Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Azt szeretném megkérdezni,hogy:

Ha kikerül egy cikk a leutóbbi cikkek közül akkor azt utánna hol lehet megtalálni :roll:

Köszi! :oops:

Vannak menüpontok a baloldalt. A cikk témáját tekintve belekerül az adott menüpont álá, ott megtalálható.

Melyik cikkre gondolsz pl?

Link to comment
Megosztás:

Melyik cikkre gondolsz pl?

Hát pl. A beszámolók amiket én írtam :roll:

Mert pl az MVOK-os rendezvényeknél nincs :lol:

pl. a beszámolóknál lehetne szerintem :roll:

A saját autókról szóló leírásokat sejtem,hogy hová kerülnek :wink: csak ez sötét folt nekem :oops:

Link to comment
Megosztás:

Jó ez a "megnézem az ótóját" opció!!!! :roll: :wink:

Hát hiába....aki Hemi az Hemi! :lol:

Köszi :oops:

Bár a másik témakörben lenne a helye, ez weblapokról szólna, a fórum külön van.

A fórum még változni fog 1-2 héten belül, remélem tetszeni fog az is::)))

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Van egy rakás A és B omega prospektusom beszkennelve, B vectra magyar kezelési útmutató beszkennelve. A kérdésem az, hova elküldeni, hogy felkerülhessenek a magazin oldalra?

Legegyszerűbb CD-re kiírni és elküldeni postára klubcímére.

Átnézem mi rakható fel belőle, mi nem sérti a különféle szerzői jogokat.

Üdv

hemi

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Lenne egy olyan kérdésem, hogy miként lehet egy adott téma hozzászólásai közt keresgélni oldalszámra?

Mert ha pl: van egy topicban 100 oldal, és én éppen a 100.-at olvasom, akkor csak az 1,2,3 és a 98,99,100 oldal linkje látszik egyszerre.

Ha pedig az 50.-et akarom olvasni akkor egy csomót kell klikkelgetni hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy olyan kérdésem, hogy miként lehet egy adott téma hozzászólásai közt keresgélni oldalszámra?

Mert ha pl: van egy topicban 100 oldal, és én éppen a 100.-at olvasom, akkor csak az 1,2,3 és a 98,99,100 oldal linkje látszik egyszerre.

Ha pedig az 50.-et akarom olvasni akkor egy csomót kell klikkelgetni hozzá.

Én a böngészősávba írtam be a hozzászólás körülbelüli számát, így általában elég közel jutottam a keresett dologhoz, de valami mérnökibb megoldást én is szívesen vennék. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sehogy. Redinek felvetettem az évzárón. Azt mondta, megnézik.

pontosabban: talán már foglalkozott vele valaki a bolygón és publikálta a megoldást és talán meg is lehet találni.

Mellesleg én olvasgatok pár helyen ahol ugyanezt az engine-t használják de még seholsem láttam. ha találtok ilyet feltétlenül szóljatok

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.