Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

ez itt OFF lesz, de azért felvetem...

összedobtam egy MOTE design-t:

opelclub_preview_02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

mi a véleményetek? úgy gondoltam, hogy az egységes design nemében a fejléc megmaradna minden szekció oldalán, csak egységesen alacsonyabbak lennének, illetve a kép és a logo cserélődne rajtuk a következőképpen:

Astra G: hagyományos, elölnézeti opel logo; G Astra Coupe vagy Cabrio

GSi Club: GSi logo, F Astra GSi, vagy valamilyen másik GSi Opel

Veterán: egy régi opel logo, egy legendás Opel tipus, amiről van jóminőségű kép, vagy egy veterán kompozíció

a menü felépítésének a következőt gondoltam (a vastag betüsek a fő menüpontok):

Főoldal (legfrissebb hírek, reklámok, hirdetések, szekcióválasztás - ez az oldal látható a képen)

Hírek, újdonságok

- MOTE hirek

- Magazin hirek

A Klub

- A Klub története

- Alapszabály

- Felépítés

- Csatlakozás a klubhoz

- Tagok

- Rendezvénynaptár

- MOTE régiók

Linkek

Hasznos dolgok:

- Szervizek

* Márkaszervízek

* Nem márkaszervízek

* Szervizekkel kapcsolatos tapasztalatok, vélemények

- Tipushibák

- Jogi kérdések

MOTE szolgáltatások

- Feladatok, ügymenet

- Kedvezmények

- Veterán biztosítás

- EDC kereső

Vélemények jöhetnek :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok.

Nem lehetne egy kicsit egyszerűbbé varázsolni a fórumra való belépést?

Most ugye úgy néz ki, hogy betöltöm az oldalt, utána bejelentkezés, betölti a másik oldalt, név jelszó ok, betölti a következő oldalt, utána tartalom és betölti megint a következő oldalt. Ekkora jutottam el a fórumra.

Picit hosszadalmas szerintem.

Ezt a linket tedd el a kedvencekbe és ezen az oldalon rögtön be tudsz jelentkezni:

http://opelforum.hu/index.php

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

A fórumot mostanság nem fogom látogatni. Szabadságát tölti a fórumadmin is 2006.12.04.-2007.01.15. között. A különböző kérelmeket, problémákat, észrvetéleket a szabadság lejárta után kérném felteni. A fórumadminisztráció, webfejlesztés, klubügyintézés legkorábban 2007.01.16-án.

Minden kedves klubtagnak és fórumlakónak kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új esztendőt kívánok!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Ha már ez a topic a weblapokról szólna, akkor lenne egy felvetésem. Ha nem nagy gond.

A Blitz Weekend-es oldalon nem kéne lecserélni a szöveget?

A MOTE és MVOK ismét megrendezi - a tavalyi mintájára - immáron a II Blitz Weekendet. A tavalyi sikereken felbuzdulva, idén 4 naposra tervezzük a találkozót melynek tervezett időpontja: 2006.08.31-09.03. ...

Na meg persze ha már tényleg fix lenne az idei hely, akkor esetleg azt is feltüntetni. Apránként.

Tudom... plusz meló, és most nem bizti, hogy ez a legfontosabb, de csak úgy észrevettem. Köszi.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 5 weeks later...

A reklámokat lehet gyűlölni, és lehet élni-halni értük. Ez attól is függ, a ló melyik oldalán állunk. Mert ugye nem mindegy, hogy bennünket reklámoznak, vagy ránk zúdítják őket. A reklám pénz. Pénz annak, akinek a kiadványában, weboldalán megjelenik a reklám, és jobb esetben pénz lesz belőle annak is, aki szponzorálja termékét. Szinte már mindenhol találkozni reklámokkal, probáljuk tolerálni őket.

(áthelyztem alura, de este a közgyűlésen felvetem milyen módon lehet a reklám mentessé válni.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.