Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mi az hogy!Régiótagoknak kötelező B)

Jóvanna csak marhultam :blink:

Csak beindultam majó hírek hallatán,meg opel feelingem volt,és nagyon hiányoztatok!

Ha tudok,úgyis megyek,de remélem megértitek,ha dolgoznom kell akkor kilőve az egész,

az asconának rengeteg pénz kell,és nagyon hiányzik !

Link to comment
Megosztás:

Előreláthatólag mikor lesz kész? Bizti nagyon szép lesz.... B)

Ez most olyan dicsekvősnek fog tűnni,előre is bocsi mindenkitől érte!

De a jelenlegi állás szerint már "csak" pénz függvénye minden...a kasztnizás 2 hónap,a festés plusz egy,utána már benn a motor és a váltó...onnan meg csak apróbb munkálatok,amelyek igazából ugyanolyan drágák,mint amennyit eddig költöttem az autóra...pl.: diffi hűtés rendszer,műszerfal óracsoport gyártás(egyedi UV-s kék ledekkel),egyedi fékrendszer(omega és senator ötvözete) egyedi futómű(ascona első MCPherson,omega hátsó) egyedi belső,FK űlések(ma épp ilyet láttam a kadettben,sajna nekem 46e ft/dajab),kardán rövidítés,első kerékjárat szélesítés,üvegszálból az egész orra,na és persze a 406-os Camaro orrára merőben megegyező arculat kialakítása...de hát még tudnám sorolni,azt hiszem hamar utolérnénk a legtöbb hozzászólással bíró topicot,hamindet leírnám...

A lényeg az,hogy ehhez rengeteget kell dolgoznom,és tojok rá ha éjjel nappal kell,de ha bele szakadok is megcsinálom...utána pedig majd jöhet a család meg a gyerek :blink:

Link to comment
Megosztás:

:blink: Igazi ékszer lesz, ha elkészül! Majd járj vele sűrűn talikra! B)

én sajna tudom, milyen macerás az autóépítés, pl. két hét múlva Egerben van jelenésem, a fekete autóval, ehhez képest a szerelőm szokás szerint ül a tojásain (miért is ne, úgyis húsvét közeleg??)

nagyon-nagyon szoros lesz a verseny, ha egyáltalán elkészül. 2005 júliusától várom azt a percet.

Link to comment
Megosztás:

megverem a szerelődet idejekorán,hanem végez időben az autóddal! :blink:

Ideje lenne már versenyeznie magával,hogy gyorsabban megcsinálja az autód mint amúgy akarta...

Sanyi trabija meg a legkirályabb verda volt,amit tudok róla az alapján tuti,szal kérünk rá egy opel jelet,

és 3 tagú a testvércsalád B)

Módosítva : Vascona
Link to comment
Megosztás:

Az már nem Trabant, csak álcázott Polo...

Sanyia te trabid ahhoz képest bundakabát volt! :blink:

Sanyia te trabid ahhoz képest bundakabát volt! B)

és az még így is álcázva volt,amúgy kb egy párizsi ruhakollekció volt az álca alatt :D

Sanyia te trabid ahhoz képest bundakabát volt! :D

és az még így is álcázva volt,amúgy kb egy párizsi ruhakollekció volt az álca alatt ;)

és már magamat is überelem ? ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.