Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Teljesen jó az új motor amit a fórum kapott.. a kép látszik de a HSZ-em nem :DDDD

A hozzászólok résznél csak írni lehet szerkeszteni nem nagyon? a Szerkesztés résznél meg nem működnek a hangulatjelek..., a szövegablakban nem ugrik át a szó eleje a másik oldalra ha a szó nem fér ki, írjak még hibákat???? :DDDDD

ui: begépelt szövegnél mikor küldeném el vagyis kattintok a "hozzászól" gombra ezt a hibaüzit kapom.. :Be kell írnod egy üzenetet --- mindezt chrome-on produkálva

Látom sok másnál is vannak/voltak ilyen hibák, én csak azokat írtam amiket hírtelen láttam szóval ha van hiba amit már jeleztek korábban akkor elnézést:)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Teljesen jó az új motor amit a fórum kapott.. a kép látszik de a HSZ-em nem :DDD

A hozzászólok résznél csak írni lehet szerkeszteni nem nagyon? a Szerkesztés résznél meg nem működnek a hangulatjelek..., a szövegablakban nem ugrik át a szó eleje a másik oldalra ha a szó nem fér ki, írjak még hibákat???? :DDDDD

ui: begépelt szövegnél mikor küldeném el vagyis kattintok a "hozzászól" gombra ezt a hibaüzit kapom.. :Be kell írnod egy üzenetet --- mindezt chrome-on produkálva

Látom sok másnál is vannak/voltak ilyen hibák, én csak azokat írtam amiket hírtelen láttam szóval ha van hiba amit már jeleztek korábban akkor elnézést:)

Nézd, a fórum motort kellett frissíteni. Az, hogy jó lesz-e az majd elválik a használat folyamán.

Az általad leírt hibák nagy részét tudod orvosolni már leírtak alapján. A fórum felső részében van egy "Gépház" rész ahol írtam, hogy a böngésző cachet-t érdemes törölni. Chrome böngészővel akadhatnak problémák. A probléma ott sem tartós. Pár újraindítás után jól fog működni. Kérlek végezd el ezen feladatokat és nézd meg újra a hibákat amit írtál. Ha fenn állnak jelezd azt nekem PÜ-ben, ha megjavultak azt is.

Igen írj kérlek hibákat, mert azokat szépen sorra fogom venni. Köszönöm a segítséged.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémába akadtam, hogy be van állítva a "Témakövetés, napi értesítés" Ehhez képest minden hozzászólást egyesével küldözget levélben... tehát nem napi egy levél, henem annyi ahány hozzászólás érkezik az adott fórumtémához.

Üdv: Lamp

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Próbáld, meg azt, hogy törölöd a Témakövetéseidet, majd újra felveszed őket. Ha ezek után is fent áll a hiba kérlek jelezz vissza.

Üdv,

Hali!

Töröltem a témakövetést, újra felvettem, sajnos továbbra is egyesével küldi a hozzászólásokat.

Próbáltam azonnali értesítés beállítását, akkor is küldte egyesével ... más lehetőséget nem próbáltam ki...

Segítségedet előre is köszönöm!

Üdv: Lamp

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Helló .Én azt szeretném törölni ,hogy ne jöjjön állandóan email értesités.Hol kell kikapcsolni?? Thx.

Az értesítéseket >>>ITT<<< tudod módosítani.

Majd, ellenőrizd, milyen tartalmakat követsz nyomon:

kovetett_tartalom.jpg

Ezek után, ha még van kedved, nézd meg felső menüsorban van a "Súgó" menüpontot is. Majd a következő lépés "Értesítés (mail) új hozzászólásokról" ez egy bővebb leírás az értesítőkről.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.