Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Ennek a legolcsóbban akciban 98 garnitúrája, akció nélkül 26/db. Ehez jön a kínai guma, valami NANG-valami. Nem tom mennyit merjek adni értük. :huh:

Nekem is ez volt a favorit, csak félek a /40-től, hogy szétráz, meg mehetek szezon végén görgőztetni ...

FEL NE RAKJ NANKANG GUMIT!!!!!

Ha már spórolós, akkor Debica, vagy ilyesmi. Legalább nem életveszélyes..... <_<

Link to comment
Megosztás:

FEL NE RAKJ NANKANG GUMIT!!!!!

Ha már spórolós, akkor Debica, vagy ilyesmi. Legalább nem életveszélyes..... <_<

Itt azzal szerelt alufelniről van szó. De egyébként én ha alufelnit vennék akkor gumi nélkül és tavaszig fel sem raknám. Így a nyári szezon végén elég jó akciós új gumikat lehet kifogni....

Vagy ha nincs annyi pénz akkor meg tavasszal venni gumikat...

Link to comment
Megosztás:

Itt azzal szerelt alufelniről van szó. De egyébként én ha alufelnit vennék akkor gumi nélkül és tavaszig fel sem raknám. Így a nyári szezon végén elég jó akciós új gumikat lehet kifogni....

Vagy ha nincs annyi pénz akkor meg tavasszal venni gumikat...

Gondoltam rá a MAM és a RIAL esetében is, mert mind a kettő tetszik, de egyiket sem akarják guma nélkül adni, viszont a RIAL-t át kéne szerelni /40-ről /45-re, a MAM jó lenne méretben a /45-el, csak az meg az a gagyi NANKANG-al van szerelve.

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy van jó ára, ha Nankang gumi van rajta? El kell adni a sz@r készletet, vagy mi?

Szerelt felnit nem tartanak raktáron. Csak akkor rakják rá a gumit, ha megveszed.... világos, hogy gumival akarják adni a felnit, mert nekik így biznisz, de kérdezz rá, más fajta gumival nem adják-e.

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy van jó ára, ha Nankang gumi van rajta? El kell adni a sz@r készletet, vagy mi?

Szerelt felnit nem tartanak raktáron. Csak akkor rakják rá a gumit, ha megveszed.... világos, hogy gumival akarják adni a felnit, mert nekik így biznisz, de kérdezz rá, más fajta gumival nem adják-e.

Magánszemély használtan, nem akarja gumi nélkül adni.

Link to comment
Megosztás:

Na a MAM kiesett, mert nem adja gumi nélkül, én meg ezekért a gumikért nem fogok ennyit kiadni. Ennyiből megveszem a felniket újonnan, meg rakok fel 4 használt gumát inkább.

Rámegyek a RIAL-ra, hátha enged az árból <_<

Nem ajánlanám sem a Rial-t sem a Mam-ot..szépek,de szerintem nem igazán tartósak pláne 17"ban..szal vagy OZ, BBS, Momo! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Van azért még jó felni márka. ATS,Dotz,HIJOIN,Irmscher,stb.

Alessiot se vegyél!

Az előző alessio volt, és soha nem volt semmi baja, pedig azért néhány lyukat nem tudtam kikerülni, de sosem kellett görgőzni (mondjuk lehet nem ártott volna, de nem rázott, és így nem akartam hozzányúlni).

Én inkább vagyok egyébként a lágyabb aluk híve, az inkább deformálódik, mintsem törik.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Ne. Ez 19mm-rel kisebb mint a gyári méret(átmérőben)

17"-nál a legjobb váltóméret a 205/45

De az meg félek hogy beleér, mint UHU-nak. Igaz a coupe-nak másabb picit a hátsó sárvédő, lehet nekem nem érne be, főleg 205-el 215 helyett, de nem tudom.

Az, hogy nem váltóméret, egy dolog, mert most is csal az órám (mondjuk fogyasztásban biztos lenne vagy egy deci plusz), ha meg elkopott, akkor /45-öt tennék rá, csak félek beleérne. Vagy a 205-el nem csak a 215-el? <_<

Nehéz ez...

Link to comment
Megosztás:

a km óra programozható a gumiméretekhez :D

Akkor szépen be lehet lőni <_< Lehet érdemesebb gyárira hagyni nem, ha úgyis 205/45-lesz rajta előbb-utóbb. vagy teljesen az sem váltó?

és az enyém meg van ültetve olyan 4 centit...

Akkor lehet ültetés nélkül a 17" 8J ET35 205/45-el elférne? :huh:

Link to comment
Megosztás:

A nagyobb jobb. Mondom ezt én aki nem napi használatban gyötri az autóját, szóval engem az sem zavarna ha 19"-es kerekeim lennének és 30-al kéne gurulgatnom...

Hát ez az... ezért vagyok dilemmában. Sokkal jobban tetszik a 17", de a napi használat... <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.