Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

a párduc újjászületése...


manta

Recommended Posts

mert le kell javíttatnom az autó 75%-át :lol: ma jön a fényező. Vagy megbeszéljük kultúráltan, hogy sajátköltségére megcsinálja, amit elcseszett, vagy pofán kell vernem... :roll: aztán majd visszafényeztetem a párducot az elejére. Vagy, ha végképp nincstelen benzinéhes állat leszek, akinek már semmire sem futja, akkor a régit rápopszegecselem az elejére, aztjóleszazúgy :? úgyis ebben a rohadt évben rámjár a rúd, ma beszart a magnóm, olyan tíz rongyért meg is csinálják két hét alatt, bár már mp3at is vehetsz szarérthugyért. A szerencsém ebben az évben úgy otthagyott, mint más a kakiját a budiban :? a sperem recseg - de majd szétcsúszik - a fény szar, valami köcsög még meg is húzta a kocsimat a parkolóban - hogy egy medve húzná meg hátulról hasonló brutalitással :evil: ... szóval én azt mondom: erre a világra nem érdemes autót építeni! És amúgymeg: KÁTYÚMENTESUTAKAT!!! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

  • 10 months later...

Pénteken levizsgáztunk B)

a következő hibalistát kaptam:

hangos

neon van alatta

sötét lámpa + index

ültetve van

sportkormány

:blink:

oh anyám! mintha nem ilyenre akartam volna

mondom embernek: amúgy minden renden? aszonygya: ja, nincs rendszám világítás (nem is lesz vazze, mert nincs helye a spojlerben :D ) meg kicsit folyik az olaj - de az nem jelentős. Mondjuk mindkettőről tudtam, meg még a többi hibáról is - szóval áj voz veri hepi - kitűnő műszaki állapotnak örvendünk :D

Link to comment
Megosztás:

Pénteken levizsgáztunk :D

a következő hibalistát kaptam:

hangos

neon van alatta

sötét lámpa + index

ültetve van

sportkormány

:D

oh anyám! mintha nem ilyenre akartam volna

mondom embernek: amúgy minden renden? aszonygya: ja, nincs rendszám világítás (nem is lesz vazze, mert nincs helye a spojlerben :D ) meg kicsit folyik az olaj - de az nem jelentős. Mondjuk mindkettőről tudtam, meg még a többi hibáról is - szóval áj voz veri hepi - kitűnő műszaki állapotnak örvendünk ;)

Hej! A négykerék nem volt gáz? A manta der film óta már azt is bizonyítani kell majd, hogy a manta négy kerekű, nem?! ;)

Miért nem mondtad, hogy neked is van egy listád, hogy mi nincs még benne! :D

Hát a sötét lámpát, sportkormányt asszem júniusban én is meg fogom kapni B)

;)

Na nem baj !

Az kicserélhető, csakúgy mint a sötétített ablakok. Megvan még a garnitúrám, amire cserélgetni szoktam a vizsgára, ha kell! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Pénteken levizsgáztunk :D

a következő hibalistát kaptam:

hangos

neon van alatta

sötét lámpa + index

ültetve van

sportkormány

B)

oh anyám! mintha nem ilyenre akartam volna

mondom embernek: amúgy minden renden? aszonygya: ja, nincs rendszám világítás (nem is lesz vazze, mert nincs helye a spojlerben ;) ) meg kicsit folyik az olaj - de az nem jelentős. Mondjuk mindkettőről tudtam, meg még a többi hibáról is - szóval áj voz veri hepi - kitűnő műszaki állapotnak örvendünk :D

szioka

nagyon gratula a kocsihoz :blink: ugye nem szivoztak sokat? hangos????es ez miota baj? ;) az a jo. meghallanak az emberek.

Link to comment
Megosztás:

meg fogtok rogyni:

tegnap a veteránvizsgán az egyik Continental azért kapott majdnem minusz százalékot, mert túl halk volt alapjáraton a 365 amerikai lóeröhöz.

(tényleg nagyon halk volt, gázadásra se adott a v8 icipici hörgést se)

szolid nagyautó, ami lelép egy camaro-t

szal több vizsgatag is csak úgy lazán kifakadt: "hát én kivenném legalább az elsö dobokat"

cöhh

Link to comment
Megosztás:

meg fogtok rogyni:

tegnap a veteránvizsgán az egyik Continental azért kapott majdnem minusz százalékot, mert túl halk volt alapjáraton a 365 amerikai lóeröhöz.

(tényleg nagyon halk volt, gázadásra se adott a v8 icipici hörgést se)

szolid nagyautó, ami lelép egy camaro-t

szal több vizsgatag is csak úgy lazán kifakadt: "hát én kivenném legalább az elsö dobokat"

cöhh

ez erdekes :blink: tenyleg ilyet ritkan hallani, szerinted illik ahhoz a kocsihoz az a halk hang?

Link to comment
Megosztás:

Szia Ricsi!

Köszi lehet hoyg igénybe veszem mert a vizsgán ugye bár át kell menni nincsen mese! :D :D ;)

ha majd közelít a dátum akkor hívlak az ügy érdekében és akkor majd elmegyek érte!

az autó nagyon jól megy! most vizsga előtt fogom fényezni is!;)

Még jöttek ki rajta hibák! Ez jó mert legalább tudom mik a gyengepontjai:::::::::::::::::blink: B)

mármint fényezéssel kapcsolatban! Hátsó spoilert leszedtem mert szeretnék rá egy Irmschert!

Szóval alakulnka a dolgok! A kocsi jól megy nincsen vele semmi gond! most volt olaj olajszűrő és gyertyák csere!;) vigyázok rá mint a szemem fényére! most csinálom az alját is lavézvédőzöm!!!!

Belűlről is újra kikentem redesen a kárpit alatt! megnéztem a hegesztéseket! minden okés!:D

Na majd dumálunk:D

Üdv.!

Link to comment
Megosztás:

Szia Ricsi!

Köszi lehet hoyg igénybe veszem mert a vizsgán ugye bár át kell menni nincsen mese! :D :D ;)

ha majd közelít a dátum akkor hívlak az ügy érdekében és akkor majd elmegyek érte!

az autó nagyon jól megy! most vizsga előtt fogom fényezni is!;)

Még jöttek ki rajta hibák! Ez jó mert legalább tudom mik a gyengepontjai:::::::::::::::::blink: B)

mármint fényezéssel kapcsolatban! Hátsó spoilert leszedtem mert szeretnék rá egy Irmschert!

Szóval alakulnka a dolgok! A kocsi jól megy nincsen vele semmi gond! most volt olaj olajszűrő és gyertyák csere!;) vigyázok rá mint a szemem fényére! most csinálom az alját is lavézvédőzöm!!!!

Belűlről is újra kikentem redesen a kárpit alatt! megnéztem a hegesztéseket! minden okés!:D

Na majd dumálunk:D

Üdv.!

Szép munka! Rajta! Rajta!

Itt van még a gépháztető is. Ha kell bele, van itt két erősítő is eladó. Ami benne volt.

Link to comment
Megosztás:

Na rendben van akkor az egyik eősítőt el is teheted Nekem mert egy négy csatornás már van benne! Arról megy a két mélynyomó meg az első magnatok!

A két piooneer még nincsen bekötve! ahhoz kéne az egyik káétcsatornás!B)

meg tudom még díszléc is ott van meg motorháztető:D :D

ott hagytam pár dolgot! :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Hiába, "Az, aki szép, az reggel is szép..." Igaz, hogy őnagyságát nem gyűri össze az ágy. ;) Viszont rettegj, mert jövőre lehet, hogy én az Ember vasára szavazok. :D :P

:lol: annyira nem gyűr össze az ágy, hogy a debreceni talin a pénteki mázt a pofámról csak vasárnap szedtem le - azt is csak a kúlturha és igényesség érdekében :unsure:

És ha minden jól megy, már idén is szavazhatsz MrManta vasára :lol: én úgyis vissza akarok vonulni a szépségversenyek világából ;) inkább átnyergelek az alkatrész felismerésre :rolleyes:

De tényleg elsősorban nem ezért érdemes foglalkozni a mantákkal. Az ilyen díjjak csak külön ajándékok az élettől, nagyon jól esnek és visszajelzik, hogy néha érdemes sokat áldozni :mellow: de ha vén szatyor leszek, jó lesz majd menőzni az unokáknak, hogy "bezzeg az én időmben, mikor a nagymuter még a mantával hasított...." :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.