Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lámpasötétítés


manta

Recommended Posts

Nem találtam jobb helyet ennek, lehet, hogy mást is érdekelne....

Szóval egyszer kérdezték tőlem, mivel lehet leszedni a lámpasötétítő spray-t. Én akkor azt mondtam, hogy a jósistennel sem. :roll: most viszont engem érdekel, hogy le lehet szedni valahogy azt a sz@rt????

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 158
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem találtam jobb helyet ennek, lehet, hogy mást is érdekelne....

Szóval egyszer kérdezték tőlem, mivel lehet leszedni a lámpasötétítő spray-t. Én akkor azt mondtam, hogy a jósistennel sem. :roll: most viszont engem érdekel, hogy le lehet szedni valahogy azt a sz@rt????

ecetes kalapáccsal :?: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hígítóval semmiképp, mert megmarhatja a lámpát!

Szar meló, de vizesen le kell csiszolni :pukeright:

400-assal a nagy része aránylag gyorsan lejön, aztán le lehet finomítani. A legvégén kétezressel át kell húzni, utána felpolírozni.

Jobbat sajnos nem tudok. :smt102

Link to comment
Megosztás:

Hígítóval semmiképp, mert megmarhatja a lámpát!

Szar meló, de vizesen le kell csiszolni :pukeright:

400-assal a nagy része aránylag gyorsan lejön, aztán le lehet finomítani. A legvégén kétezressel át kell húzni, utána felpolírozni.

Jobbat sajnos nem tudok. :smt102

ez mondjuk tényleg jónak tűnik

a műanyag lámpabúrát gyönyörűre lehet polírozni géppel

én meg is lepődtem, amikor az elsőt csináltam...

Link to comment
Megosztás:

Én fékolajjal szedtem le a Wartbi gyárilag festett indexburájáról a sárga festéket, hogy átlátszó legyen. Ott működött, csak nem szabad sokáig benne hagyni, mert egy idő után valóban kikezdi magát a bura anyagát is. Kis pöttyben érdemes kipróbálni... :roll:

Link to comment
Megosztás:

ha már igy kibeszéltük hogy mivel lehet leszedni arrol is essen néhány szó hogy mit fúlyunk rá sötétítés gyanánt, Milyen márkát (mennyibe kerül), és persz valami technoloia is jo volna, hogy hány rétegben milyen messziről....!

Előrei is köszönöm válaszaitokat!

Link to comment
Megosztás:

ha már igy kibeszéltük hogy mivel lehet leszedni arrol is essen néhány szó hogy mit fúlyunk rá sötétítés gyanánt, Milyen márkát (mennyibe kerül), és persz valami technoloia is jo volna, hogy hány rétegben milyen messziről....!

Előrei is köszönöm válaszaitokat!

Van lámpasötétítő spray, tescoban 1070ft asszem (2 napja annyi volt) ...

Több színben is volt (fekete, zöld, piros) ...

Egy rétegben felviszed 20cm-ről vársz minimum 1 percet utánna megint fújod .... (egyébként rá van írva!)

Link to comment
Megosztás:

A sötétítésnél egy dologra kell igazán vigyázni. Mindíg száradjon meg az elözö réteg mielött a következöt ráfújod, különben matt lesz a lámpa a végén. Ha elég idöt vársz, akkor szép fényes, egyenletes lesz a felület.

A tescoban (auchan, cora stb.) kapható spray "Motip" márkájú. Ez duplicolor termék, jó minöségü.

Link to comment
Megosztás:

elöző astrám sötétítés 7végén ment a család ott nyüzsgött a garázs körül,h mi készül és bnőm volt olyan kedves és odaállt mellém nekidölt a kocsinak (persze kordgatyóban) és feltette a kérdést, hogy mit csinálok éppen :)

már csak nevetni tudtam így lett az 1ik búra KORD STYLE :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat, asszem ez nem csak nekem volt hasznos 8) én az acetonmentes lakklemostóra gondoltam első körön, mert az aceton tuti megmarja, aztán meg a polírra. Asszem ezt fogom kipróbálni :roll: aztán majd megmondom, milyen lett :roll: és aztán meg lefújom valamilyen autó fényéhez illő rendőri intézkedést magával vonó árnyalatra :wink:

Link to comment
Megosztás:

jah amit mondani akartam (előugrik az 5 év graffitizés) nehogy a gyári kupakkal csináljátok!

Az ezen is mint minden terméken egy rakat fos! szemetel, csepeg,stb... vegyetek hozzá pl fatcap-et ez komolyabb sávban szórja és egyenletesen!

1gyor.jpg

csak ilyen kupakokkal lehet normálisan festeni :)

2gyor.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.