Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Na jó reggelt mindenkinek!

Elhatároztam magam. Asszem, végleg.

Nem költök egy darabig (jó darabig) egy fillért se a Calira és nekiállok spórolni. Nyár végén szeretnék venni egy Manta A-t. Illetve ha úgy jön össze, akkor előbb is. Persze ez nagyban függ az ártól is. :)

Azt hiszem, egy olyat szeretnék, ami nem túl jó állapotú, mert az biztos drága, azonban egy olcsóbb darabot szívesen elkezdenék szerelni. Ha van valakinek infója eladóról vagy esetleg van valakinek eladója vagy egyéb jótanáccsal tud szolgálni, azt nagyon szívesen veszem!

Köszi,

Link to comment
Megosztás:

Bár az 'A' manta ritka madár kishazánkban 8)

Tudom én azt, ezért is szeretném. Meg azért, mert annyi pénzem nincs, hogy olyan autóm legyen, mint a tiétek. Az A Manta gyári lesz (csak kicsit ültetve meg sperrel :twisted: ), de amúgy nem akarok mást. Így viszont csak egyszer kell megépíteni. Mondjuk egy TE2800 lenne az igazi! 8)

Ha viszont B Mantát vennék, akkor soha nem nyugodnék a seggemen. Mire olyan szép és jó autót építenék, mint a tiétek, addigra hajléktalanná válnék. :-)

Majd ha egyszer gazdag leszek... 8)

Link to comment
Megosztás:

Bazs! Érdekel? Rákérdezzek?

érdekelni érdekelne, de mint írtam, nyár előtt nem nagyon van pénzem :-(

kivéve, ha nagyon olcsó! :-)

amúgy elvileg pénteken kimegyek hozzá a Futó Gabival, mert ő amúgy is megy és mondta, hogy elkísérhetem, hogy megcsodáljam az A-t :-)

Link to comment
Megosztás:

:roll: oh, köszönjük az elismerést 8)
hát nagyon szívesen! :o

bár én csak őszinte voltam :) :)

de mire egy A mantából akár egy szép gyárit is csinálsz, addigra az se lesz kis pénz. :twisted: kivéve, ha egy nagyon jó állapotút sikerül megcsípned...

valóban nem lesz kis pénz, viszont azt lehet szépen, lassan csinálgatni, ahogy van pénze az embernek

ha B-m lenne, akkor azt akarnám, hogy most, rögtön, gyönyörűre, jóra, hogy lessen vele villogni, menni, mutatványozni stb 8) 8)

na ezért nem akarok most B-t

pedig az a kék nagyon tetszik, ami az index fórumon van most, csak hát nincs 650e forintom... :)

Link to comment
Megosztás:

Az az autó tényleg szép, de elég gagyi benne az az "E" Kadett kormány.
az valóban az, de gondolom, nem marad benne sokáig...

a belseje még egyáltalán nincsen kész

A Gáborral meg tényleg óvatosan, a luca széke hamarabb elkészül, mint a Gábornál bármi...

nem is csináltatok vele egyelőre semmit. ha meg majd igen, akkor meg kb. annyi idő alatt lesz meg a melóra a lé, mire elkészíti :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

lenne egy kérdésem (kvízkérdés a cégünknél egy játékban)

Az Opel Manta című klasszikus német filmben a végső verseny előtt mit tesznek a kocsi csomagtartójába?

vasradiátor

bojler

betonlap

tudja vki a választ??

én sajnos nem láttam ezt a filmet :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

lenne egy kérdésem (kvízkérdés a cégünknél egy játékban)

Az Opel Manta című klasszikus német filmben a végső verseny előtt mit tesznek a kocsi csomagtartójába?  

vasradiátor

bojler

betonlap

tudja vki a választ??

én sajnos nem láttam ezt a filmet :)

Vasradiátort 8)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit tán későn, de nem késve. Az az A Manta Gáborkánknál kb másfél éve áll mindeféle takarás nélkül, szóval csak óvatosan. Ott a Pilisben nem túl enyhék a telek, meg ha minden igaz, akkor ugye még full kibelezve van ott az a gépállat. :)

Link to comment
Megosztás:

ETO oléééééééé, ETO oléééééééé !!!!!!!

Nem jön valaki elvetemült meccsre, ahol elverjük, lealázzuk a Bayern Münchent ??? (állítólag le van zsírozva a 8-0 - gondolom nekünk ???)

Lesznek go-go görlök, sörvirsli, tüzijáték ,dinomdánom...

Calibrás/Opeles minitali a Kiskút Büfénél 16:00-tól zárásig!

(ez a stadionhoz a legközelebbi hely ahol még mérnek szeszt)

"az erő legyen velünk"

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Üdv mindenkinek

Rég voltam itt el vagyok foglalva. Belém jött egy nő jöbbról, vettem új lámpát meg utaztam 150 km egy sárvédőért amit meg is vettem és mit mondjak elég gagyi, ezért ha van valakinek jó sárvédője nem törött meg rohadt meg minden baja van és aldja akkora az érdekelne.

Üdv Dani Ja igen jobb oldali kell árral együtt. Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.