Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Csak most vettem észre, hogy eltűnt a Galéria és a Webnaplók. :P

Hol találom? Ami eddig benne volt elveszett?? :wub:

ha a "saját webnaplóm"-ra kattintasz, máris előjön a webnaplók és a galéria rész is.

Gondolom egy kicsit a Hemi fejlesztési munkája kavarta meg a rendszert, de biztos helyre lesz majd rakva, csak most Blitz... :P Jó lesz így? B)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Most az alábbiak tartózkodnak a fórumon:

**************************************************************

NeedForSpeed, Lui, Google.com, commodore, kiccsikó, Budai Tamás

**************************************************************

Ez tetszik! :wub: :P :P

Nem hiba, csak érdekesség képpen.

Sokszor elmondtuk már:) Direkt van a "srác" meginvitálva.

Link to comment
Megosztás:

A felöl érdelődök, hogy nem tudom mi eleht a gond, de egyre többen jelezték, hogy nem kapom meg az emailt, amit küldenek...kipróbáltam én is, és tényleg nem jön át...

Mekkora most az opelklub-os emailtárhey címenként? Nem lehet hogy evvel van gond? Mert néha nem jön át aztán törlök, akkor megint átjönnek a mailok, aztán minidg mintha egyre kisebb lenne...

Nézzetek utána légyszi...

köszi!

Link to comment
Megosztás:

A felöl érdelődök, hogy nem tudom mi eleht a gond, de egyre többen jelezték, hogy nem kapom meg az emailt, amit küldenek...kipróbáltam én is, és tényleg nem jön át...

Mekkora most az opelklub-os emailtárhey címenként? Nem lehet hogy evvel van gond? Mert néha nem jön át aztán törlök, akkor megint átjönnek a mailok, aztán minidg mintha egyre kisebb lenne...

Nézzetek utána légyszi...

köszi!

Többször jeleztem már neked, jó lenne sűrűbben letöltened a leveleket a szerverünkről, kliensgépedre. Erre van pl az Outlook és egyéb társai. Beállítod a POP3-és mehet. A weben való levezés határa 10 mega. A te fiókod mindig lecrashel,mert sokszor megtelik.

Tehát:

1. Valahol tölsd le a meglévöket, remélem még lemennek, és nem fossta össze magát a fiók...

2. Ha nem gyünnek a levelek, akkor újra dolgozhatok a mail címeddel..., ekkor hijjál fel vagy SMS

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

Minden nap többször is letöltöm, és alig van benne levél...2 mail van amit pár hónapja nem tok kitörölni, ezt jeleztem múltor is neked...

Én nem értek hozzá, nem tom mi lehet a gond, de azt írja ki, hogy nincs elég hely törölni a leveleket, vagy nincs jogosultságom... :wub:

A fáradtságod ezúton is köszi... :P

Link to comment
Megosztás:

Minden nap többször is letöltöm, és alig van benne levél...2 mail van amit pár hónapja nem tok kitörölni, ezt jeleztem múltor is neked...

Én nem értek hozzá, nem tom mi lehet a gond, de azt írja ki, hogy nincs elég hely törölni a leveleket, vagy nincs jogosultságom... :wub:

A fáradtságod ezúton is köszi... :P

Aham. Lehet pár levél beszorult, megnézzem majd:)

Köszi a türelmed. Szívesen segítek, szólj pl SMS vagy telefon, vagy bejösz mint múltkor.

Link to comment
Megosztás:

A mai nappal lemondtam a moderátori tisztségemről, és az Opel-magazin webmesteri címéről is, amit nem tudtam hiánytalanul betölteni.

Az indoklást, és a konkrét lemondó nyilatkozatot elküldtem jelenlegi klubelnökünknek is emailben.

A döntésem okát nem kívánom részletezni.

Sajnálom, hogy nem tudtam normálisan átadni neked a dolgokat. Ezért gondoltam, hogy összeolvastom a magazint a fórummal. Így mindenki aki szeretne majd fog tudni mesterkedni:) Pl te is majd. 2-3 hét és újra használható lesz a magazin rész.

Link to comment
Megosztás:

Minden nap többször is letöltöm, és alig van benne levél...2 mail van amit pár hónapja nem tok kitörölni, ezt jeleztem múltor is neked...

Én nem értek hozzá, nem tom mi lehet a gond, de azt írja ki, hogy nincs elég hely törölni a leveleket, vagy nincs jogosultságom... :wub:

A fáradtságod ezúton is köszi... :P

én ezt kapom vissza rendszeresen, amikor az Antinak küldök levelet:
This is the Postfix program at host hosting1.titan-computer.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not be

be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to <postmaster>

If you do so, please include this problem report. You can

delete your own text from the attached returned message.

The Postfix program

<gsi.opelklub@hosting1.titan-computer.hu>: temporary failure. Command output:

/usr/bin/maildrop: Unable to write to temporary file - possibly out of disk

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Csinálok egy hozzászólást és többször belefagy a fórum a www.gpr.hu oldalba, illetve onnan tölt valamit, de sohasem végez vele. :lol:

Köszönöm az észrevételt!

Elképzelhető, hogy fogta a Google linkje volt a gázos. Most nem tapasztalom a hibát.

Link to comment
Megosztás:

Elképzelhető, hogy ez a te böngésző programod miatt alakul így. Mivel ilyen problémával még nem találkoztam erre gondolok elöszőr. Kérem jelezétek többen, ha nálatok is keletkezik ez a fajta hiba. Akkor utánanézzek.

Illetve te nézd meg másik böngészővel illetve géppel.

Köszi a visszajelzést, észrevételt.

Link to comment
Megosztás:

Néha a topicok közt járkálva kiléptet a rendszer. vagy amikor ki akarok jelentkezni, nem enged, mert nem vagyok bejelentkezve (pedig de).

A probléma első fele nálam is előfordul,a másodikat nemtom, még nem proóbáltam. A böngésző IE7, de már IE6-al is csinálta néha.

Link to comment
Megosztás:

nekem is explorerrel csinálja. A firefox -szal még nem vettem észre. Majd igyekszem azt használni.

Teszteltem IE-vel. Nem jelentkezik. Érdemes lenne megnézni az IE "Eszközök" menüpontjában a "Bövitmények kezelése.." pontot. Lehet felkerült a gépedre olyasmi ami nem jó:lol:

Vagy érdemes lenne, a gépet újra telepíteni és IE böngészöt nem használni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.