Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na most tudom feltenni a képeket,ha még érdekel 1általán:)

Perszehogy érdekel! Hátha látok valami nagy okosságot, ami Ancsámnak is jól állna! És persze jó tudni, hogy mások is vannak, akik nekiállnak egy ilyen öreg vasat túrni! Egyébként nem rossz, csak nekem kicsit túl gömbölyded rajta a Megane lökös. De lehet, hogy csak tovább kellett volna nézegetni... :)

Link to comment
Megosztás:

Jaja -nekem 14 es (csak :) )ez a gyári méret nem?

Kinek mi a gyári méret. Nekem a 13"-as :)

Az Omegámon 15"-ös, de oda pl nem is akarok nagyobbat. Az a "baj" , hogy nekem nagyon bejön az Asconám felniének a formája, külleme, ha lenne 15"-ben az nagyon király lenne. Viszont kevéssé gyűröm a szélét (ill kevésbé mintha 16-19 lenne :) :o )

Link to comment
Megosztás:

Kinek mi a gyári méret. Nekem a 13"-as :)

Az oldszkónák gyári mérete 13-as, de volt néhány 2.0 verzió, amire 185/60 14-eset tettek. Ez azért jó, mert egy méret eltérést engedélyeznek hivatalosan, úgyhogy ha az út szélén beleköt a KPM-es, mondhatom, hogy csak egy méret eltérés van :) (195/50-15)

Viszont az úthibáktól állandóan kocka...

Link to comment
Megosztás:

Mé szívtam meg?? :)

1. Kellhet még másnak.

2. Ha alkatrészként sem megy el annyiért amennyiért el kellene mennie, 3 évig fektetem, oszt visszateszem forgalomba mint veterántot :)

Nem kenyérre kő az ára, csak a hifim csúszik legfeljebb 1 hónapot :)

Stipistopi :o

Link to comment
Megosztás:

Van két találós kérdésem : ha ráteszem a gyújtás előfordul h a kocsi akkorát "lő,durran,puffog" :oops: hogy a közelben levő összes öregasszony lehasal a földre 8) ...álltalában meleg motornál.

Volt aki azt mondta cseréljem ki a rotort......

A másik ! a kocsin kézi szivató van (1.6 S) és benzin szagot áraszt-még jó hogy azzal megy :) - erre nekem egy kispesti szakszervizes azt mondta h a karbi normálisan kicsapja a felesleg benzint....

Véleményeket várnék.........

Link to comment
Megosztás:

HI Gabo !

az asconad nem kell a havernak :)

műszaki nélkül mennyiért adod ? bontani fogod? 8)

Addig a percig amig van rajta műszaki, addig alkudni lehet. Utána is :) Nem írok árat, mert ha érdekel vkit az idejön megnézi mond vmit és én is mondok vmit. Lehet hogy bontom, de lehet hogy csak a felniket adom el róla, hogy legyen vasfelnim, és kimegyek a rétre széthajtani. Ugyanis van az a pénz ami alatt inkább nekiviszem egy fának. Hamár szó szerint a fél életemet kitöltötte ez az autó. Eladom bontásra, de nem adom "20Ft"-ért, csak me ne legyen itt. Azért annál jobban a szivemhez nőtt. És csak 1 dolog miatt "szabadulnék meg tőle" ez pedig a k*** kib****t kötelező hülyeségbiztosítás, ami sz***t se ér. /Sajnos személyes tapasztalat. / Ha nem lenne magas, és nem blokkolná a másik kocsim Bonus-át, simán használnám még jó pár évig az Ascot. Tény, kicsit zajos, kicsit zörög már a kaszni, hála nagyrészben a magyar utaknak (részben pár balesetnek), de tudom mit tud a kis kedveske. És mivel mint említettem nem kenyérre kell, ha értékét más nem értékeli, hát akkor marad majd, hogy veteránként pár év múlva újralakatolva, újrafényezve megtartsam "bevásárlókocsinak".

Link to comment
Megosztás:

Át tudom érezni a helyzetet :) az a baj h ezeknek nagyobb az eszmei értékük mint az anyagi.Az enyém már több mint 10 éve van nálunk-fél életem :) ....ha eladó lenne kapnék érte kb 200-at :o akkor már hamarabb virágtartó :D

-persze ha kenyérre kell majd az más lesz :)

Link to comment
Megosztás:

14 éve van nálunk.. :) :) És amióta jogsim van (10 év + pár hó) a minusz 1 perctől kezdve hajtom. De azért erősnek tartom pl. az 50 ezres árajánlatot... :shock: :evil:

Csak az 5 kfelnit gumistól 50-ért adnám el. Márha tetszene a vevő, de nem tetszik, így nem kapja meg. (azt a válogatós fajtámat :o) A többiről nem is beszélve. Szal ha kell jóállapotú belsőrész, kárpit stb, Opeltulajok, MOTE tagok előnyben. (De pl tudom hogy a felnivevő vmi másra akarja rárakni a felniket, ráadásul fehérre festve stb.. no mondom akko nem :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.