Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Még a turbó talán érdekelt is volna ha lenne rá píííz de ahogy elnézegetem kinagyítva a fotót eléggé gyanús az nekem.. :)

Tedd be a keres topikba :( Ott többen ránéznek :) Klikk Gumit/felnit keres topik. :(

Tudja ő az, hogy hol van csak ugye a "közelből" nem sokan hirdetnek :D elmenni érte meg olyan mintha helyben megveszed.. :o

Jah, rövidesen lesz 4 db 4x100 14" gyári lemezfelnim eladóban, amint áttetetem az alukra a nyárikat, a vivákra meg a téliket.. :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Fiúk, a Diószegin mennyi mostanság az e85?

Holnap D-be megyek és ha jó az ár, akkor...

Ez nagyon jól hangzik. Bár most 4 hétvégén is karácsonyig pénték-szombat vasárnap a városházán vagyunk adventi vásárban, de este valahogy majd hamarabb összepakolunk, és eljövünk.

Egyébként, ha arra jártok nézzetek be. Lehet, hogy fennt leszünk valahol, de lehet, hogy az ajtó után.

Link to comment
Megosztás:

Pórbáltalak felvenni msnre régebben, de nem igazoltál vissza... :)

Nem ért hozzá :D :) még arra is képtelen, hogy az egyedi hangulatjelek mutatását bekapcsolja, utána meg csak kérdezget, hogy mi a fac az.. :o

Link to comment
Megosztás:

Nem ért hozzá :D :) még arra is képtelen, hogy az egyedi hangulatjelek mutatását bekapcsolja, utána meg csak kérdezget, hogy mi a fac az.. :o

Megkérnélek rá, hogy kapd be az összes smiles fa*omat, rágcsáld meg az összes száraz kiflit, amit az évek során anyukád a kenyértartóból kidobott, és nyald ki a tökfőzelékes tányért magad után. :-pp

gomesarzo@msn.com

Link to comment
Megosztás:

Megkérnélek rá, hogy kapd be az összes smiles fa*omat, rágcsáld meg az összes száraz kiflit, amit az évek során anyukád a kenyértartóból kidobott, és nyald ki a tökfőzelékes tányért magad után.

Bocs de nem bukok a pasikra, nem pocsékoljuk a pékárút sem és rühellem a full zöldségfélékből készített kajákat.. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.