Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Lámpasötétítés


manta

Recommended Posts

  • Hozzászólások 158
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nálam!Pontos árat ne kérjél,mert most mentőzőm s nincs nálam aaz árlista,de a honlapomon lévö dolgok alapján rámtalálsz

Ne lássam a napot, ha megtaláltam ezt a tételt az árlistában :oops: :roll: :)

OFF: olvastam, h van kézifék meg sebváltó zsákod. Kérdésem: Pirosban van?????ON

Link to comment
Megosztás:

nekem első lámpa és index kellen mennyibe fájna?

Setsh barátom szerintem pirosra csináld a tiéd igen durván mutana piros helyzet jelző meg piros index. De te tudod!

csá komám :)

Látom, te még mindig a pirossal nyúzol, nem adtad fel, h ne piros legyen az indexem... :) :)

Link to comment
Megosztás:

És ha elküld, de nem megyek el?

vagy mire megyek, visszacserélem az indexbúrát a gyári fehérre??????

Akkor mitcsinálnak a KPM-es főokosok??

Vagy azokkal le lehet dumálni, h "ugyan skacok, lemosom a sötétítést, csak felejtsük már el egymást" ???? :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

A rendőr nem szólhat azért hogy milyen színű a búrád, a KRESZ is csak a lámpafény színét szabályozza (index=kadmiumsárga, helyzetjelző és fék=piros, tolatólámpa=fehér), ha ezek stimmelnek és a fényerő is megfelelő, akkor nem lehet gáz. A probléma ez utóbbival szokott lenni, mert ha úgy látja hogy túl halvány/nappal nem látszik, akkor elküld KPM-re. De ez is necces, mer' akkor micsinál a 6valvés Trabikkal? Azt is mind KPM vizsgára küldi mer' halovány a féklámpa?

Link to comment
Megosztás:

Egyszer az orrom előtt küldtek el egy Omegás srácot KPM-re, mert kék színű rendszámtábla világítása volt. No comment.

én ugy gondolom, hogy azért nem eszik olyan forron a kását, mert ha a KPM en megfelel az autó , egy jó ügyvéd megdádáztatja öket egy picit.

nem ugy van az hogy csak ugy gyerünk kpm-re.........

Link to comment
Megosztás:

én ugy gondolom, hogy azért nem eszik olyan forron a kását, mert ha a KPM en megfelel az autó , egy jó ügyvéd megdádáztatja öket egy picit.

nem ugy van az hogy csak ugy gyerünk kpm-re.........

Pont erről írt greenthunder cartárs a matricarendszámos topicban. Ő is ügyvéd elé viszi az ügyet, mert neki kivonták az autót a forgalomból a matricarendszám miatt (és elküldték KPM-re) holott ehhez (az ügyvéd és a KPM szerint sem) nem volt semmi joguk, mert forgalomból kivonni autót csak forgalombiztonságot veszélyeztető ok (rossz fék, kormánymű, stb...) miatt lehet.

A kék rendszámvilágítás miatt legfeljebb helyszíni bírságot szabhat ki, valamint megvárja míg a helyszínen uninstallálod a cuccot...

Link to comment
Megosztás:

nem!

ez még csak a kezdet!

tudod miért?

mert szana meg szét lesznek szedve, mert amit müvelnek 10 éve az a joggal való visszaélés fogalmát nemhogy teljesen kimerítette hanem túl is lépte azt.

ott van kapásból az a jó kis cég, aminek fő profilja überelni ezen marhák baromságait. Ha lesz 1 kis feleslegem be is fizetem a tagdíjat, amennyiben ez lehetséges.

most a düh beszél belőlem, de mit csináljak ha folyton folyvást baszakodnak és kötöszködnek..... jó rendnek kell lennie ezt belátom, de most nem a gyorshajtásokról beszélek.

Link to comment
Megosztás:

nem!

ez még csak a kezdet!

tudod miért?

mert szana meg szét lesznek szedve, mert amit müvelnek 10 éve az a joggal való visszaélés fogalmát nemhogy teljesen kimerítette hanem túl is lépte azt.

ott van kapásból az a jó kis cég, aminek fő profilja überelni ezen marhák baromságait. Ha lesz 1 kis feleslegem be is fizetem a tagdíjat, amennyiben ez lehetséges.

most a düh beszél belőlem, de mit csináljak ha folyton folyvást baszakodnak és kötöszködnek..... jó rendnek kell lennie ezt belátom, de most nem a gyorshajtásokról beszélek.

hey, én arra mondtam h durva, h kivonják a forgalomból a kocsit azok a tetves buzernyákok!!!!!

Link to comment
Megosztás:

ott van kapásból az a jó kis cég, aminek fő profilja überelni ezen marhák baromságait. Ha lesz 1 kis feleslegem be is fizetem a tagdíjat, amennyiben ez lehetséges.

A már említett matricarendszám miatti forgalomból kivonás-ügyet is az ő ügyvédeik próbálják normális mederbe terelni. Hasznos dolog ha az ember tagja egy ilyennek. Már ha egyre gondolunk :wink:

Link to comment
Megosztás:

1re hiszen másik nincs.

Egyelőre!!!!!!

Remélem töben rá fognak kapni és akkor majd a másik oldal is kénytelen lesz visszavenni az orcájukból :)

de nem akarom itt a klub és saját rossz hírem terjeszteni azzal,h a szervet szídom, csupán néha elegem van :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Hello mindenki!

Én is gondolkodom a sötét lámpán! A fóliázás dologról valaki bővebb infót tud adni?

Ha az emberfia vesz egy gyárilag sötét lámpát (pl.: irmscher, vagy egyebek) akkor is b...szogathatnak? Én a következő megoldásra gondoltam: veszek egy pár hátsó lámpát (kb 12000Huf/astra f) lesötétítem (festék vagy fólia). Ha vizsgáztatni viszem az autót akkor visszateszem az eredetit.( mindjuk a rendőr ez esetben is beszólhat) És mi a helyzet a "kristálylámpákkal" (lexus-style), az szabályos. Ugyanis abból is van fekete (ami ugyebár az ezüst helyett fekete). Valakinek ötlet?

Thanx

Link to comment
Megosztás:

Én most fújtam le Motip-pal az első irányjelzőket és a hátsó lámpákat. 8) Ahol világít, ott light-osabban festettem, hogy látszódjon a fény, így talán nem csesztetnek majd. De műszakin biztos nem fogadják el!

Azt utálom ebben az országban, hogy csak tiltanak össze-vissza, ahelyett, hogy normális szabályokat hoznának! Pl.: Nem kellene tiltani a sötétített lámpákat, hanem meg kellene határozni egy bizonyos határértéket, ami alá nem csökkenhet a kibocsátott fényerő. Szerintem a sötétített lámpám jóval erősebben világít, mint egy keleti típusú autó lámpája (trabi, wartburg, lada...).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.