Jump to content
uhuhu

Veterán találkozók

Recommended Posts

Az ötödik serlegem meg a sokaik oklevél. :rolleyes:

29869580.jpg

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Kedves Autós, Motoros Barátunk!

Sok szeretettel meghívunk Titeket a 2. Volks and Roll fesztiválra, mely 2008. Május 31-én és 2008. Június 1-én kerül megrendezésre a Tököli Reptéren!

A tavalyi találkozó, még egyértelműen népautós találkozónak indult, de szerencsére színesebb, sokoldalúbb lett a felhozatal. Jól megfért egymás mellett a Moszkvics és a Porsche, a Riga moped és a Vespa... Idén az a cél, hogy egy jó hangulatú veterán ill. old-timer találkozót tartsunk, minél több típus részvételével. Ezért várunk minden olyan gépjárművet mely 25 éves vagy annál idősebb!

A rendezvény fő attrakciója a vasárnapi gyorsulás lesz, melyen mindenki lemérheti profi körülmények mit tud az autója, motorja. Érdekes, sokszor izgalmas futamokat láttunk tavaly is. A szombat délelőtt ill. délután ügyességi versenyek, fejtörők várnak mindenkit 0-99 éves korig! Természetesen egész napos program még az autó mustra is! Szombat este fergeteges koncert lesz, a Red Vajling Band közreműködésével, utána pedig hangulatos beszélgetések a tábortüzek mellett. Természetesen mind a két nap több büfé várja az éhezőket és szomjazókat.

Alvásra, saját gépjárműben, sátorban - a bátrabbaknak a szabad ég alatt - van lehetőség

A címjegyzékben szereplő kluboknak, társaságoknak egy egyedülálló lehetőséget kínálunk föl:

Amennyiben Klub szinten meghirdetésre kerül a 2. Volks and Roll fesztivál és egy Klubból min. 6 gépjármű részt vesz a találkozón, a Klubnak egy 2 személy és 1 gépjármű belépésére jogosító, ingyenes VIP jegy jár!

További információ és jegyelővétel: http://tokol.bogarhatu.hu/

Telefonos segítség: 0620-461-83-28 (Petrőczy Dániel)

Baráti üdvözlettel,

A 2. Volks and Roll szervezőbizottsága

Kabrio sajnos csak 24, pedig szívesen mennék :sowwy: eméleim szerint tavaly Cece képvislete az opeleseket...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Kedves Autós, Motoros Barátunk!

Sok szeretettel meghívunk Titeket a 2. Volks and Roll fesztiválra, mely 2008. Május 31-én és 2008. Június 1-én kerül megrendezésre a Tököli Reptéren!

A tavalyi találkozó, még egyértelműen népautós találkozónak indult, de szerencsére színesebb, sokoldalúbb lett a felhozatal. Jól megfért egymás mellett a Moszkvics és a Porsche, a Riga moped és a Vespa... Idén az a cél, hogy egy jó hangulatú veterán ill. old-timer találkozót tartsunk, minél több típus részvételével. Ezért várunk minden olyan gépjárművet mely 25 éves vagy annál idősebb!

A rendezvény fő attrakciója a vasárnapi gyorsulás lesz, melyen mindenki lemérheti profi körülmények mit tud az autója, motorja. Érdekes, sokszor izgalmas futamokat láttunk tavaly is. A szombat délelőtt ill. délután ügyességi versenyek, fejtörők várnak mindenkit 0-99 éves korig! Természetesen egész napos program még az autó mustra is! Szombat este fergeteges koncert lesz, a Red Vajling Band közreműködésével, utána pedig hangulatos beszélgetések a tábortüzek mellett. Természetesen mind a két nap több büfé várja az éhezőket és szomjazókat.

Alvásra, saját gépjárműben, sátorban - a bátrabbaknak a szabad ég alatt - van lehetőség

A címjegyzékben szereplő kluboknak, társaságoknak egy egyedülálló lehetőséget kínálunk föl:

Amennyiben Klub szinten meghirdetésre kerül a 2. Volks and Roll fesztivál és egy Klubból min. 6 gépjármű részt vesz a találkozón, a Klubnak egy 2 személy és 1 gépjármű belépésére jogosító, ingyenes VIP jegy jár!

További információ és jegyelővétel: http://tokol.bogarhatu.hu/

Telefonos segítség: 0620-461-83-28 (Petrőczy Dániel)

Baráti üdvözlettel,

A 2. Volks and Roll szervezőbizottsága

Kabrio sajnos csak 24, pedig szívesen mennék :lol: eméleim szerint tavaly Cece képvislete az opeleseket...

Jó bulinak tűnik. :lol:

Csak nekem már nagyon a hónap végén van. :sowwy:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Jó bulinak tűnik. :lol:

Kabrio sajnos csak 24, pedig szívesen mennék :sowwy: eméleim szerint tavaly Cece képvislete az opeleseket...

Mi ezen biztos hogy ott leszünk. :lol:

Kicsit rövidítettem az idézetet. Üdv. S.S.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Kedves Veterános Sporttárs!

Az idén is megrendezésre kerül, a mondhatni már hagyománnyá érett,

Sződligeti Veterán Autós Motoros találkozó, amire nagy szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját.

A találkozó időpontja 2008. június 7. (szombat) 10.00 órától

A találkozó helyszíne: Sződliget Duna part.

A rövid program:

Az elmúlt évekhez hasonlóan, az idén is ügyességi feladatokkal, valamint a gépjárművek történetéről szóló tesztlappal mérjük a megjelent versenyzők felkészültségét, szaktudását.

Ezt követi az elmaradhatatlan felvonulás, majd az eredményhirdetés.

Nagy szeretettel várjuk idén is, a sződligeti Duna parton!

Üdvözli Önt

Juhász Béla

Rendező

Telefon: 06/309-311-361

E.mail: jb@vnet.hu

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Kedves Veterános Sporttárs!

Az idén is megrendezésre kerül, a mondhatni már hagyománnyá érett,

Sződligeti Veterán Autós Motoros találkozó, amire nagy szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját.

A találkozó időpontja 2008. június 7. (szombat) 10.00 órától

A találkozó helyszíne: Sződliget Duna part.

A rövid program:

Az elmúlt évekhez hasonlóan, az idén is ügyességi feladatokkal, valamint a gépjárművek történetéről szóló tesztlappal mérjük a megjelent versenyzők felkészültségét, szaktudását.

Ezt követi az elmaradhatatlan felvonulás, majd az eredményhirdetés.

Nagy szeretettel várjuk idén is, a sződligeti Duna parton!

Üdvözli Önt

Juhász Béla

Rendező

Telefon: 06/309-311-361

E.mail: jb@vnet.hu

megy vki ide?????

nem vagyok ismerős arrafelé...........................

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Ezen a hétvégén lesz a mediterrán szekció sátrazós bulija. Sajnos mi nem tudunk menni :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Meghívó

Nagy tisztelettel meghívunk minden veteránjármű tulajdonos barátunkat a 2008. június 28-án (szombaton) rendezendő

II. Sándorfalvi Veteránjármű Találkozóra.

A tervezett program:

9: 00-ig Regisztráció

9: 00 Tájékozódási és ügyességi feladatok megoldása, közben ebéd

14: 00 Program csak a résztvevőknek (még tárgyalás alatt)

16: 00 Szavazás, szépségverseny, díjkiosztás

16: 30 Járműbemutató, felvonulás.

A megadott időpontok egyelőre tájékoztató jellegűek, még apróbb módosítások előfordulhatnak!

Rendezvényünk a tavalyihoz hasonlóan ingyenes, és magába foglalja az ebédet a jármű sofőrje számára. A többi résztvevőnek térítés ellenében tudunk étkezést biztosítani!

Jelentkezési lap innen letölthető.

Térkép itt található, hogy könnyen idetalálj

Várjuk jelentkezésedet, tisztelettel üdvözöl a klub nevében:

Mári Zsolt Szűcs Ferenc

Elnök Elnökhelyetes

gondoltam megkérdezem, jön-e ide valaki. tavaly nagyon jó volt , tájékozódási verseny és szépségverseny, sok régi vas........ :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!!

2009.

Május-15-17. Soltvadkert .

Május-23. Hungaroring. 9.ó tól 17.ó ig

Május-29-31. Szolnok.

Május-29-31. Rajka

Május-30. Debrecen

Ezeket a programokat láttam. Hátha valaki nem olvasta, és lenne kedve egyet autókázni. <_< ...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Kedves Opeles társadalom!

2010. Május 29.-én a bogárhátu.hu szervezésében idén is megrendezésre kerül immár negyedik alkalommal a Volks&Roll "népautós" találkozó. A hagyományokhoz híven továbbra is szeretnénk összehozni a 20 évnél idősebb "népautókat" (Opel,VW,Skoda,Trabat Wartburg,Lada,...stb) egy kellemes tavaszi találkozó erejéig.

A helyszín idén változott. A Tököli reptéről a KISKUNLACHÁZI REPTÉRre költöztünk.

ízelítő programokból a teljesség igénye nélkül:

-Vezetéstechnikai tréing

-Ügyességi vetélkedők

-Profi gyorsulási pálya

-sétarepülés

-számos gyermek program, hiszen Gyereknap hétvégéje lesz!! :rolleyes:

Részletes információkat a találkozó honlapján találhattok:

Volks&Roll Kiskunlacháza 2010

A honlapon mindenféle szükséges info megtalálható, ami pedig nem azt a szervezők megválaszolják.

A lighting oldalon olvashattok egy 2007-es opeles beszámolót a rendezvényről Czecei Gabiék tollából! ;)

Reméljük A hétvégén minden eddiginél több gyönyörű Opel emeli a rendezvényünk színvonalát!

Üdvözlettel:

Fehér Robi "Sompi" bogarhatu.hu

VR4-plakat-2010-7-NAGY.jpg

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Hungaroring jún.6.- án Fóti öreg motorosok szervezik. Veterán Opel esek is meg vannak hívva.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

II. Szekszárdi Rock & Roll fesztivál.

(tudom, ütközik a Blitz-el, de hátha mégis érdekel valakit)

QEJHW0tvAwJRAAobRQVR_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Most hétvégén. 2010-09-04 Majosháza- Krumplibogár találkozó. Vagyis bogarak találkozója lesz. és krumpli - ból készült kaja hegyek.

-Ezen a napon tartják az Olaszautó talit is. Kiskunlacházán.

-A Fóti Motorbarátok köre is szervez 2 napos túrát.2010-09-04-05. Kisnémedi -- Püspökszilágyi között lesz a verseny. Nem száguldós,hanem pontos itiner szerint kell oda érni. Érdeklődni a veben..

- Szept 11 . Kecskemét.- ne feledjétek.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok. Gondolom mindenki tudja ,hogy 11.- én hol találkozunk egypáran. Persze,hogy kecskeméten.

-- 19.- én és 20.- án PÉCS !!! Szóval Ginis rekordot szertnének dönteni a pécsi veteránosok. Idős kocsikat várnak,hogy jó sokan legyenek. Nézzétek meg a PÉCS honlapját. Infók ott vannak... Sziasztok.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
-- 19.- én és 20.- án PÉCS !!! Szóval Ginis rekordot szertnének dönteni a pécsi veteránosok. Idős kocsikat várnak,hogy jó sokan legyenek. Nézzétek meg a PÉCS honlapját. Infók ott vannak... Sziasztok.

Ha van kedved elugorhatnál Lánycsókra ha unatkoznál. Pont 18.-19-én lesz nálunk banzáj. A legöregebb Opelünk még nem veterán <_<

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Ha van kedved elugorhatnál Lánycsókra ha unatkoznál. Pont 18.-19-én lesz nálunk banzáj. A legöregebb Opelünk még nem veterán :)

Ezt kaptam Emilben. Ha valakit érdekelne!!

--

Kedves Klubtagok !

Mint arról korábban írtam már, meghívást kaptunk a Budapesti Veterán

Vásár szervezőitől, hogy október 17.-én vasárnap az ő rendezvényükkel egy

időben tartsuk az őszi találkozónkat. Információk itt: www.oldmotors.hu

Néhány apróság:

- a területre reggel 5-től lehet bemenni, de nekünk elég 8-9 között

érkezni - nem csak Opelekkel lehet menni !!

- ha valaki akar árusítani, akkor azt megteheti

- nincs meghatározott időpont, ameddig maradni kell, aki akar, az

bármikor távozhat

Ha kérdésetek lenne, akkor nyugodtan forduljatok hozzám.

Mindenkit szeretettel vár a rendezőség és a klubvezetés

Ne felejtsétek, hogy ugyanitt lesz a szokásos Oldtimer Aukció is !

üdvözlettel

Dedeó Gyula

Szóval Itt Találkozunk.

Üdv Mindenkinek.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!! lehet,hogy azért többen tudják,de lehet ,hogy nem. :D

Ma és holnap--- Gyöngyösön Veterán találkozót tartanak. Autók - motorok lesznek. tavaly nagyon sok jármű volt ..

Ha valakit érdekel akkor még van ideje le ugrani a fő térre. Bp-Gyöngyös 80 km. :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Blitz - utáni héten.--- Péntek --- Szombat -- Vasárnap-- 15/16/17/ Pázmándi napok keretében szerveznek egy felvonulást, Sok programokkal. kajával, szállással. Neten olvashatóVelencei körút

Szombat itt is a nagy buli mint általában a többi bulikon..

Akár csak látogatóba is érdemes lenne megnézni...

Sziasztok... :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

augusztus 19-20-21 MVOK találkozó a Tisza tavon. jelentkezni már csak ezen a héten.... :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Monza! Szerintem téged láttalak tegnap Dunaújvárosban délután felé. :)

Szia. Tegnap? Csepelen találkoztam 5 órakor egy fehér Monzás haverommal. Nem voltam tegnap arra. És ott is fekete volt a kocsi?? Vagy inkább Sörét kék és csillag felni volt rajta??

Van fent a netten hirdetik. Pedig most vették meg 2 hónapja.kb.. Elképzelhetőnek tartom,hogy ő lehetett.

persze . ha Fekete az autó!!! Akkor az ismeretlen nekem sajnos.

de köszi az infót..

majd találkozunk mielőbb remélem.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Guest
Ez a téma már lezárult.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.