Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én is mindig figyelem az Opelokat a parkolókban,de nem láttam a tied!

Szépségdíjas parkolás volt mi? :lol: Van mentségem,már ilyen szögben álltak mellettem és így fért be, rokikártyánk is van a Betti lábtörései miatt! :icon13:

Nem is láthattad :) de azért ha feltűnik egy homokmetál Panda és a hátsó kisablak aljában ott a kadett klubos matrinya az szerintem már ad okot feltételezésekre :D amúgy meg 2 van ilyen a megyében de a másiknak színre fújt lökijei vannak.. <_<

Jah, pont a matrinya és a kártya tűnt fel, aztán néztem, hogy automata, na mondom ez valszeg a tiedé B) meg is akartalak várni pár szó erejéig de asszony ment dolgozóba éjszakára és szedtük a tappancsokat.. -_-

Link to comment
Megosztás:

A FIATok sem rosszak

http://photos3.pix.ie/DF/51/DF51A71E300643...7E25A65-500.jpg

Sanccccccccccccc :DDDDDDDDDDD

Azért kipróbálnám mire képes hóban meg terepen <_< annyi gondom van a kisbódéval, hogy oldalban nekem szűk meg az ülését nehezen tudom kényelmes pozícióba beállítani :D de lótifutinak tökéletes, főleg hogy nem zabál -bár ezt a téli gumik mérete megcáfolja, főleg ha meg van kicsit jobban zavarászva.. :)

Link to comment
Megosztás:

SOkan nem hiszik el, hogy a Frontera tereptulajdonságai messze elmaradnak egy Samuraitól.

Mert egy Fronterát nem arra terveztek mint egy Uazt <_< arra tökéletes, hogy a hirtelen leesett 20 centis hóban elmenjenek de ne várja senki egy közel 2.5 tonnás bódétól hogy a harckocsi gyakorlópályán meggyalázza a T55-öst :icon13: Az meg, hogy a suzuki egyes terepjárói képesek Nivákat megközelítő terepezőgyakorlatokat bemutatni azt csakis a könnyűségüknek köszönhetik :lol: mi lett volna ha acéllemezből csinálják és nem alufóliából? :) Elárulom: vontatókötél.. :D

Link to comment
Megosztás:

Mert egy Fronterát nem arra terveztek mint egy Uazt <_< arra tökéletes, hogy a hirtelen leesett 20 centis hóban elmenjenek de ne várja senki egy közel 2.5 tonnás bódétól hogy a harckocsi gyakorlópályán meggyalázza a T55-öst :icon13: Az meg, hogy a suzuki egyes terepjárói képesek Nivákat megközelítő terepezőgyakorlatokat bemutatni azt csakis a könnyűségüknek köszönhetik :lol: mi lett volna ha acéllemezből csinálják és nem alufóliából? :) Elárulom: vontatókötél.. :D

A Samurai előnye a Niva-hoz képest éppen a kisebb tengelytáv, nyomtáv, és a ksiebb tömeg, azt felejtsd el, hogy bármi jobb lehet attól, mert neház vasból van. Azt csak a hülye ruszkik hiszik (hitték régen), mivel ugye a háborúban tényleg az volt a jó. Ütközésnél kevésbé horpad, mint a könnyű anyag, de miért akarunk állandóan ütközni, konfrontálódni?

Amúgy a Samurai kasztnija nem ugyanaz, mint a Swiftté. A könnyű anyagok mindig jobb, ezt ha elfogadod, ha nem, tőled függetlenül így van. Még a furnérból készült trabi kasztni is jobb egy autónak, mint az acél. Azért készítik nehéz acélból az autókat még midnig, mert a gyátósorokat drága lenne átállítani modernebb, praktikusabb kompozitokra. (ezt az autógyártó cégek mondják)

Link to comment
Megosztás:

A Samurai előnye a Niva-hoz képest éppen a kisebb tengelytáv, nyomtáv, és a ksiebb tömeg, azt felejtsd el, hogy bármi jobb lehet attól, mert neház vasból van. Azt csak a hülye ruszkik hiszik (hitték régen), mivel ugye a háborúban tényleg az volt a jó. Ütközésnél kevésbé horpad, mint a könnyű anyag, de miért akarunk állandóan ütközni, konfrontálódni?

Amúgy a Samurai kasztnija nem ugyanaz, mint a Swiftté. A könnyű anyagok mindig jobb, ezt ha elfogadod, ha nem, tőled függetlenül így van. Még a furnérból készült trabi kasztni is jobb egy autónak, mint az acél. Azért készítik nehéz acélból az autókat még midnig, mert a gyátósorokat drága lenne átállítani modernebb, praktikusabb kompozitokra. (ezt az autógyártó cégek mondják)

A saját érzéseimtől függetlenül mert hogy az Opelek sokkal közelebb állnak a szívemhez, mint a suzukik, de be kell ismernünk, ha még a németek is beismerik, akkor mi miért nem, hogy a japán autók mindenben jobbak a németnél. Dauhatsu az élen, és a végén a suzuki, de a legelső német is sokkal lemaradva tőlük. Érzésekhez visszatérve, én csak azért nem vettem suzukit, mert mindig az volt az érzésem, hogy a japán autóknak nincs szívük....

Sancókám mellesleg nem jársz erre valamikor? Mondjuk félnégy felé? (Debrecenben Pandával)

Ha megengednéd, hogy Gyömbi kiprószálja az 1,3 multijetet, nagyon megköszönnénk.

Link to comment
Megosztás:

A saját érzéseimtől függetlenül mert hogy az Opelek sokkal közelebb állnak a szívemhez, mint a suzukik, de be kell ismernünk, ha még a németek is beismerik, akkor mi miért nem, hogy a japán autók mindenben jobbak a németnél. Dauhatsu az élen, és a végén a suzuki, de a legelső német is sokkal lemaradva tőlük. Érzésekhez visszatérve, én csak azért nem vettem suzukit, mert mindig az volt az érzésem, hogy a japán autóknak nincs szívük....

Sancókám mellesleg nem jársz erre valamikor? Mondjuk félnégy felé? (Debrecenben Pandával)

Ha megengednéd, hogy Gyömbi kiprószálja az 1,3 multijetet, nagyon megköszönnénk.

Na én aztán bevettem reggel a tablettámat <_< úgyhogy doszta nem érdekel ki milyen autót gyárt, újra úgysincs pénzem de ha lett volna úgy 4 éve akkor régen egy Kia Sorento gazdija lettem volna de nem lettem és nem is bánom :) így is csóró vagyok úgy meg semmim se lenne vagy 2 éve.. :D

Megyek be Főnixre, most a Pandával mert az van előrébb a kapuhoz, valamikor 6 körül elvileg ott vagyok.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Na én aztán bevettem reggel a tablettámat :icon13: úgyhogy doszta nem érdekel ki milyen autót gyárt, újra úgysincs pénzem de ha lett volna úgy 4 éve akkor régen egy Kia Sorento gazdija lettem volna de nem lettem és nem is bánom :) így is csóró vagyok úgy meg semmim se lenne vagy 2 éve.. :D

Megyek be Főnixre, most a Pandával mert az van előrébb a kapuhoz, valamikor 6 körül elvileg ott vagyok.. :lol:

Na jókormár, most olvaslak <_< Ha korábban megnézlek, úgy ütemezzük.

Link to comment
Megosztás:

hehe, ez tetszik. Aranyos :D <_<

:icon13: :lol:

Annyira azért nem vagyok terepjáróbu i, hogy dodzsemet csináljak a bódéból -_- de egy ilyen kivitel jól jött volna árvíz közepén.. :)

Link to comment
Megosztás:

:D <_<

Annyira azért nem vagyok terepjáróbu i, hogy dodzsemet csináljak a bódéból :icon13: de egy ilyen kivitel jól jött volna árvíz közepén.. :)

Bizony. Bár amióta mondtad, hogy mennyire kis megbízható ótók ezek a 1.3as dízel macik, azóta bírom őket. -_- Kis jópofák, aranyos autó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bizony. Bár amióta mondtad, hogy mennyire kis megbízható ótók ezek a 1.3as dízel macik, azóta bírom őket. :D Kis jópofák, aranyos autó. :)

Engem a 860kg-os súlya győz meg nagyon, de amikor meglátom, akkor mindig szépen elfüstöl a láng, amit érzek iránta :-)) A régi Panda legalább külsőre is adja.

Link to comment
Megosztás:

Kis jópofák, aranyos autó. :D

Tény, hogy jobb az ízlésviláguk mint a japóknak -_- báááár azért van ami nekem se tecc benne de összegezve inkább egy maci mint egy stift vagy pleccs.. <_<

A régi Panda legalább külsőre is adja.

Kinek a pap, kinek a papné B) nekem inkább az utóbbi.. :icon13: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Tény, hogy jobb az ízlésviláguk mint a japóknak :icon13: báááár azért van ami nekem se tecc benne de összegezve inkább egy maci mint egy stift vagy pleccs.. <_<

Ezerszer inkább egy maci mint bármilyen hasonló méretű suzuki... :)

Engem a 860kg-os súlya győz meg nagyon, de amikor meglátom, akkor mindig szépen elfüstöl a láng, amit érzek iránta :-)) A régi Panda legalább külsőre is adja.

Nekem a régi pandáról mindíg egy beújított tuningolt mégjobban kockásított 126p jut eszembe :D

Link to comment
Megosztás:

Ezerszer inkább egy maci mint bármilyen hasonló méretű suzuki... :)

Nekem a régi pandáról mindíg egy beújított tuningolt mégjobban kockásított 126p jut eszembe :D

Na ja -_- egy kicsit masszívabb :icon13: de azért nem tesztelném.. <_<

Áá, annyira feeling lenne egy ilyennel kirándulni nyáron.. :lol:

cabrio3_126.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.