Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

Ja meg még annyi erről ha elfogynak bárkinek a hozászolásai el kezdődik a levelezés ami szintén nem jó mert nem látják a fórumtársak esetleg egy egy problémát hogy oldunk meg és elméletileg pont ez a lényege a fórumnak !!!

Úgy hogy szerintem olyankor a levelezést korlátozni kéne !

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Bocsi a késő válaszért, de nem voltam gépközelben. Alapvetően a fórum nem fordított időrendben van beállítva, de van lehetőség a módosításra, remélem erre gondoltál:

Féligmeddig. Ezt sem találtam hirtelen,de így már OK.

Ami igazán érdekel, hogy pl. Astra-G témán belül, általános műszaki problémák menüpontba belépve, a legrégebbivel kezdődik, a legújabb bejegyzés pedig leghátul van, sok sok oldal múlva... Na ezt hogy állítom át ? Mert ott nincs ilyen sáv, mint amit mutattál...

Link to comment
Megosztás:

Féligmeddig. Ezt sem találtam hirtelen,de így már OK.

Ami igazán érdekel, hogy pl. Astra-G témán belül, általános műszaki problémák menüpontba belépve, a legrégebbivel kezdődik, a legújabb bejegyzés pedig leghátul van, sok sok oldal múlva... Na ezt hogy állítom át ? Mert ott nincs ilyen sáv, mint amit mutattál...

Amikor belépsz a témába, az alfórumok elején-a bal oldalon-látsz egy kék pontot, ha arra kattintasz, akkor az utolsó olvasatlan hsz-hoz visz.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Üdv Uraim!

Kihez forduljak még,hogy törölni sikerüljön magamat a fórumról?(Jó volt,szép volt,elég volt..:))..nincs semmi különleges oka,egyszerűen más márkára váltottam,és nem tudom,akarom látogatni ezt a fórumot..

miután valamilyen számomra érthetetlen okból én ezt nem tudom megtenni,írtam már 2 fórumon is,de senki nem reagál rá..

Miután ez itt az Adminok joga,akkor vegye már valamelyik a fáradtságot,és töröljön..

Azért furcsa,hogy egy hete nem tudom elérni..:(..További jó forumozást...

Zoltán

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Szia!

Tényleg nem volt ilyen lehetőség. Örömmel jelentem, most már van. Belépsz a PÜ kezelő felületére, kijelölöd az "archiválni" kivánt elemeket.

Utána legörgetsz a lapaljára -->Jobb oldalon alul látsz egy ilyen ablakot:

uzenet_archivalas.png

Kiválasztod az "Archive" gombot. Ekkor a megjelölt leveleket elküldni neked Emailban. Így már tudod a saját gépeden menteni, tárolni.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv, admin

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Tényleg nem volt ilyen lehetőség. Örömmel jelentem, most már van. Belépsz a PÜ kezelő felületére, kijelölöd az "archiválni" kivánt elemeket.

Utána legörgetsz a lapaljára -->Jobb oldalon alul látsz egy ilyen ablakot:

Kiválasztod az "Archive" gombot. Ekkor a megjelölt leveleket elküldni neked Emailban. Így már tudod a saját gépeden menteni, tárolni.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv, admin

Nagyon jó. :icon13:

Annyit segíts még miért van az üzeneteim többségénél egy "Törölve" cimke? Ugyanúgy meg tudom nyitni, mint a többit. Most learchiváltam párat azokat töröltem, és azok el is tűntek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.