Jump to content
Sign in to follow this  
uhuhu

Veterán találkozók

Recommended Posts

Az ötödik serlegem meg a sokaik oklevél. :rolleyes:

29869580.jpg

Kedves Autós, Motoros Barátunk!

Sok szeretettel meghívunk Titeket a 2. Volks and Roll fesztiválra, mely 2008. Május 31-én és 2008. Június 1-én kerül megrendezésre a Tököli Reptéren!

A tavalyi találkozó, még egyértelműen népautós találkozónak indult, de szerencsére színesebb, sokoldalúbb lett a felhozatal. Jól megfért egymás mellett a Moszkvics és a Porsche, a Riga moped és a Vespa... Idén az a cél, hogy egy jó hangulatú veterán ill. old-timer találkozót tartsunk, minél több típus részvételével. Ezért várunk minden olyan gépjárművet mely 25 éves vagy annál idősebb!

A rendezvény fő attrakciója a vasárnapi gyorsulás lesz, melyen mindenki lemérheti profi körülmények mit tud az autója, motorja. Érdekes, sokszor izgalmas futamokat láttunk tavaly is. A szombat délelőtt ill. délután ügyességi versenyek, fejtörők várnak mindenkit 0-99 éves korig! Természetesen egész napos program még az autó mustra is! Szombat este fergeteges koncert lesz, a Red Vajling Band közreműködésével, utána pedig hangulatos beszélgetések a tábortüzek mellett. Természetesen mind a két nap több büfé várja az éhezőket és szomjazókat.

Alvásra, saját gépjárműben, sátorban - a bátrabbaknak a szabad ég alatt - van lehetőség

A címjegyzékben szereplő kluboknak, társaságoknak egy egyedülálló lehetőséget kínálunk föl:

Amennyiben Klub szinten meghirdetésre kerül a 2. Volks and Roll fesztivál és egy Klubból min. 6 gépjármű részt vesz a találkozón, a Klubnak egy 2 személy és 1 gépjármű belépésére jogosító, ingyenes VIP jegy jár!

További információ és jegyelővétel: http://tokol.bogarhatu.hu/

Telefonos segítség: 0620-461-83-28 (Petrőczy Dániel)

Baráti üdvözlettel,

A 2. Volks and Roll szervezőbizottsága

Kabrio sajnos csak 24, pedig szívesen mennék :sowwy: eméleim szerint tavaly Cece képvislete az opeleseket...

Kedves Autós, Motoros Barátunk!

Sok szeretettel meghívunk Titeket a 2. Volks and Roll fesztiválra, mely 2008. Május 31-én és 2008. Június 1-én kerül megrendezésre a Tököli Reptéren!

A tavalyi találkozó, még egyértelműen népautós találkozónak indult, de szerencsére színesebb, sokoldalúbb lett a felhozatal. Jól megfért egymás mellett a Moszkvics és a Porsche, a Riga moped és a Vespa... Idén az a cél, hogy egy jó hangulatú veterán ill. old-timer találkozót tartsunk, minél több típus részvételével. Ezért várunk minden olyan gépjárművet mely 25 éves vagy annál idősebb!

A rendezvény fő attrakciója a vasárnapi gyorsulás lesz, melyen mindenki lemérheti profi körülmények mit tud az autója, motorja. Érdekes, sokszor izgalmas futamokat láttunk tavaly is. A szombat délelőtt ill. délután ügyességi versenyek, fejtörők várnak mindenkit 0-99 éves korig! Természetesen egész napos program még az autó mustra is! Szombat este fergeteges koncert lesz, a Red Vajling Band közreműködésével, utána pedig hangulatos beszélgetések a tábortüzek mellett. Természetesen mind a két nap több büfé várja az éhezőket és szomjazókat.

Alvásra, saját gépjárműben, sátorban - a bátrabbaknak a szabad ég alatt - van lehetőség

A címjegyzékben szereplő kluboknak, társaságoknak egy egyedülálló lehetőséget kínálunk föl:

Amennyiben Klub szinten meghirdetésre kerül a 2. Volks and Roll fesztivál és egy Klubból min. 6 gépjármű részt vesz a találkozón, a Klubnak egy 2 személy és 1 gépjármű belépésére jogosító, ingyenes VIP jegy jár!

További információ és jegyelővétel: http://tokol.bogarhatu.hu/

Telefonos segítség: 0620-461-83-28 (Petrőczy Dániel)

Baráti üdvözlettel,

A 2. Volks and Roll szervezőbizottsága

Kabrio sajnos csak 24, pedig szívesen mennék :lol: eméleim szerint tavaly Cece képvislete az opeleseket...

Jó bulinak tűnik. :lol:

Csak nekem már nagyon a hónap végén van. :sowwy:

Jó bulinak tűnik. :lol:

Kabrio sajnos csak 24, pedig szívesen mennék :sowwy: eméleim szerint tavaly Cece képvislete az opeleseket...

Mi ezen biztos hogy ott leszünk. :lol:

Kicsit rövidítettem az idézetet. Üdv. S.S.

Kedves Veterános Sporttárs!

Az idén is megrendezésre kerül, a mondhatni már hagyománnyá érett,

Sződligeti Veterán Autós Motoros találkozó, amire nagy szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját.

A találkozó időpontja 2008. június 7. (szombat) 10.00 órától

A találkozó helyszíne: Sződliget Duna part.

A rövid program:

Az elmúlt évekhez hasonlóan, az idén is ügyességi feladatokkal, valamint a gépjárművek történetéről szóló tesztlappal mérjük a megjelent versenyzők felkészültségét, szaktudását.

Ezt követi az elmaradhatatlan felvonulás, majd az eredményhirdetés.

Nagy szeretettel várjuk idén is, a sződligeti Duna parton!

Üdvözli Önt

Juhász Béla

Rendező

Telefon: 06/309-311-361

E.mail: jb@vnet.hu

Kedves Veterános Sporttárs!

Az idén is megrendezésre kerül, a mondhatni már hagyománnyá érett,

Sződligeti Veterán Autós Motoros találkozó, amire nagy szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját.

A találkozó időpontja 2008. június 7. (szombat) 10.00 órától

A találkozó helyszíne: Sződliget Duna part.

A rövid program:

Az elmúlt évekhez hasonlóan, az idén is ügyességi feladatokkal, valamint a gépjárművek történetéről szóló tesztlappal mérjük a megjelent versenyzők felkészültségét, szaktudását.

Ezt követi az elmaradhatatlan felvonulás, majd az eredményhirdetés.

Nagy szeretettel várjuk idén is, a sződligeti Duna parton!

Üdvözli Önt

Juhász Béla

Rendező

Telefon: 06/309-311-361

E.mail: jb@vnet.hu

megy vki ide?????

nem vagyok ismerős arrafelé...........................

Ezen a hétvégén lesz a mediterrán szekció sátrazós bulija. Sajnos mi nem tudunk menni :D

Meghívó

Nagy tisztelettel meghívunk minden veteránjármű tulajdonos barátunkat a 2008. június 28-án (szombaton) rendezendő

II. Sándorfalvi Veteránjármű Találkozóra.

A tervezett program:

9: 00-ig Regisztráció

9: 00 Tájékozódási és ügyességi feladatok megoldása, közben ebéd

14: 00 Program csak a résztvevőknek (még tárgyalás alatt)

16: 00 Szavazás, szépségverseny, díjkiosztás

16: 30 Járműbemutató, felvonulás.

A megadott időpontok egyelőre tájékoztató jellegűek, még apróbb módosítások előfordulhatnak!

Rendezvényünk a tavalyihoz hasonlóan ingyenes, és magába foglalja az ebédet a jármű sofőrje számára. A többi résztvevőnek térítés ellenében tudunk étkezést biztosítani!

Jelentkezési lap innen letölthető.

Térkép itt található, hogy könnyen idetalálj

Várjuk jelentkezésedet, tisztelettel üdvözöl a klub nevében:

Mári Zsolt Szűcs Ferenc

Elnök Elnökhelyetes

gondoltam megkérdezem, jön-e ide valaki. tavaly nagyon jó volt , tájékozódási verseny és szépségverseny, sok régi vas........ :D

Sziasztok!!

2009.

Május-15-17. Soltvadkert .

Május-23. Hungaroring. 9.ó tól 17.ó ig

Május-29-31. Szolnok.

Május-29-31. Rajka

Május-30. Debrecen

Ezeket a programokat láttam. Hátha valaki nem olvasta, és lenne kedve egyet autókázni. <_< ...

Kedves Opeles társadalom!

2010. Május 29.-én a bogárhátu.hu szervezésében idén is megrendezésre kerül immár negyedik alkalommal a Volks&Roll "népautós" találkozó. A hagyományokhoz híven továbbra is szeretnénk összehozni a 20 évnél idősebb "népautókat" (Opel,VW,Skoda,Trabat Wartburg,Lada,...stb) egy kellemes tavaszi találkozó erejéig.

A helyszín idén változott. A Tököli reptéről a KISKUNLACHÁZI REPTÉRre költöztünk.

ízelítő programokból a teljesség igénye nélkül:

-Vezetéstechnikai tréing

-Ügyességi vetélkedők

-Profi gyorsulási pálya

-sétarepülés

-számos gyermek program, hiszen Gyereknap hétvégéje lesz!! :rolleyes:

Részletes információkat a találkozó honlapján találhattok:

Volks&Roll Kiskunlacháza 2010

A honlapon mindenféle szükséges info megtalálható, ami pedig nem azt a szervezők megválaszolják.

A lighting oldalon olvashattok egy 2007-es opeles beszámolót a rendezvényről Czecei Gabiék tollából! ;)

Reméljük A hétvégén minden eddiginél több gyönyörű Opel emeli a rendezvényünk színvonalát!

Üdvözlettel:

Fehér Robi "Sompi" bogarhatu.hu

VR4-plakat-2010-7-NAGY.jpg

Hungaroring jún.6.- án Fóti öreg motorosok szervezik. Veterán Opel esek is meg vannak hívva.

II. Szekszárdi Rock & Roll fesztivál.

(tudom, ütközik a Blitz-el, de hátha mégis érdekel valakit)

QEJHW0tvAwJRAAobRQVR_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Most hétvégén. 2010-09-04 Majosháza- Krumplibogár találkozó. Vagyis bogarak találkozója lesz. és krumpli - ból készült kaja hegyek.

-Ezen a napon tartják az Olaszautó talit is. Kiskunlacházán.

-A Fóti Motorbarátok köre is szervez 2 napos túrát.2010-09-04-05. Kisnémedi -- Püspökszilágyi között lesz a verseny. Nem száguldós,hanem pontos itiner szerint kell oda érni. Érdeklődni a veben..

- Szept 11 . Kecskemét.- ne feledjétek.

Sziasztok. Gondolom mindenki tudja ,hogy 11.- én hol találkozunk egypáran. Persze,hogy kecskeméten.

-- 19.- én és 20.- án PÉCS !!! Szóval Ginis rekordot szertnének dönteni a pécsi veteránosok. Idős kocsikat várnak,hogy jó sokan legyenek. Nézzétek meg a PÉCS honlapját. Infók ott vannak... Sziasztok.

-- 19.- én és 20.- án PÉCS !!! Szóval Ginis rekordot szertnének dönteni a pécsi veteránosok. Idős kocsikat várnak,hogy jó sokan legyenek. Nézzétek meg a PÉCS honlapját. Infók ott vannak... Sziasztok.

Ha van kedved elugorhatnál Lánycsókra ha unatkoznál. Pont 18.-19-én lesz nálunk banzáj. A legöregebb Opelünk még nem veterán <_<

Ha van kedved elugorhatnál Lánycsókra ha unatkoznál. Pont 18.-19-én lesz nálunk banzáj. A legöregebb Opelünk még nem veterán :)

Ezt kaptam Emilben. Ha valakit érdekelne!!

--

Kedves Klubtagok !

Mint arról korábban írtam már, meghívást kaptunk a Budapesti Veterán

Vásár szervezőitől, hogy október 17.-én vasárnap az ő rendezvényükkel egy

időben tartsuk az őszi találkozónkat. Információk itt: www.oldmotors.hu

Néhány apróság:

- a területre reggel 5-től lehet bemenni, de nekünk elég 8-9 között

érkezni - nem csak Opelekkel lehet menni !!

- ha valaki akar árusítani, akkor azt megteheti

- nincs meghatározott időpont, ameddig maradni kell, aki akar, az

bármikor távozhat

Ha kérdésetek lenne, akkor nyugodtan forduljatok hozzám.

Mindenkit szeretettel vár a rendezőség és a klubvezetés

Ne felejtsétek, hogy ugyanitt lesz a szokásos Oldtimer Aukció is !

üdvözlettel

Dedeó Gyula

Szóval Itt Találkozunk.

Üdv Mindenkinek.

Sziasztok!! lehet,hogy azért többen tudják,de lehet ,hogy nem. :D

Ma és holnap--- Gyöngyösön Veterán találkozót tartanak. Autók - motorok lesznek. tavaly nagyon sok jármű volt ..

Ha valakit érdekel akkor még van ideje le ugrani a fő térre. Bp-Gyöngyös 80 km. :D

Blitz - utáni héten.--- Péntek --- Szombat -- Vasárnap-- 15/16/17/ Pázmándi napok keretében szerveznek egy felvonulást, Sok programokkal. kajával, szállással. Neten olvashatóVelencei körút

Szombat itt is a nagy buli mint általában a többi bulikon..

Akár csak látogatóba is érdemes lenne megnézni...

Sziasztok... :D

augusztus 19-20-21 MVOK találkozó a Tisza tavon. jelentkezni már csak ezen a héten.... :)

Monza! Szerintem téged láttalak tegnap Dunaújvárosban délután felé. :)

Szia. Tegnap? Csepelen találkoztam 5 órakor egy fehér Monzás haverommal. Nem voltam tegnap arra. És ott is fekete volt a kocsi?? Vagy inkább Sörét kék és csillag felni volt rajta??

Van fent a netten hirdetik. Pedig most vették meg 2 hónapja.kb.. Elképzelhetőnek tartom,hogy ő lehetett.

persze . ha Fekete az autó!!! Akkor az ismeretlen nekem sajnos.

de köszi az infót..

majd találkozunk mielőbb remélem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.