Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Mikor a profilodban töltöd ki az autód adataid vagy a tuningokat, csak a beírt adatok látszanak, a megnevezések nem. Pl. "gyorsulás" "külső tuning" stb.

EZ a HIBA helyreállítva. A képek megjelenítésével bajlodtam, de csak rontotam a helyzeten.:P Most már újra meg vannak a mező nevek.

Üdv, hemi

UI: A profilban az Én autóm résznél a képek megjelenésén még dolgozom amit lesz időm...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nekem az utolsó leállás (karbantartás) óta olyat produkál, hogy nem mindig jelzi ki rendesen a friss hozzászólásokat. Azaz nem jelzi ki... aztán ha beleolvasgatok néhány topikba, és párszor visszalépek a tartalomjegyzékre meg előjönnek a kijelzések.... aztán pár hozzászóláson túljutva megint eltünnek a sárgás jelek.....

Az én készülékemben lenne a probléma?? Esküszöm semmihez nem nyúltam!! :P :roll:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Jaja, tegnap este én is küldtem egy igen hosszú PÜ-t Gregnek, sajnálnám, ha elveszne, mert még nem olvasta. Most meg nem szerepel a listában.

Az is érdekes, hogy a bejelentkező oldal még angol, a login után viszont már magyar. Lehet, ennek köze van az eltűnéshez, mert tegnap este még az egész angolul ment??

Link to comment
Megosztás:

1. nagyoncsúnyán össze van omolva a mysql része az oldalnak.

2. Tegnap azért volt kiírva karbantartás alatt, mert karbantartás alatt volt az oldal...

3. 2-en dolgoztunk egész éjjel ezzel a vacak fórum motorral, megkapta a legújabb fejlesztéseket a phpbb alapok is 2.0.18.

4. Tegnap még úgy látuk, be lehet közben is kapcsolni, hogy tudjatok fórumozni, de sajnos ez nem hozta a várt eredményt. Így azok a hozzászólások eltüntek.

5. Jelenleg a tarsalgó résznél az egyik fórum lezárva marad, mert ott még mindig hibák vannak....

6. A profilba nem kerül vissza a "megnézem az autóját xy-nak" rész.

5. A nyelvi részre nem térnék ki hiszen az volt az utolsó fázisa a tegnapi-mai karbantartásnak....

Elképzelhető, hogy húzamosabb ideig le fogjuk majd állítani a fórumot, de ez nem most lesz. Kicsit kinőtte a fórum a kereteinket.

Hozzászolások elvesztésért bocsi, de csak a tegnapiak vesztek el. Ha legközelebb ki lesz írva karbantartás alatt, akkor az nem véletlen, vagy elbaltázás oka. Az az aminek látszik karbantartás. Nem merek időpontot kiírni mikor fejeződik be, hiszen ezt a szabadidőben végzem ahelyet, hogy a Benfica vs MU foci meccset néztem volna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.