Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

De jó hogy idecsöppentem!!!

Lehet olyat is kérni hogy ékezet legyen a nevemben azaz valahogy így: Újratöltve ja meg nagybetüvel

mert anno amikor regisztraltam gondoltam ez is olyan hogy nem szabad nagybetűt meg ékezetet hasznalni!!!

Ha megy a kkor előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

bázzzz. azt én regisztráltam be, azért, hogy ne az alelnöki nickkemmel beszéljek csúnyákat, mondjak beszólásokat, hanem ilyenkor mint egy friss fórumozó mondhassam el a véleményemet egyes dolgokról.

és a véleményt ne hozzák összefüggésbe a motéval.

:D :D :P

Link to comment
Megosztás:

bázzzz.  azt én regisztráltam be, azért, hogy ne az alelnöki nickkemmel beszéljek csúnyákat, mondjak beszólásokat, hanem ilyenkor mint egy friss fórumozó mondhassam el a véleményemet egyes dolgokról.

és a véleményt ne hozzák összefüggésbe a motéval.

:D  :D  :P

Tudom teee.Csak kérdés, hogy megéri-e foglalkozni az ilyen 1X idelátogató, bután beszóló, majd esetleg megsértődő emberekkel, vagy szépen át kell lépni a hozzászólásaikat, és nem foglalkozni velük, ezzel is megőrizni, és növelni a fórum színvonalát.Mert sztem csak ez az út vezet előre, de ezt te is jól tudod. :!:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Jelen pillanatban nem működik az avatar kép feltöltésének lehetősége a fórumon.

Hiba elhárítása folyamatban van, amint ismét működni fog egyből jelezni fogjuk ezt irányotokba.

Addig senki ne cserélje le a már meglévő avatar képét, mert nem fog tudni másikat feltölteni !

Megszeretném kérdezni hogy müködike avatar,nem tudok képet felrakni,hiába próbálom csak egy x jelenik meg
Link to comment
Megosztás:

Igen olvastam. Ezek szerint akkor NEM. :P

Azért ez nem teljesen NEM, hiszen sokan jó haverságban állnak veled mind az MVOK vagy a MOTE tagjai közül. Megoldás lehet számodra, ha belépsz valamelyik mésik Opel kluba is.

Min pl Opel16v aki MOMC és MOTE klubtag egyben. De sokan közülünk még MVOK és MOTE tagok is egyben.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a kép hogy megcsináltátok

Amit még kérdeztél.

Személyes galériába úgy tudsz feltölteni képet, hogy az egyik saját hozzászólásodnál a "gallery" gombra klikkelsz, ott a bal felső sarokban van a "upload pic" gomb, klikk reá. Kiválasztod a képet, nevet adsz neki, majd ismételt klikk most az "elküld" gombra.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.