Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

10 órája, zotya975 írta:

Nézegetem a tagokat, és van egy csomó Mote-s aki sosem szólt hozzá, évek óta nem is aktiv, de mig "itt vannak" ez hogyan van? 

Szerintem a fórum használata nem feltétele a klubtagságnak. Ahhoz hogy valaki klubtag legyen, elegendő befizetni a tagdíjat. Én személyesen ismerek több klubtagot is, aki ugyan a fórumon nem aktív, a való életben annál inkább, mivel rendszeresen eljár találkozókra, bár ez sem feltétele a klubtagságnak. Ha már itt tartunk, veled viszont még nem találkoztam klubrendezvényeken...:cool:

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, tgabika76 írta:

Szerintem a fórum használata nem feltétele a klubtagságnak. Ahhoz hogy valaki klubtag legyen, elegendő befizetni a tagdíjat. Én személyesen ismerek több klubtagot is, aki ugyan a fórumon nem aktív, a való életben annál inkább, mivel rendszeresen eljár találkozókra, bár ez sem feltétele a klubtagságnak. Ha már itt tartunk, veled viszont még nem találkoztam klubrendezvényeken...:cool:

Értem...bevallom erre nem gondoltam...:blush: Csak nézegettem a fórumon és feltűntek a látszólag inaktív tagok. Egy Blitzen voltam ott talán 2010-ben ( vagy 11-ben?)bár kissé megrogyva érkeztem.

2427836-20161224-P2eQMe.jpg

Igyekszem jövőre eljutni, bárhol is legyen.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 12. 23. at 21:31, zotya975 írta:

Nézegetem a tagokat, és van egy csomó Mote-s aki sosem szólt hozzá, évek óta nem is aktiv, de mig "itt vannak" ez hogyan van? 

Ennek egyszerű az oka. Az opelforum.hu minden tagunkat tartalmazza (tagnyilvántartó rendszer is), még azokat is akik nem használják. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

 

Futóműbeállításban kérnék segítséget: mennyi az első kerekek szét (össze?) tartása? Fok és mm is jöhet vagy bármilyen lelőhely (szervizkönyv). A fórumban kerestem, de nem találtam konkrét értékeket. és + vagy minusz azt is irjátok már le légyszi!!

Ez nem ide való. Áthelyezném (sőt talán még segítenék is), ha tudnám hogy hova, mert a hozzászólásból nem derül ki hogy milyen típusról van szó... - tgabika

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
21 perce, Adamar írta:

Sziasztok,

 

regisztráltam, be vagyok jelentkezve, de nem találom, hogy hogy és hol kell kérdést feltennem  !

Milyen kérdést szeretnél feltenni? Keress a témák között, és amelyikbe úgy érzed hogy illik a kérdésed, ott tedd fel nyugodtan, valaki biztosan válaszolni fog. De ne flood-olj, elég csak egy helyen megkérdezni ugyanazt, aki tudja a választ, úgyis megtalálja.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
3 órája, tgabika76 írta:

Nem értek hozzá, de szerintem ez nem a fórum hibája, a tűzfaladnak a kephost.com lejárt tanúsítványával van baja, szerencsétlen véletlen hogy pont az opelfórumon van a legtöbb kephost-os hivatkozás.

Kösz, én sem értek hozzá majd az asszony csinál valamit vele.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
7 órája, Goon írta:

T. Admin!

Csak úgy tudtam bejelentkezni, hogy újra regisztráltam! Az "elfelejtett jelszó" -nál nem ismerte az e-mailcímet!

 

T. Goon!

Ha a rendszer nem találat akkor nincs benne az adatbázisban. Onnan is többféle képen tudd kikerülni (törlés kéréssel,cím cserével, stb) Kérem privát üzenetben írj rám a kérdéses email cím kapcsán. Ha megtudod adni milyen felhasználó névvel nem tudtál belépni az is sokat tudd segíteni. 

Jó fórumozást, balesetmentes közlekedést kívánok. 

Üdv, admin

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Sziasztok !

Képtelen vagyok a " fórumtémában " továbblépni . Nem működik . Omegával kapcsolatos kérdésemet szerettem volna feltenni , kérlek segítsetek abban , hogy ezt hogyan tehetem meg . Üdv !

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg , hogy senkit meg bántsak , a BMW-s portálok sokkal egyszerűbbek , ésszerűbbek , logikusabban megszerkesztettek . Ebből következően pedig nem véletlen , hogy az én általam használt típusnál  is / Y25DT / szinte alig van 10 évnél fiatalabb bejegyzés , hozzászólás . 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.