Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Vegyes


Blitz

Recommended Posts

  • Hozzászólások 324
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

kpb.jpg

ha mákunk lesz:

45 . § A Rega-tv. 12 . §-a a következő f) ponttal egészül ki :

/12. ¢ Az adót nem kellmegfizetni/

J) muzeális jellegű gépjármű forgalomba helyezése esetén ."

okmszam.jpg

http://www.parlament.hu/irom37/17547/17547-0123.pdf

vomit írta az index-en

regadótábla módosítószorzókkal (avulatatás):

http://www.parlament.hu/irom37/17547/17547-0126.pdf

dekijazaVargaMihály?

Link to comment
Megosztás:

Berlina

Hivd fel a barátomat 0696416256 Mester Antal és kérdezd meg van e neki hangszóró téma!

Más.

Promóciós Fotózáshoz keresek jó állapotban lévő old Timereket.

Valószínű újságban és naptáron való megjelenés.

Kizárolag Jó megjelenésüek.

Blitz, Berlina, Dark és mások, időpont és egyéb egyeztetések miatt P.Ü vagy mail.

November elejéig le akarom ezeket rendezni mert utánna már a műterem is messze van esőben :(

Üdv Blau

Link to comment
Megosztás:

Promóciós Fotózáshoz keresek jó állapotban lévő old Timereket.

Valószínű újságban és naptáron való megjelenés.

Kizárolag Jó megjelenésüek.

Blitz, Berlina, Dark és mások, időpont és egyéb egyeztetések miatt P.Ü vagy mail.

November elejéig le akarom ezeket rendezni mert utánna már  a műterem is messze van esőben :P

Üdv Blau

Az enyém Youngtimer(37 éves) de ha érdekel szívesen felajánlom miss Márciusnak. :wink: (akár)

Legfrissebb képeket láthatsz róla ha az aláírásomban lévő linkre kattintasz. :wink:

Kb. 3 hét múlva megy téli álmot aludni :roll:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém Youngtimer(37 éves) de ha érdekel szívesen felajánlom miss Márciusnak. :wink: (akár)

Legfrissebb képeket láthatsz róla ha az aláírásomban lévő linkre kattintasz. :wink:

Kb. 3 hét múlva megy téli álmot aludni :roll:

Jöhet az is, írj egy P.ü.t mert ott gyűjtöm a jelentkezéseket és onnan válaszolok.

Üdv Blau

Link to comment
Megosztás:

A héten megérkezett az Opel Oldies kiadvány, amiröl néhány héttel ezelött írtam itt, a kiadó elküldte egy email-re, bár a vorkasse No-ban sem szokás. Kaptam kedvezményt, a bolti ár 4,5? helyett 3,65+3,00? versand+Mwst-éRt, ami így a jutányos 7,12-re jött ki. :P

145 oldal, csupa gyönyörü gyári fotóval. A köszöntö cikk írja, hogy az OpeL Club & Trends még nem adott ki veterán Opeleknek szentelt különszámot, söt egyáltalán nem adott még ki semmilyen különszámot. A kisérölevélben a kiadó megemlíti, hogy nagyon szivesen küld további példányokat igény esetén.

Azaz továbbra is megrendelhetö az oplclub.de abonnements oldalán található mélcímen vagy az abo@asv.de címen.

vagy ha gondoljátok intézem a rendelést és eccercsak ideér.

Link to comment
Megosztás:

A héten megérkezett az Opel Oldies kiadvány, amiröl néhány héttel ezelött írtam itt, a kiadó elküldte egy email-re, bár a vorkasse No-ban sem szokás. Kaptam kedvezményt, a bolti ár 4,5? helyett 3,65+3,00? versand+Mwst-éRt, ami így a jutányos 7,12-re jött ki. :P

145 oldal, csupa gyönyörü gyári fotóval. A köszöntö cikk írja, hogy az OpeL Club & Trends még nem adott ki veterán Opeleknek szentelt különszámot, söt egyáltalán nem adott még ki semmilyen különszámot. A kisérölevélben a kiadó megemlíti, hogy nagyon szivesen küld további példányokat igény esetén.

Azaz továbbra is megrendelhetö az oplclub.de abonnements oldalán található mélcímen vagy az abo@asv.de címen.

vagy ha gondoljátok intézem a rendelést és eccercsak ideér.

Nekem intézhetsz is egyet akkor. Írok PÜ-t mingyár!

Link to comment
Megosztás:

úgy látom el vagyon fogadva:

http://www.mkogy.hu/internet/plsql/ogy_iro...azas=I#szavazas

egy másik dolog:

az Auto Bild ma megjelent német kiadásának nyúlfarknyi cikke szerint a KraftfahrtBundesamt (Közlekedési hivatal) nyilvántartása alapján No.-ban jelenleg 937 db Manta A rendelkezik közúthasználati engedéllyel (rendszámmal és TÜV-vel).

(éppen 35 éves az A Manta)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

"A héten megérkezett az Opel Oldies kiadvány, "

Az jó! Állítólag nekem is meghozták, de még nem láttam. Kértem a srácot, hogy hozzon többet. Erre hozott kettőt..... Na mondom, akkor egy nekem, egy berlinának, mivel így beszéltük, ha valakinek sikerül szerezni. Erre a srác hív, hogy az egyiket megtartja magának, mert úgyan amerikai autós, de ebben ki.aszott szép öreg opelek vannak..... szóval ez van, de akkor megnyugodtam berlina mester megelőzött!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.