Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

Ollózva a moderálások topicból:

ktmboy nem megfelelő helyre berakott hirdetését töröltem, és püben megkértem, hogy a megfelelő helyen ismételje meg

Ajánlanám ezt a fajta helyreigazítást a többi modinak is, és akkor nem az offok lenének még inkább szaporítva, hanem jobban elérnék a céljukat.

És nyilvánosan is talán kevesebben sértődnének meg.

Gratula Blitz nagyon jól csinálod!

Link to comment
Megosztás:

Csatlakoznék az előttem szólóhoz!

Sokszor egy oda nem illő hozzászólást rengeteg off hozzászólás követ, melyben olykor a kedves modik is rendesen kiveszik részüket.... (Tisztelet a kivételnek!)

Nem lehetne tényleg áttérni a PÜ-ben történő figyelmeztetésre, és akkor a sok esetleges személyeskedés se kerülne közszemlére!!! :)

Link to comment
Megosztás:

A nem helyére való, áthelyezendő, törlendő hozzászólásokról mindig küldünk püt is, jelezzük a hozzászólásnál is, és a moderálás topicban is...

Egyébként meg figyelni kéne csak! Amikor valaki regisztrál a fórumra akkor elfogadja a fórum szabályzatát is!!! Ezért sértődésnek helye szerintem nincs... :D

Aki ezt nem tudja figyelembe venni, az azt sem fogja... ;) sajnos... :)

Link to comment
Megosztás:

A nem helyére való, áthelyezendő, törlendő hozzászólásokról mindig küldünk püt is, jelezzük a hozzászólásnál is, és a moderálás topicban is...

Egyébként meg figyelni kéne csak! Amikor valaki regisztrál a fórumra akkor elfogadja a fórum szabályzatát is!!! Ezért sértődésnek helye szerintem nincs... :D

Aki ezt nem tudja figyelembe venni, az azt sem fogja... ;) sajnos... :)

Mi csak javasoltunk! ;)

Link to comment
Megosztás:

....... jelezzük a hozzászólásnál is......

Pont erről van szó, hogy ott is van jelezve és sokszor ez szüli a többi Offolást.

Én csak arra gondoltam, hogy ha simán törölve lenne , és az adott topicban nem lenne megjegyzés, akkor a topic is mehetne tovább mintha mi sem történt volna.

Az világos, hogy jelezni kell, de erre van ugye ez a hely is, meg a pü is, ha ez nem elég akkor tényleg sajnálatos.

Amúgy minden másban egyetértek veled.

Link to comment
Megosztás:

Pont erről van szó, hogy ott is van jelezve és sokszor ez szüli a többi Offolást.

Én csak arra gondoltam, hogy ha simán törölve lenne , és az adott topicban nem lenne megjegyzés, akkor a topic is mehetne tovább mintha mi sem történt volna.

Az világos, hogy jelezni kell, de erre van ugye ez a hely is, meg a pü is, ha ez nem elég akkor tényleg sajnálatos.

Amúgy minden másban egyetértek veled.

Meg a fórumszabályzattal is egyetértettél amikor regisztráltál anno. :D

Ha nem írnánk a hozzászólások után akkor a többiek sem vennék észre magukat. Mert sajnos nem mindenki olvassa a "moderálás" toipicot.

Nekem ez a véleményem. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Az lenne a kérdésem, hogy tegnap délelött Dark Angel (főnök) be linkelt egy videót amit én is az elött

kb 3-4 oldallal és ezt jeleztem is utána ma reggelre pedig eltünt mind két hozzászólás!

Hogy is van ez? A főnök nem szereti ha ráébresztik a figyelmetlenségre? :rolleyes:

Lehet én vagyok figyelmetlen de külön megnéztem a profilokban ki mit szólt hozzá de nem találtam.

Szóval akkor most mi van?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az volt, hogy egy kétszavas hozzászólást kritizálni egy hosszabb hozzászólással sokkal inkább OFF, mint maga a véletlenül ismételt kétszavas link. Akkor most ki is offolt jobban?

Ezért a legegyszerűbb mindkettőt kitörölni.

Célszerű gondolkozni mindenkinek, hogy mi értelme van olyan offolást megszólni, ami amúgy sem folytatódna, és nem is 30 sorból, vagy nagy képből áll. Egy off hsz-ra írt kritika 100%-kal növeli az adott offolást. Jelezzétek pü-ben, vagy a "JELEZ" gombbal, nem pedig az offolások további növelésével. A rosszindulatúságnak pedig nincs helye a fórumon. Szerintem. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hello!

Azt az információt kaptam, hogy amennyiben szeretném mind a hozzászólásaimat, mind a profilom töröltetni a fórumból egy admin joggal rendelkező embert kell keresnem!

Most ezt a törlést szeretném kérni önöktől!

Semmi bajom a fórummal, nagyon jó és minden rendben vele!

További munkájukhoz sok sikert kívánok!

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Azt az információt kaptam, hogy amennyiben szeretném mind a hozzászólásaimat, mind a profilom töröltetni a fórumból egy admin joggal rendelkező embert kell keresnem!

Most ezt a törlést szeretném kérni önöktől!

Semmi bajom a fórummal, nagyon jó és minden rendben vele!

További munkájukhoz sok sikert kívánok!

Mivel elég sok a hozzászólásod, ezért törölni nem szívesen törölnénk. A nickneved megváltoztatása nem jó?

PÜ-ben kérlek indokold meg a törlés okát.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.