Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Szervizkönyv


Recommended Posts

Cső mindenki!!!!

Rekord- Commodore- Monza-Senator szervízkönyvet csak antikváriumban lehet fellelni..........

Senátor könyv úgytudom nem létezik magyar kiadásban. Legalábbis 8 éve nemsikerült találnom...

Rekord-Commodore létezik, ebben utalnak a Monzára és a Senátorra, különben ennek a könyvnek a Commodore részében annak 80%-a tökéletes Monzához ésa Senátor A, A1-hez.

Továbbra is Érdekelne Senátor-Monza könyv bármilyen nyelven.!!!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok! Hát mindenkinek köszönöm a közreműködést!! Ugyan szervízkönyvet nem leltem Karácsonyra, de kedvesem beérte a Nyugati autók-Opel című kiadvánnyal is. Annak is örül, mint majom...

Köszönöm Admirális!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...

sziasztok

nekem van egy A-s szencsim nagyon szeretem és bár jó lenne egy szervízkönyv - mert jó ha van- én mindent eddig megcsináltam rajta.

tud valaki egy olyan helyet ahol karosszériaelemet lehet kapni? első torony, doblemez hátsóba ugyanez vagy ajtók. küszöböt tudok venni de a többit sajnos nem sem az opelnél se utángyártottat nem kapok. nem pesti vagyok lehet ezért nehéz. ki akarom kasznizni egy kocsit rohad a küszöb és az első torony.

köszi

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A barim beszereltette a gázt a Senatorába, amit szegény autó eléggé megsínylett, ugyanis többször is visszarobbant.

Így alkatrész kellene: 24 szelepeshez légmennyiség-mérő, légszűrő-ház és az a baromi nagy gumicső, ami hozzájuk megy. Budapesten egy helyen már talált, de a fickó kicsit magas árat mondott és hozzátette, hogy tudja hogy az országban egyedül nála van.

Tudtok segíteni?

Ja és itthon koccant, kellene egy balos visszapillantó tükör is. Meg vmi mozgató-motor.

Link to comment
Megosztás:

Szia eszmo !!!!!

Keresd Tas nevű klubtársunkat, neki van egy komplett kiszerelt 24szelepes szeni motorja, mindennel együtt, nekem kínálta cserére.

Ha nem találod hivj fel megadom a számát.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon szépen köszönöm, komolyan mondom nem gondoltam volna, hogy egy ilyen fórum ilyen hasznos tud lenni. Megtaláltam Tas számát, email-címet megadom a barátom és ő majd érdeklődik.

Tényleg köszönöm...

Még hallotok rólam.

Tényleg létezik Senator-klub? Biztos. Mert itt van 2 pécsi őrült, aki csatlakozna. :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

nekem gáz van a 3000 ezres szencsibe (12 szelepes) már vagy 8-10éve semmi különösebb bajom sincs vele. nekem is előfordúlt hogy visszadurrant 1 oka lehet hogy farsot sziv a gumicsőnél! én szigetelőszalaggal végig tekertem mivel egyik helyen egy hajszálat el volt repedve de nem kapok ilyen könyök gumicsövet sehol. jó lenne pedig ha tudnátok telcsiszámot adni nagyon megköszönném.

én is belépnék cserkében lakom alföld közepe. nagyon ritkán látok szencsit szinte soha! csak nekem van errefelé.

a karosszérialamak fontosak lennének mert rohad szerencsétlen főleg az első torony!

andrás

Link to comment
Megosztás:

Tiszta vicces gyerekek, komolyan. Mármint az, hogy másfél évvel ezelőtt mielőtt összejöttem a barátommal, semmit nem tudtam az autókról, illetve közöm nem volt a gyakorlati dolgokhoz, sőt nem is érdekelt a dolog. Nem mondom, hogy most inkább kimegyek vele szerelni, semmint hogy 1 órával tovább aludjak. De hát én ilyen lusta vagyok...

Be kell ide léptetnem a barimat, ő a kompetens a dolgokban, én csak tőle hallok 1-2 dolgot és próbálkozok megérteni, megtanulni. (Bevallom azt már nem tudom visszamondani, hogy hogyan működik a differenciál-mű.)

Tényleg felhívtam Tast, de drágállotta a dolgot, úgyhogy nem lett belőle semmi, de én megtettem minden tőlem telhetőt. :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Szerelési tipp Senihez........

Urak Hölgyek, látom mindenki a szivó gumicsóvel sz....... szivózik.

-- Gumicső leugrik :)

-- Gumicső eldob :)

-- Légmennyiségmérő leszerel a légszürő házról 8)

-- Légmennyiségmérő közvetlen szívócsonkhoz szerel közbetéttel :)

-- Légmennyiségmérő másik végére ismét közbetét amire egyből

rámegy a sportlégszürő. :shock: :shock: :shock: :shock:

Ezáltal a szivott levegő utját lecsökkentettük, jobban ugrik a moci és morcosabb hangja lesz. Közbetéteket előre házilag le kell gyártani.

Ötlet kipróbálva, minden elfér, én is igy fogom átalakítani amint bent lesz a 24v moci. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Link to comment
Megosztás:

Ebben sem én vagyok az illetékes, én csak közvetítek. Pécsen 3 biztos van. Volt egy fekete B manuális váltós, de az egy pár hónapja kikerült a forgalomból, na most ez a srác -jó haver- vett egy másikat Budapesten kb 1.5 hónapja. Ez sötétzöld B-s és automatás. Aztán van a barimé: ő sötétkék B-s és automatás. Őket ismerem és szeretem. Van még egy azt hiszem sötétkék, azt egy fiatal hölgy vezeti gyerekkel.

Nem hiszem, hogy ezek között lenne, amit eladtál, de ezek szerint van még egy Pécsen. Kinek adtad el?

Link to comment
Megosztás:

Hello,

fájó szívvel megválnék 1984 3.0E Senatoromtól, automata, bordó színű,

2004. 10. hóig vizsgával, CD felszereltségű, jó műszaki állapotban, karosszéria helyenként korrodált. Irányár: 230.000Ft. 06-20-57-99-502.

Link to comment
Megosztás:

eszmo barátja vagyok. zeussnak: tegnapelőtt lattam a gépet 17es alu kerekeken guruló feketeséget. még egybe van. admirális köszi a tippet tényleg jó ötlet. ja hallom ti is kerestek senatorhoz leirást: -van egy tök jó progim, összes autó tul.-ai,paraméterei rajta vannak. senator b:rajta van a komplett motor vezérlő elektronika, az összes beállítási adat/gyújtás,futómű/, nyomatékok a csavarokhoz, szakmai ábrák ,+ egy csomó minden. ha kell vkinek írjon e-mailt és kitaláljuk hogy juttassam el. egy komplett cd.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.