Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

G Astra tuning


FABRO

Recommended Posts

és hol lehet olyat kapni? Mennyiért?

menj el egy üveges fickóhoz aki ragaszt be ilyeneket...nyilván nagyobb tapasztalata van mennyit kell használni, mennyi ido alatt szárad meg stb....

sztem nem spórolsz azon ha veszel egy tubus ilyen nyúlnyálat és utánna otthon szopsz vele

Link to comment
Megosztás:

menj el egy üveges fickóhoz aki ragaszt be ilyeneket...nyilván nagyobb tapasztalata van mennyit kell használni, mennyi ido alatt szárad meg stb....

sztem nem spórolsz azon ha veszel egy tubus ilyen nyúlnyálat és utánna otthon szopsz vele

Red-nek igaza van. Menj el egy szélvédőshöz és kérdezd meg.

Ennyit megér a dolog.

Nekem nem volt szopás, szerintem elég gyorsan megvolt.

Mondjuk nekem nem teljes lámpamaszkom van, hanem "csak" amolyan morcosító! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Kössz az infót de nem talátam egy kanyi szárnyat sem ,bár volt 1-2 alu de az nem tetszik. Viszont a műszerfalad tuti azokkal a fehér számlapokkal meg a kék mutatóval.

köcce 8)

hídv fel az ottani számot, vagy írj neki mailt, hogy küldjön pár képet szárnyról

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Kérdésem a következő ,astra g csomagtartó fedél szélességében 4 5 ajtos ill. cupé között mekora eltérés van ? Lehet ,hogy egyforma? Küldjetek méretet.

Szárnyvásárlás miatt kérdezem.

úgy tudom, csak a 3 és 5 ajtós mérteti egyeznek a 4 ajtós teljesen más méretekkel rendelkezik, de hogy az mekkore az passz

Link to comment
Megosztás:

nekem az első jobban bejön, de második is gyönyörű

mennyiért vesztegetik???

80 Euro körül + postaköltség + utalás.

De lehet, hogy lehet fizetni hitelkártyával és akkor megspórolom az utalás díját. Bár, ha jól láttam, akkor az OTP-nél "csak" 2 ezrelék, minimum 2000 eFt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.