Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Sziasztok!

Segitséget kérnék!

Az astra classic II feni mérete 6jX15 et49 4X100 ha jól tudom.

A kérdésem hogy opel OMEGA felnije ami szintén 4 lyukas JÓ LEHET E A CLASSIC-ra??????

Köszönöm a segítséget.

A 4 csavarhellyel rendelkező Opel felnik mind 4x100-as lyukosztásúak, nagy valószínűséggel az ET is stimmel, szóval ha a méret egyébként megfelel (szélesség illetve átmérő), akkor az Omega felnije is gond nélkül rárakható az Astrára. Amire még figyelni kell, az a tengelycsonkátmérő, bár tudtommal a 4x100-as felniknél az is egységesen 56.5mm az Opelnél.

Link to comment
Megosztás:

A 4 csavarhellyel rendelkező Opel felnik mind 4x100-as lyukosztásúak, nagy valószínűséggel az ET is stimmel, szóval ha a méret egyébként megfelel (szélesség illetve átmérő), akkor az Omega felnije is gond nélkül rárakható az Astrára. Amire még figyelni kell, az a tengelycsonkátmérő, bár tudtommal a 4x100-as felniknél az is egységesen 56.5mm az Opelnél.

Köszönöm a segítséget remélem igazad lesz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitséget kérnék!

Az astra classic II feni mérete 6jX15 et49 4X100 ha jól tudom.

A kérdésem hogy opel OMEGA felnije ami szintén 4 lyukas JÓ LEHET E A CLASSIC-ra??????

Köszönöm a segítséget.

Én úgy tudom, hogy az Omega felnije 5x110-es.

Bocsi ha tévedek! :D

Nézd át ezt a táblázatot itt!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Meg van tavaszra az alufelni detto ugyan az a méret et szám meg minden tuti,csak azt nem tudom hogy a lemezfelni csavarjai jok e hozzá?

Ma megvettem a téligumit is ugy hogy ma jó napom volt kedves kartársaim.

A kérdés adott, milyen téligumit vettél honnan és mennyiért? :D

Link to comment
Megosztás:

195/60 r 15 t w440 hankook 9700/db.

A csavarok jók hozzá, a méretválasztás nem ideális. Ezt tapasztalatból tudom. Az igazi téli méret 185/65 R15 lenne. Nekem is az a méret van jelenleg, amit Te most vettél, de ez lesz az uccsó tele és majd kap rendes méretű hócipőket.

Link to comment
Megosztás:

A csavarok jók hozzá, a méretválasztás nem ideális. Ezt tapasztalatból tudom. Az igazi téli méret 185/65 R15 lenne. Nekem is az a méret van jelenleg, amit Te most vettél, de ez lesz az uccsó tele és majd kap rendes méretű hócipőket.

Nem olyan a tapadása?,vagy friss hóban nem ugy "vág "ugy el vagy miért?

Szerintem de az csak az én egyéni véleményem hogy nagyobb felület nagyobb tapadás.

Egyedül friss hóban ott számít hogy kissé keskenyebb.

De ez csak az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.