Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán HIFI


berlina

Recommended Posts

  • Hozzászólások 128
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Közzétett képek

  • 11 months later...
  • 2 months later...

http://img0.tar.hu/opelzsolt/img/30988405.jpg#3

http://img0.tar.hu/opelzsolt/img/30988406.jpg#3

nem tudom ki is meri Pioneer TSX 9 20W közel 6 kg/db önött alumínium házban hangváltóval és nagyon nagy mágnesekkel .

valami korabeli csúcsdoboz féle :rolleyes: mindenesetre meggyőző hangja van ! ezt sikerült "kukázni" az öreg vasba talán nem tűnik nagyon mostani darabnak (mondjuk ez a cél) de hát a zene az jó ha szépen szól .

már csak valami szép korabelinek tűnő kazettás kellene hozzá mert a gyári rádió sajna még mono .

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

átnéztem a készletet ezekről gondolom, hogy megfelelő lehet a tiedbe:

1.JPG

2.JPG

3.JPG

az alsó Grundig sztereó, bár lehet, hogy pár évvel fiatalabb az autódnál, de mivel a Philips rendszerű kazettás hangrögzítés a 60-as évek végén jött ki, akár passzolhat is.

a felsők nem sztereók, csak régiek, Blaupunkt szám alapján a korukat talán meg tudod határozni, én sajnos nem.

viszont mindegyiken van külső egység bemenet, ja és még nem kapcsoltam be őket

ha érdekel megkaphatod

javítva, de még szarakszik a tar.hu

nna most ok

valami rejtélyes okból -rw------ tulajdonsággal mentettem el a képeket és így is ftpztem föl őket....

de már korrigálva

most látom a felső Frankfurt még a 6 számjegyes cikkszámok korából van

Link to comment
Megosztás:

óó köszönöm ! a fáradozást ! megnézzük estére csak be jön a kép B) de elsőre jól hangzik a Stereo dolog !

tegnap sajna nem tudtam elköszönni mert féltem hogy jön valami vihar és toltam neki :)

még a díjkiosztót se vártam meg asszem este kilenckor volt :omg: kivi lettem volna hogy az a szép A manta mit kapott ! meg a többi gyönyörűség :)

Link to comment
Megosztás:

Hát a veterán hi-fi-vel az a baj,hogy halgathatatlan.

Nemelég,hogy szarul szól de vezetés közben még a hullámsávot is utána kell állítani.

Most ilyen Blau gömbök vannak benn a kalaptartón.

21408399.jpg

De betettem a kalaptartó alá,hogy ne látszódjon két 4 utas SONY ovál hangyszórót meg erősítőt mélyládával.

A váltóboxhoz meg csinálok egy kivehető kis konzolt az empé3 lejátszónak.

Remélem jobb lesz a hangzás.

Link to comment
Megosztás:

igen a régi rádió ami benn volt a vasban az is ilyen korigálós dolog volt . csak állóhelyben ment rendesen . ezért is a projekt egy ilyen kazettás dologra meg ugye hogy sztereó legyen mert benn vannak a pio Tsx-9 esek amik eléggé jól tudnak szólni korukhoz képest :) legalábbis bőven kielégítőek .

Kori tőlem kérded ? a pio-t ?

Link to comment
Megosztás:

igen a régi rádió ami benn volt a vasban az is ilyen korigálós dolog volt . csak állóhelyben ment rendesen . ezért is a projekt egy ilyen kazettás dologra meg ugye hogy sztereó legyen mert benn vannak a pio Tsx-9 esek amik eléggé jól tudnak szólni korukhoz képest :) legalábbis bőven kielégítőek .

Kori tőlem kérded ? a pio-t ?

Igen. Vagy esetleg EZ ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.