Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Küldjetek képeket!!!


dea191

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Hozzászólások 330
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Népszerű hozzászólások

straega

  • 6 months later...
  • 7 months later...
Nem gyanus,hogy több mint egy évvel ezelőtti hozzászólásra válaszoltok? :)

vannak dolgok, amikre lassan érik meg a válasz :) nem mindegy, mit beszélsz , vagy reagálsz! Át kell aztatat gondolkodni! ha nem így tennénk, csak úgy zajonganánk bele a világba! ;) én még gondolkodom... :(

Link to comment
Megosztás:

Hát, Need.... nekem könnyek szöktek a szemembe.... :( azért ezek olyan élmények, amikre nyolvan éves korunkban is szívesen emlékezünk és szívesen mesélünk majd az unokáinknak - feltéve, ha megéljük és nem leszünk szenilisek.

Azért ez egy iszonyat szép autó volt... az embernek megszakad a szíve... :)

Tegnap hárompálcáson lőttünk egy állat gépet! 3,0 24V, metál fény, amit akarsz minden. Oszt most ott vagyunk, hogy túltengünk mantákból, szóval valamitől meg kell válnunk ;) négy autó sok két emberre... álmatlanul forgolódunk és erőssen morfondírozunk, hogy mi legyen.

Majd lövök fel képet.

És az is tény, hogy a kezdeti lelkesedés mindig nagyobb, mint a tapasztalatok után. Valahol mindannyian megfizettük a tanulópénzt és az ember már egy manta építés után is máshogy gondolkodik és máshogy csinál mindent. Aztán meg valahol félúton kompromisszumot kötnek az álmok és a lehetőségek. De az biztos, hogyha valakinek volt egy olyan vasa, mint Neednek, amit ő csinált végig, akkor azt az embert kellő tisztelettel és meghajlással kell komolyan venni :) - húúúúúúúúú mekkorát nyaltam :D ....... - ezt most gyakorlom, mert muszáj, ha nem akarom, hogy minden melóhelyről kirúgjanak :P

De azért komolyan mondtam! :P

Link to comment
Megosztás:

Húúha! Ezek komoly és nagy szavak kéremszépen és köszönöm szépen. :)

Szeretem én a mantát, csakhát ez más. Kicsit idegesítő sajnsos, hogy az ember keményen megszerzett pénzét a fényezőhöz és a lakatoshoz hordja és az csak látvány munkát végez. Szép-szép, de hogy alatta mi lesz egy év múlva. Na ezt nem veszi be a kis gyomrom.

Megtartottam volna én csak nincs mégegy garázsom, meg időm foglalkozni vele. :)

Link to comment
Megosztás:

hat nem tudom, en abba az emberfajtaba ttartozok aki nem azert el hogy dolgozzon hanem azert dolgozik hogy eljen, es nalam az elet szo az azt jelenti hogy boldogan elni, es azt csinalni amit szeretek. eddig nem adtam fel es addig tuti igy fogok elni amig nem lesz gyerekem, mert utana a csalad lesz az elso. a manta egy alom volt es vegre sikerult , a tobbi meg majd kiderul :) amit lehet megadok a mantamnak

mantam_oldalt_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

es ha mar nem birjuk loveval akkor is szeressuk a kocsinkat amondo vagyok :)

Link to comment
Megosztás:

Kösz a képeket! Eddig igazán kétségek között voltam, hogy hogy áll majd a felni a kocsi alatt, de most már tuti, hogy remekül néz majd ki.

Ezt most nemértem. Az avatar képeden ott van hogyan fog állni. ?! :)

hát igen... a látványmunka :(

na. eztetet lőttük:

http://img.tar.hu/manta/size2/21593956.jpg

[

Ez legalább négy pácás volt nem? Örülnek, mert nektek kell majd kivonatni a forgalomból! ;)

Különben így a képek alapján nagyon szépen egyben van. Eredeti kör lámpákkal. Ritka!

Ablakmosófejet tudok bele adni, ha kell. :)

Ha csak a felniért ment a harc, akkor Sanyi jobban csinálta, mert ugyanilyen felniket vett, de csak 40be volt autó nélkül. :P

Link to comment
Megosztás:

Igen, de felcsavarozva mégiscsak másabb, mint csak mellégurítva. Így több szögből is látszik. No meg elég bizonytalan is voltam, mert inkább az ára dominált. De mostmár semmi para nem maradt.

Oszt mennyiből áll felcsavarozni? :) Tessék felrakni. Mi van itt május elseje? Nem dolgozunk? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.