Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...

a használtautón van egy zöld...az bizonyítottan tud füstölni :)

Nézegettem, szépséges. Még ezzel a vad petrol zöld színnel is tetszik. Biztos nem néznék meg a faluban, ,,hogy ez meg mi?"

Egyébként rákérdeztem, még nem kaptam választ. Bár bizonytalan vagyok úgy érzem nem tudnám megfizetni.

Am mennyire gyári? Nem a motor(az simán lehetne gyári is) szempontjából, hanem úgy egészében. Nagyon meg van farigcsálva a kicsi teste? Úgy értem a módosításokat figyelembe véve

Ahogy megbírom állapítani a sárvédőperem az normál és a külseje is hál! Isten. Nincs hátsó szárny meg ilyenek...

Megnéztem a találkás képeket is. Te netalán láttad élőben? Erős a gyanúm :D

Sedan-t akartam anyámék miatt, de a fene vigye, a 2 ajtósak dögösebbek!

Illetve egy aprócska tényező mivel nincs jogsim haza kell kocsikáztatni. Viszont itt van egy köpésre,127km. És van kihez fordulnom akinek van egy szép nagy Master-ja és a szomszédos városban pedig futó bérelhető.

Össze lehetne hozni a balhét.

Link to comment
Megosztás:

Nem is igazán gondolkoztam 400e alatt. Még középsuliban akartam Calibra-t. És persze mikor ez megfogant a fejemben hirtelen elkezdtek korzózni körülöttem a Calibra-k, volt hogy naponta 4 különbözőt is láttam csak hogy jól érezzem magam mert nincs sajátra pénz :(

Aztán elkezdtem nézegetni a régebbi Opel-eket. Rögtön az Ascona B fogott meg a leginkább, főleg persze 2.0 motorral. Eközben tucatnyi Opel modelt is szívesen beszereztem volna.

Az évek elteltek és én még mindig Opel nélkül vagyok. Sz@r érzés.

Link to comment
Megosztás:

Nem is biztos, hogy eladó. Most 6 napja, hogy írtam a hírdetőnek és semmi válasz. Lehet, hogy csak megmutatja milyen fasza Ascona-ja van.

Van telefonszám is, szerintem hívd fel.

Ugyan a mai világban már szinte alap, hogy naponta csekkoljuk az e-mail fiókunkat, pláne okostelefonokkal, de azért akadnak kivételek, akik ezt még nem teszik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Van telefonszám is, szerintem hívd fel.

Ugyan a mai világban már szinte alap, hogy naponta csekkoljuk az e-mail fiókunkat, pláne okostelefonokkal, de azért akadnak kivételek, akik ezt még nem teszik. ;)

Jeleztem telóval is tegnap este. El is tűnt a használtról, most néztem rá. No most vagy nem volt eladó. Vagy inkább már akkor elkelt mikor én írtam, és még csak most lett le szedve az autó. Klasz mikor egy hétig látod még közben meg már nem is aktuális.

Nem akar velem jönni vlki kirándulni németbe vagy ausztriába németnyelv tudás előny :) :D

Link to comment
Megosztás:

  • 11 months later...
  • 11 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.