Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Hahó!

Ez a kis kockás megoldás bejött, köszi!

Még lenne azonban problémám: hogyan tudom beállítani a galériámat, képet feltölteni, és egyéb beállításokat?

A profilomnál jobb oldalt pl. van egy kis kocka, hogy "megjegyzések", és hogy "A felhasználó nem engedélyezte a megjegyzéseket". De hol lehet ilyeneket beállítani?

üdv.

Vandis

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Kedves Admin !

Van egy technikai kérdésem. Biztosan én vagyok a béna, de eddig nem találtam meg a megoldást.

Beléptem és utána a vezérlőpultban, a személyes adatoknál az adatok szerkesztésére klikkelve kitöltöttem az adataimat, majd a végén a profil módosításra klikkeltem. Néhány másodperc múlva megjelent a "Settings updated"

üzenet. Viszont ezután kilépve, majd újra belépve és ugyanide elmenve, hogy valamelyik adatomat megváltoztassam, nem látom az előzőleg beírt és elmentett adatokat. Mindíg azt látom, amit még anno a regisztrációkot írtam be.

Hogy tudom ezt megoldani.

Link to comment
Megosztás:

Kedves Admin !

Van egy technikai kérdésem. Biztosan én vagyok a béna, de eddig nem találtam meg a megoldást.

Beléptem és utána a vezérlőpultban, a személyes adatoknál az adatok szerkesztésére klikkelve kitöltöttem az adataimat, majd a végén a profil módosításra klikkeltem. Néhány másodperc múlva megjelent a "Settings updated"

üzenet. Viszont ezután kilépve, majd újra belépve és ugyanide elmenve, hogy valamelyik adatomat megváltoztassam, nem látom az előzőleg beírt és elmentett adatokat. Mindíg azt látom, amit még anno a regisztrációkot írtam be.

Hogy tudom ezt megoldani.

Szia,

Ha elküldöd nekem privát üzenetben, hogy melyik ablakban mi szerepeljen, akkor átírom.

Link to comment
Megosztás:

T. Admin!

Egy apró kis problémára szeretném felhívni a figyelmet. A klub honlapján hiányosan van megadva a számlaszám. Én úgy tudom, hogy minden ilyen szám három nyolcas csoportból kell álljon, míg az oldalon csak az első kettő csoport van feltüntetve. Ha mégsem így lenne akkor elnézést kérek, és tekintsétek hsz-omat meg nem történtnek.

Ezt a problémát felvetettem még Emy-nek is, mikor jeleztem a tagdíj befizetését.

Tisztelettel.

Hening Károly

Link to comment
Megosztás:

Csakhogy nem ment el az átutalásom, amíg ki nem egészítettem. Megkérdeztem a bankot, aholazt az infót adták, hogy írjak végig nullát a harmadik csoportaba. Így már elment.

Nekem eddig az összes utalás elment,mondjuk nekem is OTP számlám van.A számot is az utalások naplójából néztem ki.

Link to comment
Megosztás:

T. Admin!

Egy apró kis problémára szeretném felhívni a figyelmet. A klub honlapján hiányosan van megadva a számlaszám. Én úgy tudom, hogy minden ilyen szám három nyolcas csoportból kell álljon, míg az oldalon csak az első kettő csoport van feltüntetve. Ha mégsem így lenne akkor elnézést kérek, és tekintsétek hsz-omat meg nem történtnek.

Ezt a problémát felvetettem még Emy-nek is, mikor jeleztem a tagdíj befizetését.

Tisztelettel.

Hening Károly

A bank elég rugalmatlan volt akkor. Igazad is van, meg nem is. OTP számlaszám estén nem kell megadni, feltüntetni, mivel az mind "0". Ezt a bankok tudják.

Érdekes a netes szoftverjük.... De sikerült ez a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Helló

Tudom változtatni a hozzászólások megjelenítésének betűméretét valahol? A böngészőben hiába állítom, minden betűméret változtatható, de a hozzászólások betűmérete marad.

Köszi

Sajnos IE7-ben tényleg nem megy. Van a fórum motorjához új frissítés, de nem tudom ezen segíte. Ajánlom a FIREFOX böngészőt, ott mükxik:)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos IE7-ben tényleg nem megy. Van a fórum motorjához új frissítés, de nem tudom ezen segíte. Ajánlom a FIREFOX böngészőt, ott mükxik:)

Köszönöm.

Firefoxot használok, de nem akar összejönni.

Asszem hagyon a francba, visszaviszem ezt a monitort. Az a problem, hogy a native felbontása 1680*1050, ott meg már aprók a betűk (vagy csak én vagyok vak), más 16:10 es felbontást meg nem tud, csak a 4:3 asokat, de ott meg torz a kép... pl egy Kadettet simán amerikai autónak lehet nézni :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.