Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

sziasztok!

mint Uhunak,nekem is -1 üzenetem van :unsure:

hogy lehetne legalább nullára hozni? :blink:

én is üzeneteket töröltem.

mi lehet a hiba oka?

szerk: megjavult! pont érkezett egy privim,és nullára állt. tehát az újat nem jelezte. de gondolom a következőnél már jó lesz

Link to comment
Megosztás:

Ma biztosan karbantartottatok, mert reggel 7 óta nem tudtam elérni a fórumot egészen 10.25-ig. :unsure:
Így volt:)

sziasztok!

szerk: megjavult! pont érkezett egy privim,és nullára állt. tehát az újat nem jelezte. de gondolom a következőnél már jó lesz

Milyen böngészőt használtok? Nekem Firefox-al nem fordult még elő, bár lehet ez valami fórumbug. Nem sokára majd frissítjük a rendszert:)

Link to comment
Megosztás:

Én szeretnék egy olyat, hogy amikor 1 hét után belépek fórumra, ne kelljen keresgélnem az ucsó válaszaimat, állítólag van ilyen beépített script, de többektől is kérdezve itt a debrecenchaten, próbáltam eztisaztis (nem csak nekem nem működik) de nem jött be egyik sem. fent az új hozzászólások megtekintésénél mindig az első oldalra uggrik (az aktuell fórumnak)

Link to comment
Megosztás:

Az előbb a Technika- astra f- egyéb csevegés topic helyett ezt láttam:

"IPB WARNING [2] _load_classes(/var/home/opelforum/public_html/sources/classes/bbcode/class_bbcode_core.php): failed to open stream: No such file or directory (Line: 435 of /sources/handlers/han_parse_bbcode.php)"

aztán megjavult... :unsure: az én készülékem hibázott volna? vagy tényleg volt valami bibi?

Link to comment
Megosztás:

Az előbb a Technika- astra f- egyéb csevegés topic helyett ezt láttam:

"IPB WARNING [2] _load_classes(/var/home/opelforum/public_html/sources/classes/bbcode/class_bbcode_core.php): failed to open stream: No such file or directory (Line: 435 of /sources/handlers/han_parse_bbcode.php)"

aztán megjavult... :unsure: az én készülékem hibázott volna? vagy tényleg volt valami bibi?

Cseréltem a fent nevezet fájlt. Mivel elavult volt. Éppen elkaptad azt a pillanatott, amikor átneveztem és még az új nem volt fent.

Link to comment
Megosztás:

Hali Hemi!

Figy, tegnap este óta nem tudom használni a KÉP BEILLESZTÉSE funkciót!

Egyszerűen nem adja hozzá azt a hozzászólást a Fórum, amiben egy kép URL-je van bent! az IMG-s funkcióval!!!

LÉcci, csinálj valamit!

türelem, tornaterem.

a fórum nem férfinemiszerv, napokig állhat :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem kellene kapkodni! Melyik Pehi Csabit élesítsem?

Mert az egyik: pehi@citromail.hu Fórumlakó regisztrált: 06. 01-07-én. Ezzel nem tud belépni?

A másik az "új" pehi@ecosoft.hu, Validating regisztrált: Ma, 12:25 PM Név egyezés nem lehetséges....

Egyszerűbb lenne a Validosat megszüntetni és a másiknak (réginek) átírni az emailcímét, ha nem érvényes. Illetve új jelszót adni, mert gondolom elfelejtődött.

Kérek minden Kadett Klubtagot aki egyszer regelt már, kérem emlékezzen. Mailcím és Név egyezés tilos a fórumban.

Link to comment
Megosztás:

Látod mekkora problémát vettél a nyakadba hogy beengedtél ide minket? :unsure:

Igen a régivel nem tud belépni, az új meg nem műxik neki. Az is tökéletes ha törlöd az újat és küldesz neki egy mailt a régi loginjának az új jelszavával. Most gépnél van, a pehi@citromail.hu a mai napig létező emailcíme.

Link to comment
Megosztás:

Látod mekkora problémát vettél a nyakadba hogy beengedtél ide minket? :unsure:

Igen a régivel nem tud belépni, az új meg nem műxik neki. Az is tökéletes ha törlöd az újat és küldesz neki egy mailt a régi loginjának az új jelszavával. Most gépnél van, a pehi@citromail.hu a mai napig létező emailcíme.

Ok semmi gond. 2 perc és megy neki a jelszó a régi mailjéra.

Link to comment
Megosztás:

Annyi lenne a kérdésem, hogy ha avatart akarok cserélni és nem nagyobb mint 50000k és méretben pl 107*119-es miért nem jeleníti meg? Illetve a méret változik a 119*119-ről de a kép marad az elöző.

nyomd meg a frissítés gombot vagy az F5öt akkor lecseréli :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.