Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Háj Tom!

Vasárnap mentek ki a cuccokért, gondolom már haza kellett érniük, úgyhogy holnap megcsörgetem őket. Amúgy a régi moci már kint van, és nekiláttak a másiknak. Kiderült, hogy kell új váltó is, még ki kell okoskodni, hogy mit lenne érdemes felrakni.

Ha sikerült összeszedni mindent, akkor már csak össze kell legózni, meg kell egy marék szerencse is, hogy ne legyen gond semmivel és aztán már el is hozhatom a gépet. :(

Május elejére mondták, hogy elkészül.

Ha az elmúlt 2 hónapot kibírtam nélküle, akkor ez a pár hét már hamar el fog múlni!

Link to comment
Megosztás:

Ceramic: "Ricky, ha pasi lennél, nem felételezték volna az egyesbe váltást 90-nél. Bár így sem értem...hiszen mi nők is tudunk vezetni!!!Pláne egy jó kis Tigrincset!!na jóóóóóóóóó a parkolás...az néha kicsit túl nőies...

de akkoris háborodjunk fel"

FEL VAGYOK HÁBORODVA!!! A parkolással kapcs.-ban igazad van. De nem is merem leírni, hogy mit csináltam. :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.