Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Vegyes


Blitz

Recommended Posts

  • Hozzászólások 324
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

Ma volt sportnap a cégemnél, és a vége felé megtisztel jelenlétével a Veterán Auto Club Hungary és ez a gyöngyszem is az autók közt volt:

38931448.jpg

38931447.jpg

38931445.jpg

Még pár kép ITT

Egy 1940-es évjáratú Opel Kapitan Hebmüller Cabrio. 2.5 sor6 motorral, 3 sebességes váltóval, gyönyörűen restaurálva. Gazdájával kb másfél órát beszélgettünk.

Mellesleg volt még egy 100 milliós Rolls is a gépek közt :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
ne mán és milyen jó állapotban van. Mikor kicsi voltam :lol: nekem meg fordom vooooóóót. de hol is lehet?

A gyűjtők el viszik. Majd meg látjátok.

Le kell alkudni az árát. 15.000.- :)

Nekem meg egy Wartburg. Múltkori pakolásnál mintha láttam is volna a dobozát valahol a szekrényben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor kicsi voltam :lol: nekem meg fordom vooooóóót.

Nekem meg egy Wartburg.

Milyen népszerű volt ez a fajta távirányítós autó régen... nekem FIAT 132 volt (illetve van, mert épp nemrég került a kezembe egy pakolásnál), csak én hülye már akkor is tuningoltam, és vízfestékkel lángnyelveket festettem az oldalára... :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Milyen népszerű volt ez a fajta távirányítós autó régen... nekem FIAT 132 volt (illetve van, mert épp nemrég került a kezembe egy pakolásnál), csak én hülye már akkor is tuningoltam, és vízfestékkel lángnyelveket festettem az oldalára... :) :lol:

Eladó a Fiatka?? :lol: Grafitivel nem olyan szép. :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Barátaim!

Van pár eladó alkatrészem OPEL Kapitan 2.6L Hydramatic P2 es tipusu 1959 es autóhoz!

Konkrétan:

-Eső-Hátsó híd

-Első jobb-bal sárvédő

-Kormányoszlop kompletten kormánnyal és kapcsolókkal 2db

-2,6 sor6-os motor

Ha van akit érdekel itt megnézheti:

http://auto-motor.vatera.hu/index_c368.html?us=hatges

Bek petit lehet hogy érdekli. Majd meg említem neki.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.