Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Akkor mexívtam :-)) Félretájékoztattak. Bár ha eddig kifolyt valahol, előfordulhat, hogy ezután is kifog, talán pont a kuplung irányába. Sajna nem volt több időnk, hogy megkeressük a folyás forrását. Bár a dekni tömítését cseréltük, az lehetett a legvalószínűbb.

Egyébként mi van veled mostanság Jani? Nem nagyon áradozol a Vekiról. Ugye, hogy minnél kényelmesebb egy autó, annál unalamasabb? :-DDDDDDDDDDDDD Kadett idején állandóan lelkesedtél az új élményekért.

+ Mennyire értesz PHP weboldal készítéséhez? Lenne egy házim de egyrészt nem jártam be órára másrészt a html-ig még megy is a weboldalkészítés, órán még a php+mysql is ment de megcsinálni nem tudom...

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Autódoki ezt a Totalcarban az autómataváltós Vectrára írja. "A vezérműszíjat 55-60 000 km-enként illik cserélni. Elszakadása inkább a mentés miatt okozhat bosszúságot, ugyanis ennél a motornál a szelepek és a dugattyúk nem ütnek össze ebben az esetben sem, mint más Opel mociknál. " Nekem ez nem igazán világos, mi az, hogy más opeleknél? :-//

(szerintetek sok péz egy 2001-es széthajtott 2literes autómataváltós B-Vekiért 100ezer Ft? Van még 1 év műszakija, és éppenhogycsak megy)

Link to comment
Megosztás:

Igen az nagyon sok,meg ne vedd!!!!(megadnád a telefonszámát????? :D :lol: :lol: )

Bocs, de most a héten kiderül, meg tudjuk-e venni, és ha nem, akkor átadom neked a botot. De ha nem az autómataváltó van szétmenve, hanem a motor, akkor komoly javítási költségek lesznek ám. Még ki sem próbáltam, a fickó nem akarja megadni a pesti kereskedés számát, és a neten sem találom. Bár nem hiszem, hogy rejtegetik. Kölcsönzős volt elvileg. Csak úgy megy bele, ha ő hozza el, de én meg ugye látatlanban nem akarom elhizatni vele. Lebeszélem vele, hogy jöjjön el velünk jövő pénteken pestre.

Link to comment
Megosztás:

Na egyenlőre Off kocsival járok ha egyáltalán alám kerül asszony pandamacija ugyanis Astra tesókám olajszivattyúja felmondta a szolgálatot másrészt meg egy szelep is igencsak el van benne görbülve szal nagyjavításnak néz elébe..majd ha lesz rá lóvé. Addig meg jó helyt van a garázsban. :D

Aki esetleg tud valahonnan vadiúj x17dtl motort motorszám nélkül hót ócsón kérem ne tartsa magában. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Áá, pedig jó kis esti elfoglaltság lenne, na mondjuk akinek családja van annál érthető, hogy más a helyzet... :) de lehetne őket is hozni! :D

Ja, esik. Ráadásul ma mostam le a macit. :blush: Reggel meg vakarhatom róla... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láttunk már közutas sárgában is, nagyon vadas! Mondtam az asszonynak, hogy van még 2 liter olyan festékem és áttrimmeljük. :D Fehérben nem olyan szép, nekem metál meggybordóban tetszik nagyon, főleg ha a lőkösök is színre vannak fújva. :blush: :lol: :)

De egyenlőre marad így:

www.tvn.hu_2e2619c283fcb151c417ba1d08d34f4a.jpg

Ja, meg csináltam ma egy kis optikai tuningot rajta: :D

www.tvn.hu_3ab9cbaf24da50a1c629787b6f09c875.jpg

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Gondoltam bejelentkezem, megvagyok még csak azért tűntem el mert elkezdődött a suli és alig vagyok itthon... a verda fut és pont ma számoltam össze, hogy még kb 400e lesz mire teljesen elkészül de pöpec vas lesz mind külsőre mind teljesítményre valamint komfort és felszereltség téren is lesz még néhány változtatás... persze ez nem egyszerre lesz kész de köv hónapban elkezdődnek a munkálatok :blush:

Azon a bizonyos csütörtökön nem tudom hol leszek de nem hiszem, hogy étteremben :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon remélem! Bár kérdés, mi az a kevés forintban. :blush:

Mondjuk nem az a lényeg, hogy minél olcsóbból jöjjön ki hanem az, hogy jó legyen -sőt, tökéletes és az, hogy tudatomba van, hogy jó kezekben van a verda. Megbízok a srácban mert nagyon jó szaki, érti a dolgát nagyon úgyhogy itt a pont. :D :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

nem semmi az eset valóban :blush:

ma voltam a Lurdy-házban,hát azt hittem jobb hely.mondjuk autós szempontból jó,az biztos.

Én is most voltam a múlt héten, és nekünk nagyon tetszett az lenti szinten az a hatalmas kisállatos áruház. :-))

Vagyis amíg babám ott volt bennt, én ezt csodáltam:

sportage.jpg

Kétszínű, gyönyörű, és otthonos. A KIA-kkal szemben még a belső tere is otthonos. Csakhát ezt már nem gyártják, gondolom, benzinesből nem nagyon találnék.

Link to comment
Megosztás:

Kétszínű, gyönyörű, és otthonos. A KIA-kkal szemben még a belső tere is otthonos. Csak hát ezt már nem gyártják, gondolom, benzinesből nem nagyon találnék.

Na én egy ugyanilyennel szemezgettem pár éve csak ahol ez bordó az nekem fekete lett volna. :blush: De letettem róla...

Találtam SöSának egy megfelelő autós DVD-t a LIDL-ben :-)))

Ezzel kissé elkéstél! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mit találtam :-DDD

Ja és egy politika mentes viccet hallottam a Megyei Bíróságról (tudjátok a barnatéglás új épület)

Szózatot tanulják az iskolában a gyerekek.

Tanítónéni kiadja házifeladatnak, hogy mindenki hozzon vmit be, ami kapcsolatos a szózattal.

Egyik srác behoz egy láncot, másik behoz egy kardot, és így tovább....

Móricka meg hoz egy posztert, amin GyrcsnFerenc úr arcképe található.

Megkérdi tanítónéni a gyerekeket, na és miért hoztátok a tárgyakat, hogyan kapcsolódnka a szózathoz?

Fényesebb a láncnál a kard ugye? Az első két srác le is van tudva. És te Móricka?

- Sehonnai Bitang Ember, ki hogyha kell, halni nem mer.

(nem tok viccet mesélni naaaaaaaaaaaaa)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.