Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


Flowachild

Recommended Posts

Ja és az OMEGA 4EVER oldal frissítésén is dolgozom. Remélhetőleg még idén elkészül. Csak még mindig nem küldtél ftp-s elérhetőséget a tárhelyhez... :)

Nem csak neked ígértem, hanem Kessnek is a wapos oldal miatt.

Beírom ide is . Remélem így jobban megmarad:)

1. Nem FTP hanem SFTP

2. Rengeteg munkám mellett nincs időm sajnos arra, hogy user jogosultságok állítását kérjem a rendszergazdától.

Többit nem vedddd sértésnek, tények és kész:))

Remélem az Omegásaid nem így érzik majd magukat a MOTE-ban:

:toimonster:

Link to comment
Megosztás:

Többit nem vedddd sértésnek, tények és kész:))

Mire gondolsz? Arra, hogy "szervezkedek", próbálok egy újabb Omegás közösséget összehozni? Szerintem ez eddig sem volt titok. És úgy érzem, kivetnivaló sincs benne, hiszen ezzel nem ártok senkinek, a MOTE-nak sem. Bár ezt egyszer már letárgyaltuk... :wink:

Inkább örülj velem, hogy úgy fest, sikerül egy olyan Omegás kis csapatot összehozni, akik között nincs ******, *****, *******, meg a további ismert "bajkeverők"! :)

Kellemes ünnepeket és BÚÉK mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Már 30 (azaz harminc) aktív tagunk van!  :) (Ezt csak az ellen-Omega Klub kedvéért írtam be ide...)

Flowa, hogy Te milyen kegyetlen vagy!!! :P :D

Hemi... Ne aggódj, mindenkit beviszünk a MOTE-ba aki 1 kicsit is szimpatizál a dologgal :) (Aki meg nem, azt megverjük és kényszerítjük hogy aláírja a belépést, de úgyis letagadjuk :lol: :lol: :lol: - mármint a verést :D)

Link to comment
Megosztás:

Ezért írtam, hogy ne kezdjük előről... Volt már elég probléma a nézeteltérések miatt. (Az egymás háta mögötti szervezkedéseket, "hatalmi harcokat", értelmetlen kötekedést nem is említve.)

Szvsz vissza kellene térnem a "nemszóloktádéhozésnemisreagálokarraamitír" magatartáshoz, mielőtt elrondítanánk ezt a szép MOTE Fórumot. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nos, akkor az elején.

1. Nincs ellen Omega Klub, legalábbis a mi kis társaságunk a www.omega-club.hu nem a Mote ellen van. Erről többször volt már szó és megint nem én hoztam szóba.

2. Tanuld meg a nickem, mert többször rosszul írtad le! (megkérnélek, hogy ahol hibásan írtad le szerkeszd át)

3. Jó duma ez a "nemszólokhozzámert", ugyanis a Mote évadnyitón nem emlékszem, hogy ellenségeskedtem volna veled.

4. Most is, ha jól emlékszem (bár lehet, hogy nem) Te szóltál először hozzám, és nem hiszem, hogy provokálóan szóltam, vagy válaszoltam vissza!

5. ...

Link to comment
Megosztás:

Ti tizenöten (az pontosan a fele a harmincnak) vagytok a honlapotokon jegyzett tagok szerint.

Miért is vagyok tudatlan?  :wink:  

U.i.: Ne kezdjük előről az egészet... :?

Így van 15-en vagyunk, mert nekünk a minőség a fontos, nem a mennyiség... :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Az "ellen" Omega Klub nem a MOTE "ellen" értendő, hanem az OMEGA 4EVER Klub "ellen". :wink: De ez csak egy poénos jelző volt, kéretik nem komolyan venni. :)

Én sem ellenségeskedni szeretnék. Heminek írtam, hogy olyan Omegás közösséget sikerül(t) momentán látszólag összehozni, ahol nem olyan hangulat uralkodik, mint az egykori Opel Omega Baráti Társaságban, hanem sokkal közvetlenebb, őszintébb, barátságosabb. Baj, hogy ezt leírtam?

Még egyszer mondom: nem szándékoz(ta)lak provokálni. Ha így értelmezted, akkor sajnálom, nem ez volt a célom.

Link to comment
Megosztás:

Az "ellen" Omega Klub nem a MOTE "ellen" értendő, hanem az OMEGA 4EVER Klub "ellen".  :wink:  De ez csak egy poénos jelző volt, kéretik nem komolyan venni.  :)
Nem vagyunk az ellen sem. Viselkedett veled valaki is ellenségesen, akivel azóta találkoztál?

Én sem ellenségeskedni szeretnék. Heminek írtam, hogy olyan Omegás közösséget sikerül(t) momentán látszólag összehozni, ahol nem olyan hangulat uralkodik, mint az egykori Opel Omega Baráti Társaságban, hanem sokkal közvetlenebb, őszintébb, barátságosabb. Baj, hogy ezt leírtam?

Nem baj, de ha megnézed a képeket és a honlapunkat (mert szerintem igenis nyomon köved) láthatod, hogy mi sem gyilkolásszuk egymást a talik folyamán. Sőt, 1 igaz baráti kemény mag alakult ki...

Még egyszer mondom: nem szándékoz(ta)lak provokálni. Ha így értelmezted, akkor sajnálom, nem ez volt a célom

Jó, akkor légyszives javítsd a nickem, ahol rosszul írtad...

Link to comment
Megosztás:

Persze az lenne a LEGJOBB, ha EGYETLEN Omega Klub lenne, és az is szekcióként a MOTE berkein belül. Ezzel egyetértesz, nem?  :wink:

Lehet, de nem biztos. Én jól érzem magam a MOTE-ban is, sok jó arcot ismertem meg ott, viszont vannak olyanok is akiknek nem keresem a társaságát, ahogy ők sem az enyémet. Ez egy egyesület, bizonyos kötöttségekkel, ahol vannak írott és íratlan szabályokat, melyeket illik betartani...

Ha jól emléxem, ezt Te írtad rólam:

A "korteshadjárat" után (melyet elsősorban Omegatd képviselt a MOTE-tagság mellett) 4 lehetséges variációt bocsájtottunk szavazásra; 1. hivatalos klubot alapítunk, 2. betársulunk valamilyen meglévő hivatalos klubba/szervezetbe, 3. testületileg belépünk a MOTE-ba és végül 4. minden marad úgy, ahogy eddig volt, és egyszerű baráti társaságként folytatjuk működésünket. (Több variánsra is lehetett szavazni...)

Viszont a mostani baráti társaság nem egyesület, szabályok, kötöttségek nélkül talizunk, bulizunk, mert jól érezzük magunkat együtt...

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor tegyünk is érte! Én "befűzöm" az "enyémeket", Te pedig (Omegatd) próbálkozz a "tieiddel"!  :) Bár szerintem akadnak nálatok is olyanok, akik hallani sem akarnak majd erről...  :)

Csak a teljesség kedvéért, pont aki (nem tudom miért) ki van kiáltva MOTE gyűlölőnek, javasolta, hogy jövőre látogassuk meg valamelyik MOTE rendezvényt... :D

Link to comment
Megosztás:

Omegatd, mikor jössz legközelebb MOTE talira? Ha jössz, hozzál a jófajta borodból és akkor megbeszéljük az élet viszontagságait egy kis italozás mellett, mit szólsz?!  :wink:  :partyman:

Remélem az évnyitóra eljutok, de ha arra nem is, akkor valamelyik fóti talira mindenképp...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.