Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ma kaptam egy levelet www.opelclub.hu aláírással, miszerint holnaptól "lejárt"-ra változtatják a státuszomat, és email címeinket törlik.

Lévén, hogy holnap vasárnap, nem biztos, hogy www.opelclub.hu megkapja a válasz e-mailemet, így ide is jelezném: legyetek kedvesek az ígért "lejárt" helyett "MVOK klubtag"ra módosítani státuszomat.

Továbbá amennyiben a több email cím törlése Hugi emailjét is magában foglalja, jelezném, hogy ő klubtag, mely tagság nemrég lett meghosszabbítva. Tehát csak a greg@omegaklub.hu cím törlését javaslom. Köszönöm szépen. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ma kaptam egy levelet www.opelclub.hu aláírással, miszerint holnaptól "lejárt"-ra változtatják a státuszomat, és email címeinket törlik.

Lévén, hogy holnap vasárnap, nem biztos, hogy www.opelclub.hu megkapja a válasz e-mailemet, így ide is jelezném: legyetek kedvesek az ígért "lejárt" helyett "MVOK klubtag"ra módosítani státuszomat.

Továbbá amennyiben a több email cím törlése Hugi emailjét is magában foglalja, jelezném, hogy ő klubtag, mely tagság nemrég lett meghosszabbítva. Tehát csak a greg@omegaklub.hu cím törlését javaslom. Köszönöm szépen. :unsure:

Ez egy automata szöveg. A tagnyilvántartórendszer küldi azoknak, akiknek lejár a kártyája.

Anno Én is kaptam.

Link to comment
Megosztás:

Ma kaptam egy levelet www.opelclub.hu aláírással, miszerint holnaptól "lejárt"-ra változtatják a státuszomat, és email címeinket törlik.

Lévén, hogy holnap vasárnap, nem biztos, hogy www.opelclub.hu megkapja a válasz e-mailemet, így ide is jelezném: legyetek kedvesek az ígért "lejárt" helyett "MVOK klubtag"ra módosítani státuszomat.

Továbbá amennyiben a több email cím törlése Hugi emailjét is magában foglalja, jelezném, hogy ő klubtag, mely tagság nemrég lett meghosszabbítva. Tehát csak a greg@omegaklub.hu cím törlését javaslom. Köszönöm szépen. :unsure:

Akkor ha jól értem az a lényeg, hogy a MOTE tagságodat nem hosszabítod meg.

Újratöltve cartárs bemutatta a frissen befizetett csekkjét. Őt pedig vissza kellene állítani klubtag státuszba.

Köszi.

Meg is van.

Link to comment
Megosztás:

Ez egy automata szöveg. A tagnyilvántartórendszer küldi azoknak, akiknek lejár a kártyája.

Anno Én is kaptam.

Ja, értem, akkor bocsánat.

Akkor ha jól értem az a lényeg, hogy a MOTE tagságodat nem hosszabítod meg.
Jól látod, most nem. Egyszer esetleg újrakezdem.
Link to comment
Megosztás:

De jó hogy idecsöppentem!!!

Lehet olyat is kérni hogy ékezet legyen a nevemben azaz valahogy így: Újratöltve ja meg nagybetüvel

mert anno amikor regisztraltam gondoltam ez is olyan hogy nem szabad nagybetűt meg ékezetet hasznalni!!!

Ha megy a kkor előre is köszönöm

Nos megvan.

Némi késéssel ugyan, de megvan :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ja, értem, akkor bocsánat.

Jól látod, most nem. Egyszer esetleg újrakezdem.

A " www.opelclub.hu " pedig a Titán Computer Kft titkárnője, mivel Suszt Ákos (uhuhu) lemondta a feladatot Én meg nem vállaltam.

E-maliban jelezted, hogy több nyelvhelyességi probléma is van az automata szövegben. Szerintem amikor lesz ideje az új vezetésnek kicseréli az Ákos által hibásan megfogalmazott szöveget. Bár engem nem zavar, szóval tőlem maradhat is:)

Amíg nincs új vezetőség, addig mindenkit kérek írjon a mote@opelklub.hu mailra, mert itt nem tudnak a többiek és Én sem érdemben válaszolni.

Link to comment
Megosztás:

Igen, ha már így közzé tetted, valóban jeleztem, de a problémám a több felhasználót megszólító üzenet, és a több e-mail cím törlése volt, ami igazából csak az én buta értetlenségem volt, hiszen csak egy felhasználót rejt a"greg" név, és e-mail címem is csak 1 van (volt). Bocsánat a levelezésben tett észrevételemért. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.