Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

Ha bármelyik klubtag hoz egy olyan szponzort, aki többet fizet, mint a Gombos, és nem kér érte semmit cserébe, akkor levesszük.

Az oké, hogy sokat fizet, de emiatt szerintem egyre kevesebb fórumozó lesz.

Aztán, ha kisebb a látogatottság, elöbb-utóbb ök se fognak annyit fizetni. Vagy rosszul látom a dolgot? :rolleyes:

Na meg két szöveg megy egyszerre. <_<

Link to comment
Megosztás:

(áthelyztem alura, de este a közgyűlésen felvetem milyen módon lehet a reklám mentessé válni.)

nem kell reklámmentessé válni szerintem...elöször végighallgatva érdekes is volt stb, az ember a reklámokból informálódik...csak azt kéne megoldani h el lehessen hallgattatni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet, hogy én nem használok hangszórót, így nem vettem észre, hogy hang is jár a reklámhoz.

Egy pár bannerrel szerintem senkinek semmi baja nem lett volna.

De így egyszerre ment két reklámszöveg és úgy nem csak idegesítö volt, de még csak igazán érteni se lehetett.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Sziasztok!

Néztem a szabályzatot, de sajna nem találtam meg benne, hogy milyen szabályozás vonatkozik aktuálisan a képek linkelésére?

Hány fotó kerülhet most 1 hozzászólásba?

köszi. üdv,

Speed

Azért nincs benne mert be van állítva hogy a fórum hány képet enged 1 hozzászóláshoz,és átméretezi őket.Azt beszéltük meg hogy 10db képre legyen állítva.

Link to comment
Megosztás:

Jó az oldal, kezdek hozzászokni :)

Egy apróság: Ha pl. a tartalom résznél, (ahol a témák vannak felsorolva) rákattintasz az egyik topik utolsó lapjának linkjére, akkor is az első oldalt hozza be és csak a topikon belül tudsz az utolsó hozzászólásokra ugrani.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Örülök, hogy tetszik és használható az oldal. Köszi a segítséget a hibakeresésben. A jövőben is jöhetnek az észrevételek!

A feltárt probléma nekem nem így mükszik. Lehet nem jól keresem a hibát. Ha gondolod képpel is illusztálhatnád a hibát.

Vagy mások? Több vélemény sokat segít.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Helo!

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet beállítani, hogy ha belépek egy topicba, ne a legelső hozzászólást mutassa, hanem a legfrissebbeket?

Egyszerűen nem találom :unsure:

üdv.

Vandis

Egyszerű.

Annyi hogy amikor egy topikba belépsz, ne a topik nevére vagy valamelyik oldalszámra kattints, hanem a topik neve előtti kis kockára. Így néz ki amire kattintani kell: newpost.gif

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.