Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

  • 1 month later...
Mikor regisztráltam, Újonc voltam...most érdeklődő. Hogy is van ez?

Ez ilyen automatikusan (gondolom hozzászólások számától) változó elnevezés.

Át tudod írni a személyes beállításaidnál (személyes profil szerkesztése/A felhasználó titulusa)

Link to comment
Megosztás:

Ez ilyen automatikusan (gondolom hozzászólások számától) változó elnevezés.

Át tudod írni a személyes beállításaidnál (személyes profil szerkesztése/A felhasználó titulusa)

Nem úgy van hogy csak bizonyos számú hozzászólás felett (talán 500?) lehet átírni? Addig automatikusan változik attól függően hogy mennyi hozzászólásod van, ahogy te is írtad.

Link to comment
Megosztás:

Ez ilyen automatikusan (gondolom hozzászólások számától) változó elnevezés.

Át tudod írni a személyes beállításaidnál (személyes profil szerkesztése/A felhasználó titulusa)

Úgy emlékszem, 200-körül lettem fórumlakó, de ne írd át neki, küzdjön meg érte! :D

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy van hogy csak bizonyos számú hozzászólás felett (talán 500?) lehet átírni? Addig automatikusan változik attól függően hogy mennyi hozzászólásod van, ahogy te is írtad.

Nem tudom, de úgy emlékszem, hogy én viszonylag hamar átírtam. Inkább a hozzászólás utólagos szerkesztése van így lekorlátozva, ha jól tudom. A másik, hogy Alex, ahogy látom klubtag, ami eleve felold néhány korlátozást a fórum használatánál. Majd valami modi megmondja mindjárt a frankót :D

Úgy emlékszem, 200-körül lettem fórumlakó, de ne írd át neki, küzdjön meg érte! :lol:

Nem vagyok moderátor, úgyhogy ha csak rajtam múlik mindenképpen küzdenie kell :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mikor regisztráltam, Újonc voltam...most érdeklődő. Hogy is van ez?

150 hozzászólás után tudod elvileg átírni.

Addig szépen, automatikusan változik. Sőt felette is, ha nem babrálja a user.

Illetve ha megkérsz egy modit/admint, éppen átírhatja előbb is(vagy ha 150 hozzászólás után sem tudod átírni. Volt már rá példa)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.