Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Azé az első mondatodat vitatnám! :rolleyes: De az itt OFF

Viszont a 2. mondat vége tetszik... mármint, hogy beírod! :blink:

OFF vége

Nekem meg azt tetszene, ha nem poénkodnánk ebben a topikban. Következő "hasonló" poénkodás figyelmeztetést von maga után.

Link to comment
Megosztás:

Lehetne-e arról szó, hogy a Pü-nél az olvasatlan üzeneteket más színnel jelölje a rendszer mint a jelenlegi?

Az újak most sötétebb kéket, mint az olvasottak.( de ezt csak tüzetesebb vizsgálódáskor lehet észrevenni, csak úgy rápillantva nem)

Pont ma jártam úgy, hogy törölgettem a régieket és észervettem, hogy van egynéhány olvasatlan is.

Jó lenne ha valami élénkebb szín jelezné az újakat.

Most látom ezt rossz topicba írtam, inkább az észrevételekbe kellett volna. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lehetne-e arról szó, hogy a Pü-nél az olvasatlan üzeneteket más színnel jelölje a rendszer mint a jelenlegi?

Az újak most sötétebb kéket, mint az olvasottak.( de ezt csak tüzetesebb vizsgálódáskor lehet észrevenni, csak úgy rápillantva nem)

Pont ma jártam úgy, hogy törölgettem a régieket és észervettem, hogy van egynéhány olvasatlan is.

Jó lenne ha valami élénkebb szín jelezné az újakat.

Most látom ezt rossz topicba írtam, inkább az észrevételekbe kellett volna. :rolleyes:

Mindent meg lehet oldani:) Bazs és Zorro a "grafikus" majd megtanakodjuk mi legyen.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Felfedeztem egy apró hibát, ami ugyan nem olyan súlyos dolog, de lehet, hogy elég sokan olvassák...

Szóval a "Szabályzatok, információk -> Klubinformációk -> Kiemelt: Klub jelentkezéshez szükséges információk" topicban mindjárt az első sorban az olvasható, hogy "Tisztelt Szimatizánsok...". Azt a p-t tegyétek már bele lécci, mert ha ez pl. egy kutyakiképző lenne, még poénosnak is hatna :rolleyes: , de így nem annyira...

Köszi! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Felfedeztem egy apró hibát, ami ugyan nem olyan súlyos dolog, de lehet, hogy elég sokan olvassák...

Szóval a "Szabályzatok, információk -> Klubinformációk -> Kiemelt: Klub jelentkezéshez szükséges információk" topicban mindjárt az első sorban az olvasható, hogy "Tisztelt Szimatizánsok...". Azt a p-t tegyétek már bele lécci, mert ha ez pl. egy kutyakiképző lenne, még poénosnak is hatna :blink: , de így nem annyira...

Köszi! ;)

kösz. :rolleyes:

megoldva

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy az ő készülékében van a bibi?

Én látok két hozzászóllást is a "Magyaroszágban élünk"-ben tőle, 19:07 időpontal...

A figyelmeztetés semmiben nem korlátoz egyébként.

Oda valóban írtunk is, de nem jelenik meg a hozzászólás elküldés után. Ma még a fórumba nem írtam.

Most este pedig több topikba is próbáltam, de nem megy sehol.

Bementem a Magyarországon élünkbe most sem látszik a hozzászólásom amit a buszsofőrrel kapcsolatban írtam! Te látod??

Próbáltunk már kilépni és újra be... gépet váltani, és úgy sem megy!

Az asszony nevével meg műxik! :rolleyes: :blink:

Link to comment
Megosztás:

Miután 5 db tökéletesen egyforma hozzászólást találtam a muzsikás topikban, 4-et kitöröltem. 4 hagáé, 1 Turneré volt, de tartalmilag mind ugyanaz.

Szerintem valami F5 féle gombot tessék nyomni. Nekem az mindig segít, bár fogalmam sincs valójában mikor kell használni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Most a Turner loptopjáról írok......

Ezt is látom.

Szerintem letiltottad saját magad. Nézd meg a Beállítások->opciók->tiltólista kezelését, lehet hogy szerepelsz a saját listádon.

Egyébként meg sem jelenik hogy írtál oda, vagy egy üres hozzászóllást látsz (esetleg angol szöveggel), vagy mi a rák van?

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem magam nem vagyok tiltólistán! :blink: ;)

...ez becarás! :rolleyes:

Amúgy a privátom asszem műxik, mert délután kaptam, és utánna küldtem is privátot Agressor26 -nak.

De akkor nem írtam a topikokba.

Egyébként minden más megy rendesen, csak a nem látom a hozzászólásaimat, ha saját nevemen lépek be, de most megnézem a Turner neve alatt is minnyá, mert lehet hogy úgy sem látom a Hagalex hsz. -eket.

Link to comment
Megosztás:

nem. De nem baj, legalább nyugtunk van!!! :blink:

Jó sokat kell majd törölni ebből a topikból ha megoldódik. :rolleyes:

Csak azért nem mondom, hogy kabbe mer' mindenki lássa!! ;)

Megyek csinálunk egy teljes restartot sztán hátha... az a röhej, hogy ezen az IP -n nem látszik az asszony neve alól sem az én hozzászólásom!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.