Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Sziasztok! Valaki világosítson már fel, hogy mi a gáz... nem tudok topicot nyitni a II. Veterán Opel Találkozónak !!!!!! (a hivatalos rendezvények alatt) Kéne, hogy megtárgyaljuk a dolgokat, és lehessen nyomni az infókat.... Köszi!

Szia!

Azért van , mert "a hivatalos rendezvények" topikban csak két klub vezetői nyithanak topikot.

Ennek értelme az, hogy a klubtagok a "Klubtagok által ajánlott és (/vagy) létrejött rendezvények, találkozók" topikban ajánlanak rendezvényeket.

Viszont a te eseted más, hiszen te szervezed ezt a rendezvényt, amely bekerült az MVOK hivatalos programjai közzé. Legközelebb szólj BLITZ-nek és Ő intézkedik. Amint látom meg is tette.

Üdv , hemi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék szólni, hogy a Galéria kezdőoldala valamilyen oknál fogva kb. 1,5-szer szélesebb, mint szokott lenni.

Üdv!

Köszi, bár ennek nem sok közze van a hibához:) Nomind1.

Az OK egyszerű, mint te is láthatod, az utolsó kategóriában az Alkategóriák: Astra, Ascona, Commodore, Corsa, GT, Kadett, Manta, Omega, Rekord, Senator, Monza, Tigra, Calibra, Vectra, Signum, Zafira, Olympia, Kapitaen, Diplomat, Admiral egysorban jelenek meg, ezért a növekedett meg a szélesség.

Nekem sem tetszik, de még nem volt időm megtalálni hogyan fogom kijavítani.

**** Megnéztem, módosítottam*****

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Van ez a hifis topic az elején a szavazás nem látszik, csak csíkok belőle, akár törölni is lehetne.

Az egész témát egy nem működő szavazás miatt ? Ne mááá :huh:

Van máshol is nem működő szavazás.

Törölni nem lehet.

62 oldalnyi hozzászólást kell egy új témába áthelyezni, 10 vagy 20 hozzászólást 1 körben.

Ha van rá időd csináld meg nyugodtan :lol:

ui: csak szép finoman, nyugissan a másoláskor

Link to comment
Megosztás:

Jelentem innét eltünt a 2006-os esztendő.

Más:

Paja cartárs szeretne a feleségének regelni egy nicket, de nem akar összejönni a dolog. (azt írja a fórum jelenleg nem fogad új regisztrációt)

A leendő nick: Maja

Ötlet? Teendő?

Gészkedett valaki 2006os galériában ?

Paja kedves feleségéken megvan a regje :huh:

Még valami, mivel a regelés kivülről nem lehetéséges, ezért ha valakinek hasonló kérése lenne mint Pajának, akkor legyen oly kedves ide bevésni :http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=199&st=200

Köszi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gészkedett valaki 2006os galériában ?

Paja kedves feleségéken megvan a regje :huh:

A 2006-os dolgokat én nem piszkáltam azóta, hogy töltöttem bele képeket.

Akartam belőle linkelni a honlapra, és akkor ért a meglepi, hogy üres. :lol:

Pajáék nevében is köszi.

Link to comment
Megosztás:

mit nyomtam el, hogy visszajött a régi avatar-om dundin (eredetileg 120x75-ös volt), ahelyett, hogy az új, 3 KB-os, 120x105 pixeles avatar-om jött volna be? (régit töröltem, újat feltöltöttem, majd ez lett belőle...)

help me brave knight! :huh:

most már jó... piszkáltátok, vagy ez magától ilyen pár percig?

köszi mindenesetre!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Most valószínűleg csak én bénázok, de nem találom, hol lehet átírni a "Fórumlakó" kifejezést, ami az avatar alatt látszik, és többeknek egyedi... Vagy még nőnöm kell hozzá, hogy jogosultságom legyen átírni?

Köszi a választ, előre is.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Hello! Nem tudok avatart cserélni akát mi csinalok az uj kép helyett a régi jelenik meg hiába törlöm utána ha feltöltöm az uj képet akkor is a régi jelenik meg! Mi a probléma?

köszi

Olvass vissza,fentebb le volt írva,hogy a frissités után nyomj egy reload gombot a browser-en! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.