Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Sziasztok!

nyári gumikat kell vennem, Astra G 1.4. Eddig Hankook K425 volt, 185/65 R15 méretben. Szerettem, elégedett voltam vele. Most már itt az új Eco2, de arról egy árva tesztet, véleményt, semmit nem találok. Szerintetek? Esetleg tavalyi, év elejéről K425? 

Futnak még a Barum 2, nem túl jó ADAC eredménnyel, de a kopás a legjobb. Nokian is érdekes, de ott is a kopásra elég rosszat hoztak ki.

Emígy jó a 185/65 R15 méret?

Link to comment
Megosztás:

11 órája, astra 1 írta:

Ha 1.4 twinport annak a gyári mérete 195/60/15 mert 185/65/15 -nél már sebesség eltérés lesz

Ecat24.com

Beírod az alváz számot és látni fogod a kocsi adatait.

Értem amit mondasz, de attól még a 185/65 R15 is gyári méret. Azzal került a legtöbb a forgalomba.

Link to comment
Megosztás:

14 órája, kukori írta:

Sziasztok!

nyári gumikat kell vennem, Astra G 1.4. Eddig Hankook K425 volt, 185/65 R15 méretben. Szerettem, elégedett voltam vele. Most már itt az új Eco2, de arról egy árva tesztet, véleményt, semmit nem találok. Szerintetek? Esetleg tavalyi, év elejéről K425? 

Futnak még a Barum 2, nem túl jó ADAC eredménnyel, de a kopás a legjobb. Nokian is érdekes, de ott is a kopásra elég rosszat hoztak ki.

Emígy jó a 185/65 R15 méret?

Ha fontos az ADAC, akkor ebben a méretben 2 éve a Conti és Vredestein volt a sztár'. 

Saját vélemény: Ez már a harmadik kocsim, de nekem nyáron mindig csak ContiPremiumContact gumik voltak... Biztos választás. Nem kellett gondolkodnom.

Sok autógyár első szerelésű abroncsként használja már régóta.

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 04. 05. at 14:04, outsider írta:

https://www.marso.hu/termek/szemelygepkocsi-abroncs/firestone/szemelyauto/nyari-gumi/firehawk-tz300/195-65-r15/tl-33198

Ezzel a Firestone-nal valakinek tapasztalat.

Firehawk, olcsóbb mint a Roadhawk (üzemanyag takarékkosságban kicsit rosszabb).

Én végül a Firestone Roadhawk mellett döntöttem.

Igaz nem az én méretemben, de 4. lett az ADAC teszten.

19637963_2cbb2a04dbee620490ba26423059436

Kicsit féltem mert 71dB volt az adatlapon, és a szintén 71dB-es 2 éves Taurus-t amivel az autót vettem, azért cseréltem le, mert rohadt hangos volt.ű

A 69dB-es Nokian WR D4 téli lábujjhegyen járt, a Taurushoz képest.

Sokat számít a márka... Tegnap rakták fel a Firestone Roadhawkot. Made in Hungary (gondolom Tatabánya).

Teljesen rendben van zaj tekintetében. Nem hangosabb mint a 69dB-es Nokian téli...

Összességében én eddig elégedett voltam a Firestone-al. A G-n téliben volt fen Winterhawk3 teljesen jó volt (ár-érték arányban főleg).

Ez a Roadhawk 15k volt A osztályos tapadásban C osztályos fogyasztásban.

Ilyen időben azért már jobb érzetre is ezzel a nyárival menni, mint a télivel :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Végül Vredestein Sportrac5 lett, 195/60R15 méretben. Korai lenne még bármiről is nyilatkozni, de remélem jó döntés volt. Majd kb. 100-200 km  "bejáratás" után megpróbálok nyilatkozni, hogy érzek-e bármi különbséget K425-höz képest.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Sziasztok!olyan kérdésem lenne hogy van egy 7j15h2 felnim gyári et35 el

es arra gondoltam hogy a jelenlegi 195/65 gumi helyett felteszek egy 215/60 ast

elvileg nem gond bár nem tudom a gyári méretet.

a kérdésem az lenne elfér e ha et 35 van és hogy mi pontosan a gyári mérete ezeknek.sok helyen írják a 195/60 at de olvasok 195/65 öt is.

valaszokat előre is köszönöm 

astra g t98 x20 dtl 5x110

Link to comment
Megosztás:

A gyári felniméret 6x15 ET 49, és eredetileg 195/60 R15-ös gumi való rá.

Az hogy neked 195/65 van már eleve 3%-al nagyobb átmérőt jelent, a 215/60 még további 1%-al növeli ezt, azaz ennyivel fogsz gyorsabban menni a valóságban annál, amit a sebességmérő mutat. Én mégsem emiatt aggódnék, hanem a 7" ET35-ös felni miatt, mert ezzel a kerék külső széle 27mm-el van kijjebb, mint a gyári kerékkel lenne, ami még éppen elfér ugyan, de ezzel a ballonos gumival elképzelhető hogy bele fog érni ha sokan ülnek hátul. Ha mindenképp szélesebb gumit akarsz, akkor én a helyedben a 205/55 R15-el próbálkoznék, három okból: 1., nem annyira ballonos, nem néz ki hülyén. 2., közelebb van a váltómérethez, nem fog annyit csalni az órád. 3., mivel gyakoribb méret mint a 215/60, még sokkal olcsóbb is. :cool:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
On 2018. 08. 16. at 17:10, tgabika76 írta:

A gyári felniméret 6x15 ET 49, és eredetileg 195/60 R15-ös gumi való rá.

Az hogy neked 195/65 van már eleve 3%-al nagyobb átmérőt jelent, a 215/60 még további 1%-al növeli ezt, azaz ennyivel fogsz gyorsabban menni a valóságban annál, amit a sebességmérő mutat. Én mégsem emiatt aggódnék, hanem a 7" ET35-ös felni miatt, mert ezzel a kerék külső széle 27mm-el van kijjebb, mint a gyári kerékkel lenne, ami még éppen elfér ugyan, de ezzel a ballonos gumival elképzelhető hogy bele fog érni ha sokan ülnek hátul. Ha mindenképp szélesebb gumit akarsz, akkor én a helyedben a 205/55 R15-el próbálkoznék, három okból: 1., nem annyira ballonos, nem néz ki hülyén. 2., közelebb van a váltómérethez, nem fog annyit csalni az órád. 3., mivel gyakoribb méret mint a 215/60, még sokkal olcsóbb is. :cool:

Közben úgy döntöttem lecserélem 16’ struktur 6.5j et 39 acelfelnire

sok horzsolás miatt és az egyik üt is kicsit mint kiderült.

Arra biztos rámegy a 205 ös 

köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Adott egy 1.4-es Astra G, 195/60 R15 gyári felnimérettel. Az 1 hete vásárolt kocsimon az első tengelyen 185/65 R15-ös hátul 195/65 R15-ös gumik vannak. Ez mennyi és milyen problémát okoz, sürgős szerintetek cserélni? Egyébként nincsenek nagyon elkopva a gumik.

Link to comment
Megosztás:

47 perce, Vardar írta:

Sziasztok!

Adott egy 1.4-es Astra G, 195/60 R15 gyári felnimérettel. Az 1 hete vásárolt kocsimon az első tengelyen 185/65 R15-ös hátul 195/65 R15-ös gumik vannak. Ez mennyi és milyen problémát okoz, sürgős szerintetek cserélni? Egyébként nincsenek nagyon elkopva a gumik.

Az első gumi nagyjából váltóméret (átmérőben 7mm-el nagyobb mint a gyári), szóval az belefér. A hátsó viszont túl nagy, itt átmérőben már 20mm az eltérés. Alapvetően három probléma lehetséges: az egyik az hogy műszakin nem mennek át a tengelyenként eltérő gumimérettel szerelt autók, kivéve ha gyárilag is így készültek. A másik hogy ha arra kerülne a sor, a futóműves nem fog tudni futóművet állítani az autódon az eltérő kerékméretek miatt. A harmadik pedig az hogy a más-más kerület miatt a kerekek fordulatszáma adott sebesség esetén eltérő az első és a hátsó tengelynél, ami elméletben megzavarhatja az ABS-t, illetve a kipörgésgátlót ha van.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, tgabika76 írta:

Az első gumi nagyjából váltóméret (átmérőben 7mm-el nagyobb mint a gyári), szóval az belefér. A hátsó viszont túl nagy, itt átmérőben már 20mm az eltérés. Alapvetően három probléma lehetséges: az egyik az hogy műszakin nem mennek át a tengelyenként eltérő gumimérettel szerelt autók, kivéve ha gyárilag is így készültek. A másik hogy ha arra kerülne a sor, a futóműves nem fog tudni futóművet állítani az autódon az eltérő kerékméretek miatt. A harmadik pedig az hogy a más-más kerület miatt a kerekek fordulatszáma adott sebesség esetén eltérő az első és a hátsó tengelynél, ami elméletben megzavarhatja az ABS-t, illetve a kipörgésgátlót ha van.

Vajon a 195/65 R15-nél lenne probléma a futómű beállítás esetén? Nem ártana, sajnos kicsit jobbra húz a kormány elengedve. 

Link to comment
Megosztás:

4 órája, tgabika76 írta:

Az első gumi nagyjából váltóméret (átmérőben 7mm-el nagyobb mint a gyári), szóval az belefér. A hátsó viszont túl nagy, itt átmérőben már 20mm az eltérés. Alapvetően három probléma lehetséges: az egyik az hogy műszakin nem mennek át a tengelyenként eltérő gumimérettel szerelt autók, kivéve ha gyárilag is így készültek. A másik hogy ha arra kerülne a sor, a futóműves nem fog tudni futóművet állítani az autódon az eltérő kerékméretek miatt. A harmadik pedig az hogy a más-más kerület miatt a kerekek fordulatszáma adott sebesség esetén eltérő az első és a hátsó tengelynél, ami elméletben megzavarhatja az ABS-t, illetve a kipörgésgátlót ha van. 

Szerintem utóbbit tapasztaltam. Volt egy kis eső a héten és alapból elég nagy gázzal szoktam elindulni lámpánál viszont meg is pörgött a kerék, amit enyhén szólva nem tudtam hova tenni, a családi KIA semmi hasonlót nem szokott produkálni ilyen szituációkban. Ezt is okozhatta az eltérő hátsó kerék? Ha jó méret van rajta, megfogja az ABS, vagy ez csak manőver közben értendő? Esetleg szimplán csak ilyen az Asta ABS-e, nem egy 6 évvel fiatalabb KIA lelkivilága dolgozik benne :)

Egyébként az eladó elmondása szerint futóműves májusban állította a futóművet, szóval...

Egyébiránt néztem gumit e kettőt:

https://www.autogumiplaza.hu/gumi/Ap8714692293832/apollo_alnac_4g_all_season_195-60r15_88h

https://www.marso.hu/termek/szemelygepkocsi-abroncs/nokian/szemelyauto/negy-evszakos-gumi/weatherproof/195-60-r15/65315
 

Ha nem muszáj, én nem adnám ki azt a plusz pénzt a Nokianért, évi futás az max 7000 lesz, autópálya nélkül, szóval nem lesz elkoptatva meg annyi használat se lesz.

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Vardar írta:

Szerintem utóbbit tapasztaltam. Volt egy kis eső a héten és alapból elég nagy gázzal szoktam elindulni lámpánál viszont meg is pörgött a kerék, amit enyhén szólva nem tudtam hova tenni, a családi KIA semmi hasonlót nem szokott produkálni ilyen szituációkban. Ezt is okozhatta az eltérő hátsó kerék? Ha jó méret van rajta, megfogja az ABS, vagy ez csak manőver közben értendő? Esetleg szimplán csak ilyen az Asta ABS-e, nem egy 6 évvel fiatalabb KIA lelkivilága dolgozik benne :)

Egyébként az eladó elmondása szerint futóműves májusban állította a futóművet, szóval...

Egyébiránt néztem gumit e kettőt:

https://www.autogumiplaza.hu/gumi/Ap8714692293832/apollo_alnac_4g_all_season_195-60r15_88h

https://www.marso.hu/termek/szemelygepkocsi-abroncs/nokian/szemelyauto/negy-evszakos-gumi/weatherproof/195-60-r15/65315
 

Ha nem muszáj, én nem adnám ki azt a plusz pénzt a Nokianért, évi futás az max 7000 lesz, autópálya nélkül, szóval nem lesz elkoptatva meg annyi használat se lesz.

Én inkább bíznék a Nokian-ban többlet ár ide vagy oda. Főleg, hogy így csak ez az egy szett lesz az autón és nem kell másikra költeni.

Link to comment
Megosztás:

21 órája, Vardar írta:

Szerintem utóbbit tapasztaltam. Volt egy kis eső a héten és alapból elég nagy gázzal szoktam elindulni lámpánál viszont meg is pörgött a kerék, amit enyhén szólva nem tudtam hova tenni, a családi KIA semmi hasonlót nem szokott produkálni ilyen szituációkban. Ezt is okozhatta az eltérő hátsó kerék? Ha jó méret van rajta, megfogja az ABS, vagy ez csak manőver közben értendő? Esetleg szimplán csak ilyen az Asta ABS-e, nem egy 6 évvel fiatalabb KIA lelkivilága dolgozik benne :)

Egyébként az eladó elmondása szerint futóműves májusban állította a futóművet, szóval...

Egyébiránt néztem gumit e kettőt:

https://www.autogumiplaza.hu/gumi/Ap8714692293832/apollo_alnac_4g_all_season_195-60r15_88h

https://www.marso.hu/termek/szemelygepkocsi-abroncs/nokian/szemelyauto/negy-evszakos-gumi/weatherproof/195-60-r15/65315
 

Ha nem muszáj, én nem adnám ki azt a plusz pénzt a Nokianért, évi futás az max 7000 lesz, autópálya nélkül, szóval nem lesz elkoptatva meg annyi használat se lesz.

Ha már 4 évszakos, én most tervezem a Vredestien Quatrak 5-öst cserélni. Lefutotta a kilométereket (kb. 65e.). Michelin CrossClimate a kiválasztott, 21510 Ft-ért láttam a neten.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.