Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Vegyek Calibrát vagy ne ?


Zorro_16V

Recommended Posts

Miféle pályarekord? Az tudtommal hajszállal 8 perc alatt van a Nordschleifén, és valami japán sportkocsi tartja ha jól emlékszem. Ettől függetlenül azért jól megy az a GTC, pláne hogy Manuel Reuter vezeti, aki (hogy visszatérjünk a témához) 1996-ben éppen Calibrával lett bajnok az ITC sorozatban!

Link to comment
Megosztás:

várjál mingyár felhívom :lol: kb. mint téged :lol: (hu de lebuktam akkor .... :lol: )

Nem járnál sikerrel, mert kiírja a számodat. Ha meg letiltod, akkor se jársz jobban, mert nem veszek fel olyanokat akik magántelefonszámról hívnak, úgyhogy az egyetlen módja lenne ha kölcsönkérnél valakitól egy telefont aminek nem tudom a számát és a számelküldést bekapcsolva hagyva próbálkoznál, úgy fölvenném.

Link to comment
Megosztás:

Öhm.... Gabinak teljesen igaza van, úgyhogy ha a Corsások Calibrán gondolkodnak, akkor minden faca, egyébként hess...

És hogy mi a királyság? Inkább nem írom le, mert akkor magamat is el kell innen kergetni! :lol: (De azért megsúgom: Manta! :lol:)

megmondom én ! a régi verda. az királyság ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

Helló! :D

Ilyen topikot keresek jóideje. (nemitt, a neten :D )

Nos, pár napja "találkoztam" mélyebre hatóan Calibrával és hát... pöpec. :lol:

Arra gondoltam, ilyen lesz az első autóm, olcsó, szép, tuninggal mégszebb. :D

De most hogy olvasgattam az elejétől a hszeket, kicsit megtorpantam, mert írjátok, so a bibi.

Én pedig annyira értek az autókhoz, mint egy 90 éves székely öregember a dvdíráshoz. :D

Mint írtam, kicsit alakítva lenne, így is fennál a veszélye annak, hogy gyakran kelljen szerelni?

Válaszotokat előre is köszönöm! :D

Link to comment
Megosztás:

DTM Edition mit jelent a Calinál? /felszereltség...stb/ THX! :D

Egy limitált,sorszámozott szériát jelöl!95-től kezdték gyártani,fehér,sárga,fekete színben.Ezek a tipusok már a modelfrissítés utáni szériák,így elég gazdagon felszereltek.Ráadásul plusz kiegészítők is kaptak,mint pl 16-os felni,sorszámozott plakett,stb

Link to comment
Megosztás:

Mint írtam, kicsit alakítva lenne, így is fennál a veszélye annak, hogy gyakran kelljen szerelni?

Lehet, hogy még gyakrabban mintha nem nyúltál volna hozzá :D

Egyébként kicsi alakítás nincs csak értelmetlen :D 5-10 lóerőt nem fogsz megérezni egy 150 lovas autónál....max mérni lehet időben de érezni nem fogsz semmit :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.