Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Sziasztok!

Új topikot nem hozhatok létre valamiért, nem jártam körbe, hogy miért, nem is érdekes, elfogadom, hogy a kupi megelőzése érdekében így van.

Viszont nekem nagyon hiányzik például a G astra topicból a fékrendszer hibái, van ülés, ledezés, meg sok más problémával foglalkozó téma. Viszont nekem az általánosban kell bogarásznom, hogy valaki írt e már a témában, egyrészt nem szeretném újra feltenni a már megválaszolt kérdéseket, másrészt megkapom, hogy olvassak vissza.

Ezért szerintem a témák csoportosítására jó volna, ha ti hoznátok létre fix topikokat, amik a nagyobb területeket fogják tematikusan egybe.

Nekem például mondjuk a cromax oldalán lévő alkatrész rendszerezés elég használhatónak tűnne.

És így nem kell az általánosban keresgélni, mert mindennek megvan a helye.

Gondolom, életszerű az a helyzet, amikor javítás közben akad el az ember, és nincs idő órákat visszaolvasgatni, keresgélve, hogy hátha van valami hasonló problémára adott válasz.

A rendszerezett topikok közt nagyobb a találati esély, nem!?

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest asztra48

üdvözlet . azt szeretném megtudni ti. a gépemet javitották és a honlapra csak ugy tudtam bejutni hogy ujbol regisztrálnom kellett most a régi beirásaim elvesznek vagy vissza kapom az elözö forumlako minösitésemet? a régi nevem astra volt 6x probáltam uj jelszot kérni mert a régit nem fogadta el a forum .nem skerült várom válaszukat .t astra- asztra48

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Felhasználó nem kerül törlésre csak akkor, hogy külön kérés érkezik erre.

1.

>>>Elveszett jelszó űrlap<<<

Ha elfelejtetted a jelszavad, ezt az űrlapot kitöltve újat kérhetsz. Felhasználó név VAGY email cím megadása szükséges a következő mezőben. Kisbetű - NAGYBETŰ megkülönböztetésre kerül.
Elküldés után az e-mailben kapottak szerint további érvényesítésre lehet szükség. Sikeres érvényesítés után bejelentkezhetsz az ÚJ jelszavaddal.
Javaslom az előző felhasználódnál használt email címet add meg. Elég az a felhasználó nevet ne töltsd ki. Ezután kapni fogsz arra az email címre egy emailt.

2.

Ha az első nem jött össze, csak akkor írj nekem privát üzenetet:

Itt kérlek írd meg nekem privát üzenetben pontosan mi volt a "nicknév" + a hozzá tartozó regisztrációkor használt email cím.

Üdv, Admin

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Üdv!

Igaz, hogy nem vagyok már annyira aktív tag, de egy kis segítségre visszatérnék. :)

Szóval egy rekordkísérletet szeretnénk véghezvinni, amihez ambu-babák elengedhetetlenek. Ha lenne rá lehetőség, info-kapcsolat-telefonszám-babák érdekelnének.

Kis info:

http://duol.hu/hirek/ujabb-rekordra-keszulnek-1710997

http://duol.hu/hirek/mentes-maskent-1715064

Köszönöm: Zozor B)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Kissé megkeveredtem..( nem először és nem utoljára) ha jól látom ezentúl nem csak privát üzit lehet írni, hanem  a profilomhoz is kaphatok üzenetet valakitől? Ami ha ott válaszolok éppúgy bele számít a napi 5 hsz-be? ( ide kíváncsian néző szmájli lett volna rakva de azt nem találtam)

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Dolgozunk a frissítések miatt kialakult káoszon :)

Jelenlegi korlátozások, 5db/24h hozzászólás (válasz) a fórumban, illetve 5db / 24h PÜ. Ezeket külön-külön számolja a rendszer. 

Az úgy nevezet státusz "update" (profil üzenet) jelenleg használható bárki számára (bevezetés alatt van). Kérdést feltenni bármennyit lehet, de az arra adott válasz már beleszámít 5db/24h hozzászólásba. Ez még változni fog, nem tudom még mikor. A változtatás után a "Fórumlakó" rangú felhasználók nem fogják (vagy korlátozottan) majd tudni használni a jövőbben. 

Téged nem fog érinteni (gondolom), mivel újra aktív tagunk leszel. 

Minden Opel tulajdonost várunk sorainkba! A klubtagsági információk itt találhatóak

Balesetmentes közlekedést és jó fórumozást kívánunk!

üdv, admin

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A mai napon (2015.11.25.) történ frissítés után, (a félreértések elkerülése végett)  a "Fórumlakó" rangú felhasználók nem tudják használni az úgy nevezet státusz "update" (profil üzenet) szolgáltatást. Felhívnám a figyelmet,hogy válaszolni tudnak! Amennyiben válaszolnak egy ilyen bejegyzésre az beleszámít a  5db/24h hozzászólás (válasz)  -ba.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.