Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

Hát de vazzeg, én meg vártam, hogy majd az utolsó pár percben meghúzom egy kicst aztán nesze így jártam...

Ráadásul úgy jártak le a licitek, hogy ami kevésbé tetszett az előbb, így várva a jobbra persze mindegyikről lemaradtam...

...aztán meg berágtam és megvettem a pillangószelepeket... :)

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

mint friss g astra tulaj most allok alufelni vasarlas elott.

a nyari gumik (195/60R15 amivel adtak az autot) adottak. ehhez szeretnek egy felni venni. g astra-nak mekkora a gyari alufelni-je? 7jx15? en 7.5jx15-on gondolkodok (esetleg 8jx15... de az valszeg nem fer be).

erdekelnenek a tapasztalatok, hogy milyen szeles felni fer be a g astra ala? ja es a gyari ET szamot nem tudja valaki veletlenul? nem talaltam a fuzetben... (biztos en vagyok vak)

a valaszokat elore is koszonom.

Link to comment
Megosztás:

az enyimén is 7.25 volt fent ET35el ET49 helyett és hátul már peremezni kellett... (195ös gummával már nem)

itt egy kép róla:

igaz nekem ######trám van

viszont nagyon jol mutat :) az, hogy szelesebb lett a nyomtav nem befolyasolja karosan a futomuvet? terheles, kopas mittomen...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.