Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


Flowachild

Recommended Posts

kicsit hanyagoljátok már az offolást  

az összes omegás  topikban nem született 10 normális post

marjátok tovább egymást mailban, pu-ben, ircen, barmilyen instant messengeren, palackpostával DE NE ITT TOVÁBB A FÓRUMON!

KÖSZI!

Red, ha egyszer ez az Omegás élet... :) Hagyni kell a gyerekeket játszani :D

Link to comment
Megosztás:

Pirosvonal úr tehetett is volna azért, hogy a marakodás lejjebb hagyjon...

többé-kevésbé emberi hangnemet próbáltam megütni amikor megkértelek titeket, hogy legyen elég a marakodásból

ennél többet mit tehetek?

Innentől megy az off hozzászólások törlése mert nem az a bajom, hogy néha-néha becsuszik 1-1 csak smileyt tartalmazó hozzászólás vagy tök fölösleges reagálás, hanem hogy alig születik értelmes post. Minden Omegás topik arrol szol, hogy 4-5 emberke öli egymást......ha még vicc lenne akkor is értelmetlen és uncsi.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Tehát még egyszer (utoljára):

MÁRCIUS 12-ÉN (most szombaton) OMEGA TALÁLKOZÓ LESZ BUDAPESTEN A 12. KERÜLETBEN. Gyülekező Gazdagréten a felső parkolóban (a buszvégállomás mellett) 12-13 óra között. 13 órára megyünk az étterembe, ahova a beugró 2500 HUF, amiért cserébe svédasztalos kaja és (majdnem) korlátlan üdítőital fogyasztás jár.

Lesz nagy zabálás, dumálás, gumifüstölős Omega videó nézés, Omegás kvízjáték, satöbbi.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt! :)

U.i.: És ami az előző pár hozzászólást illeti...

1. Ki az az Anti?

2. Mitől lenne ez "ellen"-találkozó? Valaki más is tart aznap Omega talit? :)

3. HÓNAPOK ÓTA hirdetjük a talit ezen az időponton!

4. Gabo csak kamuzik (nyalizni akar?! :wink: ), természetesen nem MOTE rendezvényről van szó, csak több MOTE-s kollégának is szóltunk már.

Link to comment
Megosztás:

U.i.: És ami az előző pár hozzászólást illeti...

1. Ki az az Anti?

2. Mitől lenne ez "ellen"-találkozó? Valaki más is tart aznap Omega talit? :)

3. HÓNAPOK ÓTA hirdetjük a talit ezen az időponton!

4. Gabo csak kamuzik (nyalizni akar?! :wink: ), természetesen nem MOTE rendezvényről van szó, csak több MOTE-s kollégának is szóltunk már.

1. Anti=Atommanó

2. GSi minitalit szervez, ugyan erre az időpontra

3. így van :)

Csak vicc volt a hozzászólásom , mert Atommanó leteremtett mindenkit hogy nem iratkozik fel a senki a gsi talira. Azt hittem hogy olvassátok a többi topicot is mert akkor egyértelmű lett volna. De ez esetben nagyon-nagyon bocsi!!! :oops: :oops:

Nem állt szándékomban félreértést okozni. Sorry még 1x!!

Link to comment
Megosztás:

Amikor beírtam az Index topicba, hogy 12-én lesz a talink, akkor senki nem jelezte, hogy "bocsi, mi már előre lezsíroztunk pont aznapra egy talit" (ami azt illeti, senki semmit nem reagált rá), így most felmerült bennem a gondolat, hogy nem a fatális véletlen műve, hogy egy napon lesz a két tali, de végeredményben mindegy. Amúgy sem számítottunk rátok.

Link to comment
Megosztás:

Csak félreérthető, hogy véletlenül pont egy napra esik...

Flowa!

Neked üldözési mániád van... Olyat nem tudsz elképzelni hogy vannak véletlenek, és a többi Omegásnak nem az az élete célja hogy neked keresztbe tegyen?

Ilyen keresztbe szervezések előfordulnak. Ha autó klubozni akarsz, akkor tedd magadévá a köbvetkező gondolatokat:

- örülünk azoknak akik el akarnak, és el is jönnek a találkozóra

- nem dobálunk kígyót-békát azokra akik nem jönnek el

- nem dobálunk kígyót-békát azokra akik ugyanebben az időben más találkozót szerveznek (és nem is tesszük szóvá)

- a sas nem vadászik legyekre

- nem igyekszünk mindenkit tűzzel-vassal elkergetni a találkozóra

- nem toborzunk tagokat tűzzel-vassal

- nem próbálunk mindenkit a saját ízlésünkre formálni

- nem is akarunk másokat "megtéríteni"

Egyébként sok sikert a találkozóhoz. Sajnálom hogy nem tudok elmenni, de a barátnőmmel ki akarjuk használni a hosszú hétvégét, és elutazunk világot látni.

Link to comment
Megosztás:

Hány omega klub van?

Kettő. (Egyik sem hivatalos, bejegyzett klub.) Az egyiket én alapítottam, a másikat meg én alapítottam. De az elsőből különböző személyes ellentétek miatt (aminek kitárgyalásába NEM megyek bele többet) kiléptem. Így most van egy Omega Klub, meg egy másik Omega Klub is. :wink: A megkülönböztethetőség érdekében a mi nevünk kicsit más; ők Opel Omega Baráti Társaság, mi pedig OMEGA 4EVER Baráti Társaság / Klub vagyunk. Egyszerű, nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.