Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Szervizkönyv


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

:oops:

már én szégyenlem magamat a barátom miatt, hogy még mindig nem küldte az ígért cd-t... nem kellett volna olyan lendülettel megígérnie, ő lyen, azért majd megpróbálom belőle kisajtolni, bár épp nem felhőtlen a viszonyuk

viszont képzeljétek; összetörte a kocsi jobb elejét. találkozott 130nál egy vadddisznóval, mindegy én már nem mondok semmit

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

Sziasztok. végre találtam 1 müködö oldalt (remélem) :)

én a Rekord kombim házasítom Senatorral)=Senekord :twisted:

valószínü hogy szükségem lenne majd segítségre,Senator bekötési rajz,akár müködö auto szemrevételezésével is erdekelne. de nincsen a környezetemben olyan akinek Sencája van. ha valaki küldene egy telcsiszámot nagyon hálás lennék.

mindent köszi.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. végre találtam 1 müködö oldalt (remélem) :)

én a Rekord kombim házasítom Senatorral)=Senekord :twisted:

valószínü hogy szükségem lenne majd segítségre,Senator bekötési rajz,akár müködö auto szemrevételezésével is erdekelne. de nincsen a környezetemben olyan akinek Sencája van. ha valaki küldene egy telcsiszámot nagyon hálás lennék.

mindent köszi.

Hohó. Te újra feltaláltad a spanyolviaszt. Volt már ilyen "öszvér" Opel gyárilag is, csak azt Commodore C-nek hívták. Ugyanis anno a Rekord E kasztniba nem fért bele a hathengeres motor, ezért aztán egyszerűen kicserélték az orrát a Senatoréra, ebből lett a Commo C.

Link to comment
Megosztás:

Wow.....ennek utánna nézek bár nemazért mert nincsen igazad,de nemárt felkészülnöm a témából. :shock: bár ha ez igyis van én akkor is ezt fogom csináli,( :idea: azt mondtam hogy kombim van?) de a lényeg

ezekszerint müködik az oldal.... és ez a fö... :)

esetleg ha Senator cd-és alkatrészei vannak valakinek érdekelnének ,1-2 motyo.és nekem is vanfelesleges 1-2 cucc.

ja és bocsi ha okoskodonak tüntem volna nemakartam azlenni.

csak én ilyet még nemláttam itthon, csak 1 et 1 német honlapon.

(DI dj3000-es rendszámmal)és az enyém is dj. ...és :)

+adom a számom esetleg hátha.......06-30-566-0378

köszi előrre is szevasztok

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok. végre találtam 1 müködö oldalt (remélem) :D

én a Rekord kombim házasítom Senatorral)=Senekord :twisted:

valószínü hogy szükségem lenne majd segítségre,Senator bekötési rajz,akár müködö auto szemrevételezésével is erdekelne. de nincsen a környezetemben olyan akinek Sencája van. ha valaki küldene egy telcsiszámot nagyon hálás lennék.

mindent köszi.

Helló !

Ha kell, nekem van Senator/Monza javítási könyvem kapcsolási rajzokkal.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Sziasztok! Most sikerült visszavásárolnom a senatoromat! Picit lelakott állapotban van mint nálam volt. Mennyi senatorost ismertek? Amúgy az enyém 80/85-évjáratú! Van még egy alkatrésznek is. Pár dolog van még hozzá (benne)! A Fóti tain voltam és szeretnék kapcsolatba kerülni a zöld senator tulajdonosával! Zsír a vas!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Sziasztok, van egy 28H motoros de injektoros hengerfejjel szerelt Monza gkm csak kicsit beteg több helyen járt már,de hiába 3500- 3600 fordulatnál hírtelen gyorsításnál ledadog nem megy csak 20l hamizik. Van-e valakinek jó ötlete mi lehet a baja. Üdv: Dzseki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.