Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

Uhuhu :)

Ezt nagyon sajnálom. Most mihez kezdesz?

Milyen elképzeléseid vannak meló téren?

Ha gondolod utánna nézhetünk hátha van jó meló...........

hát szivás az biztos.

egyenlőre a hét pihenéssel, és a felgyülemlett ügyeim intézésére van, és jövőhéten körbetelefonálok egy két helyet.

jövőhéten már megyegy egy OFF pözsó ON kereskedésbe meghallgatásra :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Bocsi, hogy ide írok, de itt olvastam, hogy uhuhu már nem dolgozik az M3-nál...

uhuhu: Hova vigyük szervizbe az autót (kérdezem most itt azok nevében, akiknek még új, garis az autó)? Melyik márkaszervizt tudnád ajánlani? Maradjunk az M3-nál? Eddig miattad vittem oda az autót... megbíztam benned és az ottani csapatban. Olyan szerelési munkákat tudtál elintézni gariban, amikre másik szervizekben már rég leakasztottak volna pár rugóval (pl. dobfék nyikorgás történet), emellett lelkiismeretesen utánajártál a panaszoknak, és olyan dolgokat sikerült megoldanotok, amikkel 2 másik szervizben sem tudtak mit kezdeni. Számíthatunk e még az M3-ban ilyen lelkiismeretes munkára nélküled?

telo

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Bocsi, hogy ide írok, de itt olvastam, hogy uhuhu már nem dolgozik az M3-nál...

uhuhu: Hova vigyük szervizbe az autót (kérdezem most itt azok nevében, akiknek még új, garis az autó)? Melyik márkaszervizt tudnád ajánlani? Maradjunk az M3-nál? Eddig miattad vittem oda az autót... megbíztam benned és az ottani csapatban. Olyan szerelési munkákat tudtál elintézni gariban, amikre másik szervizekben már rég leakasztottak volna pár rugóval (pl. dobfék nyikorgás történet), emellett lelkiismeretesen utánajártál a panaszoknak, és olyan dolgokat sikerült megoldanotok, amikkel 2 másik szervizben sem tudtak mit kezdeni. Számíthatunk e még az M3-ban ilyen lelkiismeretes munkára nélküled?

telo

akkor te vagy az esüst asztrás?? :)

köszi az elismerő szavakat!! Megpróbáltam megfelelni a munkakörömnek, és az Opeleseknek !

ezekszerint sikerült :-)

Sajnos nem tudok most senkit sem ajánlani, mert mint tudjuk hogy amig nem áll az ember más háta mögött addig nembiztos hogy sikerül minőséget csinálni.

És a minőséget produkálni tudó szerelő is eljött velem együtt. Igy nemhiszem hogy pozitivan állnak hozzád. - főképp ha tudoják hogy az én ismerősöm vagy :)

Remélem nemsoká ujra MUNKÁBA ÁLLOK VALAHOL, TUDNI FOGOD :)

szóval ne dobd el a számomat !!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.