Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról


Recommended Posts

Sziasztok.

Nagyon zöld vagyok még, de engedjetek meg egy észrevételt.

Bárhogy próbálom a fórum keresőjét használni, mindig azt irja ki, hogy túl kevés karaktert irtam bele és semmit nem lehet vele keresni.

Ez csak azért probléma, mert ha hirtelen megoldás kéne egy gondomra, állhatok neki átolvasni az adott fórumrész összes hozzászólását, valamint a többi társtopik hasonló fórumát.

Nem lehetne ezt megoldani valahogy, hogy müködjön is a kereső?

Köszönettel Oldjawás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Nagyon zöld vagyok még, de engedjetek meg egy észrevételt.

Bárhogy próbálom a fórum keresőjét használni, mindig azt irja ki, hogy túl kevés karaktert irtam bele és semmit nem lehet vele keresni.

Ez csak azért probléma, mert ha hirtelen megoldás kéne egy gondomra, állhatok neki átolvasni az adott fórumrész összes hozzászólását, valamint a többi társtopik hasonló fórumát.

Nem lehetne ezt megoldani valahogy, hogy müködjön is a kereső?

Köszönettel Oldjawás.

nekem müködik rendesen.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem müködik rendesen.... :lol:

Nekem ezt irja ki kereséskor. Bármit is irok be.

"Hiba történt. Ha nem vagy biztos abban, hogyan kell használni ezt a szolgáltatást, illetve ismeretlen a hiba oka, tekintsd meg a súgót e funkcióval kapcsolatban.

A hiba a következő:

A keresendő kulcsszó vagy kifejezés 4 karakternél kevesebbet tartalmaz. Minimum 4 karakteres kifejezés vagy kulcsszó megadása szükséges."

Link to comment
Megosztás:

Most próbáljátok ki.

Levettem 3-ra a karakterek számát.

Igazából nekem sose működött a sima keresés, csak ha a további keresési opcióknál kijelöltem pölö az F astrát. Ha csak simán keresek akkor ezt írja ki.:

Keresett kifejezés: termosztát

A keresés eredménytelen volt.

Próbáld bővíteni a keresési paramétereket!

Használhatod a '*' karaktert hogy növeld a találatok számát. Apple* eredménye 'apple' és 'apples'.

Új keresés?

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Eddig a csodálatos Chrome böngésző alatt voltam, most átmentem Firefox alá, itt müködik a keresés. Igaz hogy csak a komplett topikot dobja fel, nem a konkrét hozzászólásokat, de már ez is nagy eredmény.

Miután a gazda módositott, persze elég jó kérdés, hogy a Chrome volt a bünös, vagy a kereső beállitása. :lol:

Köszönöm a gyors és hathatós intézkedést.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Ismét lenne egy kérdésem. Kerestem a beállitásokban, de nem sikerült megtalálnom. Hogy lehet a fórumot úgy beállitani, hogy az általam nézett topikban a legutolsó hozzászólás legyen legfelül?

Más fórumokban sikerült ezt beállitanom, itt nem. Nagyon zavar, hogy amikor el akarom olvasni a legujabb hozzászólást, mindig le kell tekernem a lap aljára.

Köszönöm Oldjawás.

Link to comment
Megosztás:

Ismét lenne egy kérdésem. Kerestem a beállitásokban, de nem sikerült megtalálnom. Hogy lehet a fórumot úgy beállitani, hogy az általam nézett topikban a legutolsó hozzászólás legyen legfelül?

Más fórumokban sikerült ezt beállitanom, itt nem. Nagyon zavar, hogy amikor el akarom olvasni a legujabb hozzászólást, mindig le kell tekernem a lap aljára.

Köszönöm Oldjawás.

Nem tudom felfigyeltél-e rá, de ha a téma melletti kis kék négyzetre kattintasz, akkor automatikusan a legújabb, általad még nem olvasott hozzászólásra ugraszt téged. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Már egy órája keresem, de nem találom sehol a levelezőprogi beállításoknál miket kell beírni titanmail esetén. Tudom, hogy le volt írva, Hemi vagy Admin álltal, de nem találom. Vki meg tudja adni?

közben sikerült megoldani. pop3: webmail.titan-computer.hu ; az smtp-m: smtp.fibermail.hu

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.