Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Recommended Posts

  • 7 months later...

Ma le lett cserélve a GSI-n a hátsó sportdob, mai nem állt a hivatása magaslatán.v.mi bóvli dob volt.Ahogy felkerült az új, átömlő dob, szebb lett a motor hangja is, és a korábban 1400rpm körül járó motorom beállt a gyári 850-900rpm-re.van, lehet, összefüggés, vagy csak én bonyolítom a dolgot?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Van egy hölgy ismerősöm, ő kérdezte mi baja lehet a corsájának.

1.2 16v gyorsításkor, 80-100 körül azt tapasztalja, hogy megtorpan az autó, és felvillan a motorkontroll lámpicsek.

Tech nem mutatott hibát.

Proteces kezelésre, esetleg gyertya cserére tippelnék.

Valami más ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Van egy hölgy ismerősöm, ő kérdezte mi baja lehet a corsájának.

1.2 16v gyorsításkor, 80-100 körül azt tapasztalja, hogy megtorpan az autó, és felvillan a motorkontroll lámpicsek.

Tech nem mutatott hibát.

Proteces kezelésre, esetleg gyertya cserére tippelnék.

Valami más ötlet?

Más bajság lesz ott.Sztem TECH, aztán kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Van egy hölgy ismerősöm, ő kérdezte mi baja lehet a corsájának.

1.2 16v gyorsításkor, 80-100 körül azt tapasztalja, hogy megtorpan az autó, és felvillan a motorkontroll lámpicsek.

Tech nem mutatott hibát.

Proteces kezelésre, esetleg gyertya cserére tippelnék.

Valami más ötlet?

ez nem igaz.

a corsa eltárolja törlésig a hibakódot.

gondolom valami szopós hibAKód volt, amivel a szervizes nem akart szopni, ezért mondta, hogy nincs benne hibakód.

a corsánál valami ilyen szokott leni:

Üzemanyag korrekcios hiba 1 vagy 2 hengersor....

a dieselekbnél:

kritikus rendszermeghibásodás

vagy valami ilyesmi, amivel el lehet szopni olyan 2-3-4 órát mire rájössz mi okozza....

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

kérdésem lenne ! már pár embert zaklattam vele de beirom ide :blink:

a lényeg h az gondolkozom motorcserén az asconában...jelenleg 16SH motor van benne mit szeretnék C20NE-re cserélni.(gyártottak ilyennel asconát) jó áron tudnék venni most ,computerrel,kábelköteggel kompletten egyet.váltót nem kell cserélnem mert nekem F16 van a kocsiban és arra passzol a motor...

hallottam olyat h féltengelyt is kell cserélni.ez igaz-e ?

a másik h teljesen jogszerűen szeretném....a motorról vannak papírok.azt tudom h kell új törzskönyv meg forgalmi,de pl kell e újból vizsgáztatni a kocsit ? és olyat is hallottam h köbcenti növekedés esetén regadó fizetése is szükséges.ez igaz-e és mennyi lenne ?

a beépítésnél gondolom kell cserélni motortartó bakokat is .....

szóval tele vagyok kérdésekkel és kételyekkel minden segítséget szívesen fogadok :)

Link to comment
Megosztás:

kérdésem lenne ! már pár embert zaklattam vele de beirom ide :)

a lényeg h az gondolkozom motorcserén az asconában...jelenleg 16SH motor van benne mit szeretnék C20NE-re cserélni.(gyártottak ilyennel asconát) jó áron tudnék venni most ,computerrel,kábelköteggel kompletten egyet.váltót nem kell cserélnem mert nekem F16 van a kocsiban és arra passzol a motor...

hallottam olyat h féltengelyt is kell cserélni.ez igaz-e ?

a másik h teljesen jogszerűen szeretném....a motorról vannak papírok.azt tudom h kell új törzskönyv meg forgalmi,de pl kell e újból vizsgáztatni a kocsit ? és olyat is hallottam h köbcenti növekedés esetén regadó fizetése is szükséges.ez igaz-e és mennyi lenne ?

a beépítésnél gondolom kell cserélni motortartó bakokat is .....

szóval tele vagyok kérdésekkel és kételyekkel minden segítséget szívesen fogadok :)

A papírozás necces lesz, lehetséges, de tényleg kell regadó különbözet és stb.

Féltengelyt nemtom miért kéne cserélni, ha marad a váltó. Vagy én nem értek valamit? :blink:

Szerintem a maga a motorcsere nem olyan über nagy szívás, de papirozást el kéne felejteni...

Meg futómű/fék fejlesztése mindenképpen kéne hozzá, ha nem akarsz nagyon meglepődni.

Link to comment
Megosztás:

a féltengelyt azért kérdeztem mert abszolult láma vagyok és riogattak ezzel....

a fék fejlesztése astra nyereg lenne....

Amint írtam is neked féltengelyt max a nagyobb teljesítmény miatt kéne cserélned.

Egy haverom pl. az egynyócas GT Asciba Diesel Astra féltengelyeket tett mert azok erősebbek. :blink:

Meg szerintem a 13-as kerekeket is felejtsd el.

Link to comment
Megosztás:

Asszem van egy olyan szabály is, hogy 10% lehet a különbség KW-ban, különben

átépítési engedélyt is kell kérni, ami nem lesz óccsó. :) Szal felejtős.

66Kw-ról menne a gép kb 86KW-ra....asszem felejtős a téma :blink:

az ember próbáljon meg jogkövető magatartást folytatni ebben az orszában.....többe kerülne a papírozás mint maga a motor meg a beszerelés :)

és mi van abban az esetben ha egy injektort teszek rá ? akkor a motorszám stb megmarad csak a karbi helyén lenne más...az minek minősülne ? gondolom azt is kellene engedélyeztetni....

Link to comment
Megosztás:

Érdeklödnék olyan témában hogy meg lehet e csinálni azt hogy egy 1.8i 8v-böl csinálni egy 1.8i 16v-t ? pl komplett hengerhej cserével stb stb köszi a válaszokat :blink:

Asszem nem, mert máshol mennek az olaj és vízjáratok át. Meg a dugattyú sem lenne jó hozzá,

valszeg beleérne a szelepbe.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.