Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán HIFI


berlina

Recommended Posts

  • Hozzászólások 128
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Közzétett képek

erősítő 10W a hangszóró 20W 4 ohm és csúcsban 40W ! most itt biztosan sokan mosolyra fakadnak a Wattok hihetetlen számán :) ,, igen ez csak ennyi B)

Ez a Watthajhászás újkeletű dolog. Hangnyomás, meg ilyen marhaságok. Pár tiz Wattal is lehet dinamikát produkálni, csak megfelelő hangszóró kérdése. Mellesleg szobai hifiknél 2x20-40 Wattos audiofil cuccok is olyan hangzást tudnak produkálni (na jó, ott van tér), hogy körbenézel, hol ül a zenész....

Majd eccer én is meghallgatnám :) ... Blitz Weekend?

Link to comment
Megosztás:

ehhhh :) a helyiek előnyben B)

ma Redbull Zoli barátom megkérdezte hogy van valami kis mélynyomóféle is? :)

én úgy foglalnám össze hogy nincsen iszonyat nagy teljesítmény ami érthető is , de a tízcentis Pio. boxok a maximumot hozzák ezzela fejjel !

van magas van mély is és dinamikailag is korrekt a dolog . hozzáteszem hogy nem azt hallom természetesen mint mondjuk az E kadetban a 150e huf os fejjel meg mélyládával miegymás vacakkal , de anno 89" ben mikor én elkeztem autózni ez a fej és hangszóró a hifi csimborásszója volt/lehetett ! már ha egyáltalán láthattunk/halhattunk ilyet akkoriban ..... (magyarország)

a videoton box is korrekt darab volt Sanyo fejjel párosítva :omg: és baromi drága is volt !

Link to comment
Megosztás:

igen ! :lol:

valóban nagy élmény volt amikor én is megvettem az első komolyabb magnómat igaz használtan mert szükös volt a keret :unsure:

és az milyen nagy dolog volt amikor az első Pio cd met vettem ami még csak kivehetős sem volt ! és tetemes tömege volt meg minden döccenésnél megugrott a dákwagenban :lol: viszont szépen szólt !

aztán jóval később volt egy Denon cd m , hát az valami mennyei hangokat eregetett ! Pio 3 utas boxokkal .

mostanra ezeken csak mosolygunk :wacko:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

elfordítottam a képet:

azt írja: takarólap, tulképp nem is előlapdoboz

SC202-höz való takarólap, a kulccsal a kazettanyílásba lehet zárni

valószínűleg azt a célt szolgálja, hogy ne legyen érdemes ellopni az egységet, mert a takarólap zárt állapotban kilcs nélkül csak nehezen (nm pár perc alatt) távolítható el, esetleg csak roncsolással.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.