Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Annyit szeretnék csak kérdezni,hogy ha az aláírásokból ki lett tiltva a képbeszúrás,akkor a fórum topiknevei alá miért lettek berkava pici képek? :unsure:

Szerintem ezek sokkal zavaróbbak,mint az aláírásban lévő képek!

Szerintem meg jól néz ki :blink:

Izlések és pofonok... ;)

Link to comment
Megosztás:

Uncsi már az avatarom, lecserélném de nem engedi, sőt mindig visszateszi az előzőt. :unsure: türelmetlen vagyok vagy próbálkozzak még?

mint már nem 1x leírták egy páran, az F5 és a Frissítés csodákra képes! ;)

Én most egy "grafikát" látok egy "tengeri" lényről. :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ma azt hittem, valami "bug" van a fórumban...

aztán rájöttem, hogy szándékos a dolog.

történetesen a felül lévő "google" cuccra gondolok. Engem spec zavar, bár lehet csak azért mert új dolog.

Muszály pont ott lennie? :lol:

ui: ez csak 1 vélemény, de gondoltam, leírom ide

Link to comment
Megosztás:

Ma azt hittem, valami "bug" van a fórumban...

aztán rájöttem, hogy szándékos a dolog.

történetesen a felül lévő "google" cuccra gondolok. Engem spec zavar, bár lehet csak azért mert új dolog.

muszáj pont ott lennie? :lol:

ui: ez csak 1 vélemény, de gondoltam, leírom ide

Ez nem bug vagy hasonló. Nem is értem miért lenne az:) Amint 500 klubtagunk lesz -ígérem- leveszem:) Kérném megszokni. A pénz jól jön, erről volt szó ezerszer.

Link to comment
Megosztás:

Ez nem bug vagy hasonló. Nem is értem miért lenne az:) Amint 500 klubtagunk lesz -ígérem- leveszem:) Kérném megszokni. A pénz jól jön, erről volt szó ezerszer.

gondoltam, hogy ez áll a dolog mögött. :) engem csak a helye zavar, de az is csak picit. Lassan megszokom :)

Nem lehetne orvosolni, hogy ha egy forumból kilépek a fő oldalra akkor ne már állandóan a lap tetejére ugráljon vissza. Ez atom zavaró! Esetleg talán a firefoxomban kellene valamit átállítani? :lol:

Ez régen nem így működött.

mióta 2.0-t használok, azóta nekem is így viselkedik, az 1.5-tel nem volt ilyen, szóval szerintem böngészős bibi lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

gondoltam, hogy ez áll a dolog mögött. :) engem csak a helye zavar, de az is csak picit. Lassan megszokom :)

mióta 2.0-t használok, azóta nekem is így viselkedik, az 1.5-tel nem volt ilyen, szóval szerintem böngészős bibi lesz. :)

Kipróbáltam I.E.-vel :)

Azzal jó.

Vagyis frissítés után ugyanoda ugrik vissza nem a lap tetejére. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pontosan nem tudom, de az utóbbi pár napban elég lassú, és néha nem is érhető el.

Ezt én is tapasztaltam! Mostanában kb 3-ból 2X tudok bejelentkezni, abból 1 X lassú az adatforgalom..

Valamint sok embernek nem látom az Avatar képét: az enyémet sem, sokat igen.. Mi lehet a gond?

THX!!

Link to comment
Megosztás:

Ezt én is tapasztaltam! Mostanában kb 3-ból 2X tudok bejelentkezni, abból 1 X lassú az adatforgalom..

Valamint sok embernek nem látom az Avatar képét: az enyémet sem, sokat igen.. Mi lehet a gond?

THX!!

Tegnap előtt éjszaka nem ment a fórum reggelig, meg a többi opel oldal sem. Ma is volt kimaradás napközben. Azóta nálam is elég lassú és olyan 2 hét óta én sem látom az avatarok felét, de csak a melóhelyes gépemről.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.