékot, én meg azért mert szeretnek :)

Én kaptam 1ü whiskyt, 2ü drága pezsgőt, egy halom csokit, másik halom bonbont drágáért, ajándékkosarat, amibe volt cucc is, meg egy estélyi rucit, meg egy alkalmi szexi fölsőt. Fogadok, hogy a két utóbbival te nem dicsekedhetsz! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

"De te muszájból kapcs ajándékot, én meg azért mert szeretnek "

ez igaz, de nem is akarom hogy szeressenek :twisted: :twisted:

arra gondoltam karácsonyi ajándékként beleugorhatnál az estélyi ruciba (mondjuk úgy deréktől lefele) meg a szexi felsőbe, és dobhatnál ide egy képet...

ha akarod kezdhetünk gyorsan egy szavazást hogy hányan értenek velem egyet és hányan ellenzik ???

kösssssz

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Hello . Tudom, hogy nem ebbe a rovatba kellene de, tegnap írtam egy két sort és nem tudom hová írtam, a Manta motor tuningról érdekelne egy két dolog, ha van valakinek jó tanácsa szívesen veszem,

Köszönöm Dani

A Manta, aminek lelke van... oda írtad. Már ki is veséztük nagyjából :)

Link to comment
Megosztás:

Kitaláltunk egy új sportágat !!! :shock:

Mivel a gokartpályáról elzavartak a rendőrök tegnap este gondoltuk menjünk el szánkózni.De csak hó volt, se szánkó, se domb. :)

A fantáziánk nem hagyott cserben, házoldaláról parabolaantenna le, be a csomagtartóba (félig kilógva) irány a Duna töltése.

A sportág neve:

- "Töltés tetején gyorsulás 0-50-re hóban parabolán emberi vontatmánnyal" :lol:

kell még egy vontatókötél összekötni a sporteszközöket

szóval egyszer kiestem úgy 45-nél és legurultam a töltésoldalon, azt hittem ott halok meg, az összes lukam telement hóval,fájt minden alkatrészem ..

lehet fokozni az izgalmakat, pl.antennában ÁLLVA száguldozni !!! :twisted:

szóval most regenerálódok mert du csinálni kéne valamit... (ma viszek fényképezőt)

V6 rulezzz

Link to comment
Megosztás:

:shock: Tesókám! :shock: azt hittem, csak a környékünkön vannak elmeroggyant emberek :shock:

Viszont én megvilágosodtam, hogy miért nem sportolunk. 8) Minket nem érdekel a síelés, meg a szánkózás meg ilyenek. Motorizált nemzedékhez híven mi hóesésben ellenállhatatlan vágyat érzünk autóval való pörgésre. Pénteken MrManta végigpörögte az összes kereszteződést a környéken :shock: nálunk sok kocsma van, nagy forgalom, és 800mre a rendőrség :shock: szóval ő sem normális... főleg két pohár tenessee whisky után...

Tesókám! Hozzad magaddal a parabolaantennát, felkötünk a manta után, MrManta pörög, te ülsz az antennán, néha itt-ott nekicsapódsz hol ennek-hol annak és ezzel már szinte tökélyre is fejleszthető az izgalom. Főleg, ha állva vagy rajta :)

Link to comment
Megosztás:

:shock: Tesókám! :shock: azt hittem, csak a környékünkön vannak elmeroggyant emberek :shock:

Viszont én megvilágosodtam, hogy miért nem sportolunk. 8) Minket nem érdekel a síelés, meg a szánkózás meg ilyenek. Motorizált nemzedékhez híven mi hóesésben ellenállhatatlan vágyat érzünk autóval való pörgésre. Pénteken MrManta végigpörögte az összes kereszteződést a környéken :shock: nálunk sok kocsma van, nagy forgalom, és 800mre a rendőrség :shock: szóval ő sem normális... főleg két pohár tenessee whisky után...

Tesókám! Hozzad magaddal a parabolaantennát, felkötünk a manta után, MrManta pörög, te ülsz az antennán, néha itt-ott nekicsapódsz hol ennek-hol annak és ezzel már szinte tökélyre is fejleszthető az izgalom. Főleg, ha állva vagy rajta :)

De a vevöfej maradjon a lavorón :mrgreen: legyen mibe kapaszkodni.. :mrgreen: amolyan "jetszki" feeling:) csak vigyázzatok milyen hosszú a kötél...nehogy rácsavarodjon egy villanyoszlopra..igaz,úgy lehetne tökélyre fejleszteni a pörgést... :wink: :mrgreen:

Link to comment
Megosztás:

Ebben az esetben tök mindegy, hogy buditájm, vagy bugitájm, vagy butitájm! Ahogy azt Ed O'Neil mondta, mindenképpen röhejes! :twisted: Azt meg nem írhattam be, hogy eszem, f*m megáll, meg azt sem, hogy a p*cccs*ba 8) :wink:

A mekk Mestertől meg féltem gyerekkoromban... :oops:

Link to comment
Megosztás:

Le is cseréltem az aláírást :evil: mer nekem mindenki csak beszólógat :evil: mondjuk nem érdekel... :twisted:

BUGITÁJM BUGITÁJM BUGITÁJM BUGITÁJM BUGITÁJM BUGITÁJM BUGITÁJM BUGITÁJM :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nem értem én, miért nem autóval csúszkáltok...? :roll: én már az iroda előtt felkarcoltam a nyomvonalat 8)

Link to comment
Megosztás:

ne gondoljad Te aztat !!!??? :shock:

asszonyka igenis elvan és örül mint tejbetök :)

mostanában ilyenekkel tölti idejét:

-menyassz.ruha próbálgatás, meghívó, szalvéta, virágok válogatása...

meg begyűjtött egy csomó esküvős újságot

modjuk nem tőlem mert nekem csak autós meg tuning magazinjaim vannak úgy pár méter magasan 8)

paraborulezzz

Link to comment
Megosztás:

Most már mégjobban sajnálom szegényt :shock:

Amikor a húgomnál megláttam az Esküvő magazint, mikor készültek a lagzira, komolyan hittem, hogy szellemi mélypontra érkezett :shock: kölcsön is adtunk a sógornak egy pár Flasht, hogy meglegyen az egyensúly. Sose értettem, mit kell egy esküvőn ennyit variálni. :roll: De legalább te csúszkálhatsz a parabolán. Tényleg! Rendes, hagyományos antennával is működik a dolog, vagy csak a parabola antenna jó hozzá? 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.